Sayfa 733/921 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon
Arama sonucu : 7361 madde; 5,857 - 5,864 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by Wonderwoman Yazıyı Oku
    Günün aydın olsun 61..
    salladim oltayi 4.90 yaa nasip
    helal olsun seni takip edelim para kazanalım. Bari. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Pala4545 Yazıyı Oku
    helal olsun seni takip edelim para kazanalım. Bari. Ytd

syn sıkıntılı maşallahın var yıllardır buradasın kazanmışındır inşallah ....yeni girenler dikkat etsin kulupler için daha zorlu bi süreç başlıyo ..

Alıntı Originally Posted by canalay Yazıyı Oku
    syn sıkıntılı maşallahın var yıllardır buradasın kazanmışındır inşallah ....yeni girenler dikkat etsin kulupler için daha zorlu bi süreç başlıyo ..
    Yok yahu, zararın kitabını yazdım ben bu kağıtta :d artık ümidim yok da, öyle izliyoruz işte. Maksat muhabbet olsun. Bazen heyecan yapıyoruz da hemen geçiyor

Hayırlısı.

5. Lig oynanmaz ve bu şekli ile tescil edilirse hissenin yönü ne olur? Bu hafta beklenen tepki ne olacak?

Alıntı Originally Posted by darkminer Yazıyı Oku
    Lig oynanmaz ve bu şekli ile tescil edilirse hissenin yönü ne olur? Bu hafta beklenen tepki ne olacak?
    bu şekli ile tescil edilirse tabii ki yükselir ama tescil edilmez. avm'ler açıldı, bayramdan sonra da seyahat yasağı kalkar. bence...

bu hafta ne olacağına bir şey diyemem tabii. onu Wonderwoman söylesin. :D

7.  Alıntı Originally Posted by Sıkıntılı Yazıyı Oku
    bu şekli ile tescil edilirse tabii ki yükselir ama tescil edilmez. avm'ler açıldı, bayramdan sonra da seyahat yasağı kalkar. bence...

bu hafta ne olacağına bir şey diyemem tabii. onu Wonderwoman söylesin. :D
    Aslında ben bu şekli ile tescil edilecek diye düşünenlerdenim. Bugün yeni bir haber ile biraz daha kuvvetlendi düşüncelerim.

https://skor.sozcu.com.tr/2020/05/10...-oldu-1484088/

Alıntı Originally Posted by darkminer Yazıyı Oku
    Aslında ben bu şekli ile tescil edilecek diye düşünenlerdenim. Bugün yeni bir haber ile biraz daha kuvvetlendi düşüncelerim.

https://skor.sozcu.com.tr/2020/05/10...-oldu-1484088/
    galatasaraylı olmama rağmen böyle bir karar alınması tabii ki işime gelir. lig gelirlerini belki paylaştırırlar ama şampiyonlar ligi geliri ts'nin olur bu durumda. bu da hareketlendirir kağıdı haliyle.

Sayfa 733/921 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •