Sayfa 735/1195 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 5,873 - 5,880 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,640
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Sabah saat 10.dan İtibaren baazı hisselerde çökme-devre kesme olayları,Akşama doğru bir film döneceğinin habercisiydi..
    Ben şahsen şüphelendim de,Kamu Bankalarının tavanda,digerlerinin de % 5-6 artıda olması ,Kaar da olduğum Hisseleri satıp satmamak da kararsız kaldım..
    Bir yemek yiyeyim diye mutfağa gittim..
    Döndüğümde gördüm ki;Borsada Halat kopmuş,Kağıtlar yere yapışmış..
    2.Lokma Yemek boğazımda kaldı.
    Şimdi Zarar küfe dolusu..!!
    Sendede şans yok,gerçi sansı insan kendisi yaratır,bunun olacağı belliydi önceden uyarmıstık bir sert kötek gelebilir diye,borsada stoploss olayı var,yani zarar kes bu çok önemli borsanın sert düsmesinde

2. Dar gelirliler ile ilgili yaşadığım hikaye
    Çocuğum yatılı fen lisesine gitti, geliri asgari ücretten az olanlar ücret ödemiyor, asgari ücretten fazla olanlar 4000 TL yi 4 taksitle ödüyor.
    Herkes gelirini beyan etti, 52 kişiden 45 i ücretsiz kalmaya hak kazandı
    Benim memur maaşı fazla geldi bize ücretli çıktı
    Sonra Veli toplantısı oldu, gelen arabalara bakarsan en fakirlerdenim, beyana bakarsan en zenginlerdenim!!!

Toplumun büyük çoğunluğu sahtekar ve üçkağıtçı

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Iste hatayi orda yapiyorsun. Tasimak mal gibi tasimak demek degil.

Bir kismi ile islem yapacaksin. %50 dedim mesela, ben %30 ile yapiyorum. Yapacagin islem de sadece fiyata dayali olacak. Sattiginin ustune almayacaksin. Aldiginin altina satmayacaksin. Bekleyeceksin. Tek gereken zaman. Ama mal da tasiyacaksin ki gittigi zaman kazanasin ve kacirma korkun olmasin.
    Aynen bende bir yıldır aynısını yapıyorum.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Iste hatayi orda yapiyorsun. Tasimak mal gibi tasimak demek degil.

Bir kismi ile islem yapacaksin. %50 dedim mesela, ben %30 ile yapiyorum. Yapacagin islem de sadece fiyata dayali olacak. Sattiginin ustune almayacaksin. Aldiginin altina satmayacaksin. Bekleyeceksin. Tek gereken zaman. Ama mal da tasiyacaksin ki gittigi zaman kazanasin ve kacirma korkun olmasin.
    O dediklerini ,Fiyata dayalı işlem,Sattığım rakamın altından almak, gibi taktikleri zaten uyguluyorum.
    Bazen rüzgar ters esiyor.Yıkılan ağacın altında kalıyorsun..Tıpkı yıllar önce 5-10 dolardan sülün alanlar gibi..!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,491
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Dar gelirliler ile ilgili yaşadığım hikaye
    Çocuğum yatılı fen lisesine gitti, geliri asgari ücretten az olanlar ücret ödemiyor, asgari ücretten fazla olanlar 4000 TL yi 4 taksitle ödüyor.
    Sonra Veli toplantısı oldu, gelen arabalara bakarsan en fakirlerdenim, beyana bakarsan en zenginlerdenim!!!

Bu sene 8 bin kaat gayme lira olmuş...
    Ödedük ilk taksitini...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

6.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Dar gelirliler ile ilgili yaşadığım hikaye

Iyide insanlarin gelir beyanlarini nasil teyit ediyorlar?

Covid 19’da yeni varyant .

Yunanistan'da bir kişide Covid-19'un Omicron varyantının alt varyantı BA.2'nin görüldüğü açıklandı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,028
    Bu yunanistan savaş çığlıkları bana kalırsa tam bir tiyatro
    Ab ve greece iyi biliyorki reiz giderse göçmenler konusu onlar iç işn çok büyük bir çıkmaz olacak. Ayrıca Tr deki göçmenleri gönderilmesini de istemiyorlar. Ve dahi reize istedikleri herşeyi yaptırıyorlar, 3 5 verdimi çöpünden mültecisine her istedikleri
    O yüzden reizin tekrar seçilmesi için gerekirse 3 5 asker bile feda edilebilir her 2 taraftan. Umarım olmaz.

Sayfa 735/1195 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •