Onemli Gunler Banner
Sayfa 735/1002 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 5,873 - 5,880 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    50 lik rakı bir levrek 1 mezgit kalamar karides yeşil salata meyve tabağı 4.500 bölge için çok değil gibi geldi.
    Ooo.. imzaya bak..:
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?
    Başkanım önce bi 62'den davşan olsaydı.. malum çift posta otz.bir
    Teknikte zorlama yoktur..

2. O değil de. Sayın ayasofya git gide başka evrene doğru gidiyor. Fantazileri havada uçuşuyor artık, üstüste gelen fantazileri havada çarpışıyor

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    gel başkan, yanında ekstra mezeler ile sana 4,000 benim terasta
    Hesabı ben ödemedim ki şimdi gelip ne diye 4000 ödeyeyim bem tüm bunları en fazla 1.500 e mal ederim balkonda

Millet ayakta masada balkonda yakaladığı yerde öpme yarışına girmiş
    Öptürmem
    Ama bu göktürk denen mahalde pek ekonomik kriz yok gibi. Arabaları inceliyorum kaldığım sitede. Ger evde en az 2 araba var dehşet arabalar bazısı sanırım benim tüm servetime eşittir.
    Gittiğimiz mekan ve yanlardaki tüm mekanlar full çekiyor. Herkes çok şık ve çok keyifliydi. Etrafta hiç kimse siyaset yada ekonomi konuşmuyordu. Her bahçede en az 1 tane bazı bahçelerde 3 tane fındık kadar köpekler vardıı. 3 köpeğin 1 aylık tüm masrafı benim maaşa denktir gibi.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

İstanbul tuhaf şehir ankarada gözünüze çok az pankart çarpar burada her cadde her sokak imamoğlu ve kurum pankart ve qfişinden geçilmiyor her sokakta onlarca koca koca pankart var seçim sanırım istanbulda çok daha fazla önemseniyor

5. Ankara yı kaybetti belli. Mansur yüzde 65 en az

6. Emekli maaşlarına mart ayında bir düzenleme yapılabileceğini iddia eden Özgür Erdursun, Emekli aylıklarına 2 bin, 3 bin, 4 bin lira seyyanen artış gelebilir. Net bir bilgim yok ama bu konuyla ilgili aldığımız duyumlar yeni bir çalışmanın olduğu yönünde ifadelerini kullandı. Erdursun bayram ikramiyeleri için de rakam verdi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/ekonom...ource=Anasayfa

Bu adamin su ana kadar hic bir tahmini tutmadi.

Ancak hala tahmin aciklamaya da devam ediyor.

Tv'lere cikmak icin mi yapiyor nedir, anlayamadim.

7.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Ankara yı kaybetti belli. Mansur yüzde 65 en az
    istanbul'u alalım da isterse karım ölsün diyecek siyasi dolu memleket..

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    istanbul'u alalım da isterse karım ölsün diyecek siyasi dolu memleket..
    Ondan sizden benden siyasetçi olmuyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 735/1002 İlkİlk ... 235635685725733734735736737745785835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •