Sayfa 736/800 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786 ... SonSon
Arama sonucu : 6398 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

eski hesabım KERASUSPASCHA şifremi yenilemedi sistem yeni hesap açtım.

2. Benim gordugum kadariyla son 10 gunde 100bin lotla marbas'tan trade etmeye calisan bir arkadasin eline eline veriyor tahtaci. Dalgalanma bundan kaynakli. Tabii bunlar da spek'in sag cep sol cep oyunlari olabilir.

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

3.  Alıntı Originally Posted by FINDIK DALI Yazıyı Oku
    selam
    şirkette hiç bir olumsuzluk yok.sadece tahta çakalların eline düşşmüş.aradım aynen söyledim yakışıyormu dedim tahtayı sahipsiz bırakıp çakallara teslim ettiniz diye. mart sonu 2500 tonluk üretim yatırımı bitiyor.isterlerse götürmesinler. 2025 de 5 yılım doluıyor.2025 kadar enselerindeyim.
    Merhaba kardesim
    Bilgilendirmen ve degerli katkilarin icin tesekkurler..Emegine yuregine saglik. Ancak yinede acizane benim dikkatimi ceken ve kafamı karistiran durumlar var hisse ile ilgili yinede. Soyleki ; sirketin odenmis sermayesindeki degisiklik ve de fiili dolasimdaki hisse sayisindaki artis..Sermaye once 10.5 Milyon civari iken sonraki surecte 10.7 Milyon su anda 11 Milyon olarak ve yine fiili dolasimdaki hisse sayisi buna paralel 5.5 Milyon civarinda iken su an 5.737... civarinda görünuyor. Bu normal midir ? Kismi bir sermaye artisi mi oldu hissede ? SPK mevzuatina uygun mudur bu durum ?
    ve yine sirketin uzun zamandir sessiz ve ketum olması , yine medyada cıkan grupla ilgili soylentilet ve adi gecen sahislarla ilgili iddialar ....sirketten bu yonde bir aciklama gelmemesi.. ki bunlar Acsel e uygun olmayan durumlar ve gelismeler !
    bugünku dususte yine kanaatimce medyadaki haber ve gelismeler üzerinedir..sirketin yatirimcilari rahatlatacak aciklama yapması sorumluluk geregidir !..ytd

4.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Merhaba kardesim
    Bilgilendirmen ve degerli katkilarin icin tesekkurler..Emegine yuregine saglik. Ancak yinede acizane benim dikkatimi ceken ve kafamı karistiran durumlar var hisse ile ilgili yinede. Soyleki ; sirketin odenmis sermayesindeki degisiklik ve de fiili dolasimdaki hisse sayisindaki artis..Sermaye once 10.5 Milyon civari iken sonraki surecte 10.7 Milyon su anda 11 Milyon olarak ve yine fiili dolasimdaki hisse sayisi buna paralel 5.5 Milyon civarinda iken su an 5.737... civarinda görünuyor. Bu normal midir ? Kismi bir sermaye artisi mi oldu hissede ? SPK mevzuatina uygun mudur bu durum ?
    ve yine sirketin uzun zamandir sessiz ve ketum olması , yine medyada cıkan grupla ilgili soylentilet ve adi gecen sahislarla ilgili iddialar ....sirketten bu yonde bir aciklama gelmemesi.. ki bunlar Acsel e uygun olmayan durumlar ve gelismeler !
    bugünku dususte yine kanaatimce medyadaki haber ve gelismeler üzerinedir..sirketin yatirimcilari rahatlatacak aciklama yapması sorumluluk geregidir !..ytd
    Sn cimşit, Acsel ile ilgili ödenmiş sermaye ve fiili dolaşımdaki hisse rakamlarını nereden buldunuz ?
    kap bilgileri:

Ödenmiş sermaye : 10.721.700
    Fiili dolaşımdaki Paylar..5.551.260.. %51,77

Ödenmiş sermayenin spk onayı olmadan artırılması mümkün olmaması lazım..
    Dolaşımdaki paylar halka açıklık oranı nisbetinde değişiklik gösterebilir
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

5. Denizli ocak kimya ihracati guclu gelmedi.

Ekim 6.8m
    Kasim 6.9m
    Aralik 9.3m
    Ocak 6.6m

Bu arada 2022 Ocak 7.3m
    Umarim 2. Ceyrekle birlikte satislar tekrar ivmelenir. Resesyon beklentilerinin azalmasiyla olasi gibi.

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

6.  Alıntı Originally Posted by Radyocu Yazıyı Oku
    Sn cimşit, Acsel ile ilgili ödenmiş sermaye ve fiili dolaşımdaki hisse rakamlarını nereden buldunuz ?
    kap bilgileri:

Ödenmiş sermaye : 10.721.700
    Fiili dolaşımdaki Paylar..5.551.260.. %51,77

Ödenmiş sermayenin spk onayı olmadan artırılması mümkün olmaması lazım..
    Dolaşımdaki paylar halka açıklık oranı nisbetinde değişiklik gösterebilir
    Borsa Gundem sitesi piyasa ekranı sayfasindan kardesim..

7. ben genelde KAP tan bakarım en dogru ve resmi bilgi orasıdır.

Ortağın Adı-Soyadı/Ticaret Unvanı
    Sermayedeki Payı(TL)
    Sermayedeki Payı(%)
    Oy Hakkı Oranı(%)

VERUSA HOLDİNG A.Ş.
    5.071.148,65
    47,3
    47,3

DİĞER
    5.650.551,35
    52,7
    52,7