Sayfa 736/963 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon
Arama sonucu : 7702 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

Tukasin %4 unu de unutmayalim
     Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    Tamam düzeltiyorum.tat gıda ve oylum da %4 ve %7 yukarıda. Ayrıca ikisinde defter değerinin 3-4 katından işlem görüyor.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şimdi ise 120 milyon dolar degerdeyiz. Tarihe not duselim.
     Alıntı Originally Posted by Börsianer Yazıyı Oku
    İnek gibi uyuz kağıdın yine de taliplisi olduğunu görmek güzel. Ben de moral olsun diye temeli atıldığı günlerde şirket değerinin 450mn USD olduğu, şimdi faaliyette iken şirket değerinin 191mn USD olan Urfa fabrikamızın resmini koyayım.

3.  Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Günlerdir hem Un hemde Süt’te epeyce mal topladılar.
    Şimdi ise özellikle Süt’te artık zorlanıyorlar geçen günler gibi ky’den doyurucu mal alamıyorlar yada sona gelindi uzun vadeci yatırımcılar kaldı hissede.
    Gerçekten borsada yan tahtalarda dd altında hisse kalmadı üstelik bunların önemli bir kısmıda zarar eden sürekli bedelli yapan,temettü vermeyen hisseler.
    Pınar Süt ise maalesef çöp’e atılmış “Kaşıkçı Elması” gibi birinin gelip onu farketmesini bekliyor.
    Hissenin tahtacısı bir kaç aydır bıktıra bezdire usandıra ciddi mal topladı,bakalım bu film daha ne kadar gösterimde kalacak,yeni bölümler ne zaman başlayacak.
    Hisse Sert bir çıkış ilemi ilerlemesini sürdürecek yoksa aheste aheste 3 ileri 1 gerimi devam edecek..
    Y.t.d.
    Son Bir haftadır Gün sonu pastalara bakınca Tahtanın tıkandığını görüyorum,sabahtan akşama kadar al takke ver külah artık mal alamıyorlar sanırım kısa vadecilerin,bıkıp bezip usananların mallarını aldılar,hissede geride temettücü ve uzun vadeciler kaldı onlarda mallarını vermiyorlar.
    Öyle bir görüntü ortaya çıktı ki; “Pnsütü satsam bu vizyonda,bu kalitede,bu kadar iskontolu ve bu kadar beklentisi olan,sıkıntılı günlerini aşmış bu sektörde 2. bir hisse yok !!!”
    Yanında sağında solunda üstünde altında hisse kalmadı,hani sanırsın BİST 30 en derinliği olan prim yapmayan hisselerinden bir tanesi.
    Lakin geçen yazan bir arkadaşın dediği gibi artık diplerini hep bir kaç tık yukarıda yapmaya başladı,bakalım bugünkü kapattığı seviyede yeni dibimi olacak.
    Hissenin genel görüntüsü artık 24 yukarı kıracak gibi bir tablo çiziyor.
    Temettüye 4 tam seans gün,bilançoyada 22 gün kaldı..
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4. O fabrika gibi temeli attık, nafile hakim bey,

5.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    Bu sene al sattan çok güzel kazançlar oldu ..
    18500 den aldıklarımı 20 ve üzerinden satabiliyodum satmadım ..
    Daha önce burda yazdıgım üzere dipleri hep bi öncekinden üstte yapıyo ..
    Bi noktadan sonra koparmalar olacaktır ..
    Bekliyoruz ..
    Ytd
    Svg
    Hala benim teknik aynı deyişmedi ..beklemeye devam temettüyü alalım bakalım neler olacak ..ytd

Nasıl bir beklentiniz var acaba
     Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    Hala benim teknik aynı deyişmedi ..beklemeye devam temettüyü alalım bakalım neler olacak ..ytd

7.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    Temettü ne zaman dagitilacak?? Birde ne zamandan beri elimizde hisse olmalı faydalanmak icin

İş yatırımın satışlarını bekleyeceğiz benim anladığım

Sayfa 736/963 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •