Sayfa 738/1000 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 5,897 - 5,904 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Buna sebep olan kim ? Politikaları ile ?

Çözüm bulacak kim ? İzleyeceği politikalar ile ve alacağı kararlar ile ? Denetimlerle ?

Neden yapmıyorlar acaba ?

Bu düzenden/sistemden faydalananlar kim ? Grift ilişkiler mi var ?
    bademlerin tek bir uygulaması ve yasası yoktur ki ucunda rant olmasın..!!

2.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    2 ocakta gece doları 6 ya getiren hareketi mi diyorsunuz? Kimdi onlar peki?

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Karmaşık işler.. cevabı ben de bilmiyorum aslında ama bu forumda bilenler vardır , olabilir 🙂
    ytd..

3.  Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    Karmaşık işler.. cevabı ben de bilmiyorum aslında ama bu forumda bilenler vardır , olabilir
    Eyvallah kardeş.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku

Benim babam Makine Mühendisidir.. 38 yıl 8 aylık çalışma hayatından sonra müdür ünvanı ile 18 yıllık emekli...

Eline 3,000 TL geçiyor...

Bu para ile kira, elektrik, doğalgaz, aidat, su, cep,tv ve diğer faturalar ile beraber mutfak ve kredi kartı ödenmesi bekleniyor..

(İnsanlar emekli olup ev sahibi olamamış olabilirler, ailesinde yardıma muhtaç hasta yada başka özel bir sorunu olabilir)

Sonuçta o emekli maaşı kira ödemeye de muktedir olmalıdır... Ama; Allahtan babamların evleri kendilerine ait...

Biraz kısalttım gönderinizi, kusura bakmayın.

Çok yakın bir örnek verecegim sizlere, babam 1974 yılında BAĞ-KUR kurulunca 3-30 para prim ödemeye başladı, 1988 yılında filan yas haddinden 6 basamaktan emekli oldu.

Ben ise tastamam 28 yıl prim ödedim ve 14 basamaktan emekli oldum. Güncel maaşım 1.900 gayme gibi, babamınki ise 1.750 gayme.

Benim ödediğim fazladan 14 yıl nerede, hadi onu gectim benim 8 basamağı koyunlarmı içti?

Velhasıl bu ülkede sosyal güvenlik maaşı, yığınların çoğunluğuna göre belirlenmektedir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bir örnek daha vereyim, şimdi de aynımı bilmiyorum, BAĞ-KUR 13. basamak, 12. basamaktan daha az emekli maaşı alıyordu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bir örnek daha vereyim, şimdi de aynımı bilmiyorum, BAG-KUR 13. basamak, 12. basamaktan daha az emekli maaşı alıyordu.
    tek belirleyici basamak değil ki, 3 ayrı yasa var bu tarihlerin öncesi sonrası da önemli..!!
    hangi yasa döneminde hangi basamaktaydınız, emekliliğe hak kazandıktan sonra prim ödemeye devam ettiniz mi vs..

7. https://tr.euronews.com/2019/01/21/y...araclar-uretti

uganda evet bildiginiz yamyamların memleketi yerli ve milli otomobil yapmış

bizmi 3 secimdir göklerde hayali milli uçagı ucuruyoruz
    evet bizimde milli ve yerli otomobilimiz var son acıklamalarda 2022 ertelenmiş sözde 2019 yollardaydı

Sayfa 738/1000 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •