Sayfa 74/1000 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 585 - 592 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
    17.8.2018 tarihine göre bist endeksimiz yaklaşık % 6 civarında pirimlidir ayni tarihlerde dax %10 s&p500 % 6 civarında düşüktür,buradan anladığım yakında bizim borsaya iyi kayarlar
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK-adese

2.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Nedir bu işin detayı?
    1 ocaktan ıtıbaren 300 tl uzerı tum faturalar ınternet vergı daıresıne gırılmek zorunda.ve masraf faturalari da dahil.Yani muhasebeci arayip abi ne kadar vergi cikartalim demek yerine sistem kendisi sizin odeyeceginiz vergiyi belirleyecek.Bugun ufak orta isletmelerin % 90 i nerdeyse odeyecegi vergiyi kendisi belirliyor.

Eskiden tum fatura girisleri muhasebecilerin kendi bilgisayarlarinda sadece kayitli tutuluyordu.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    giren kama olmasında
    hocam siz beklemede misiniz dövizde? Yoksa sattınız mı?

4.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    1 ocaktan ıtıbaren 300 tl uzerı tum faturalar ınternet vergı daıresıne gırılmek zorunda.ve masraf faturalari da dahil.Yani muhasebeci arayip abi ne kadar vergi cikartalim demek yerine sistem kendisi sizin odeyeceginiz vergiyi belirleyecek.Bugun ufak orta isletmelerin % 90 i nerdeyse odeyecegi vergiyi kendisi belirliyor.

Eskiden tum fatura girisleri muhasebecilerin kendi bilgisayarlarinda sadece kayitli tutuluyordu.
    yıl olmuş 2018 demek bu daha yeni akıllarına gelmiş bazılarının...
    yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    ben dolarda bir sıkıntı görmemekteyim, çok güzel bir kama formasyonunun sonuna yaklaşıyoruz, kama formasyonları yolun yarısında dinlenme formasyonudur
    altındaki kama ne oldu, kasım sonu olmazsa aralık ortası mıydı..?

Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    yıl olmuş 2018 demek bu daha yeni akıllarına gelmiş bazılarının...
    299 TL den fatura duzenlerler olur biter.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,473
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    altındaki kama ne oldu, kasım sonu olmazsa aralık ortası mıydı..?
    öyle bi muhabbet vardı ama tam neydi hatırlayamadım, yaşlılık işte alzaymir mi oluyoruz ya, ama altın onsta hızlı bir yükseliş bekliyorum 1 400 civarına . aralık ortası mutabıktık galiba, geçen hızla 1240 geldiğimizde altın sayfasına yazmıştım 1205 geri çekilme olacak diye , namısız dinlemedi 1200 kadar gevşemişti ama 1400 aralık ortası
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK-adese

Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    ben dolarda bir sıkıntı görmemekteyim, çok güzel bir kama formasyonunun sonuna yaklaşıyoruz, kama formasyonları yolun yarısında dinlenme formasyonudur
    Küfürbaz dolar üstatlarına hançer böğürlerine girdi kayboldu hepside.
    Dolar biraz kıpraşırsa üşüşür hepside küfürbazların.

YTD

Sayfa 74/1000 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •