Sayfa 74/142 İlkİlk ... 2464727374757684124 ... SonSon
Arama sonucu : 1130 madde; 585 - 592 arası.

Konu: ANHYT - Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş.

Siz bu fiyatta tutun sessiz kralı, rlc44 topluyor.

2. Nasilda kastilar böyle ya,

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Nasilda kastilar böyle ya,

İşin ilginci ortak, aptal takımı baskı ile lotların geleceğini sanıyor. Kalmış 4.5 ay temettüye. 20222 1.q. ya 5.5 ay. Hayaller temettü değil, mi acaba 2022 1.q. minimum 225 m kar görür müyüz diyoruz? Kağıtta 10 20 bin lot net satışla düşürüyorlar.
    Düşürün 10k lot daha cukkaladım.
    Babayı alırsınız.

4. Ben de her gün tirtikliyorum her iki hisseden ortak...dediğin gibi ilk çeyrek 200 üstü gelir mi diye hesap ederken hala ceyreklik 120-130 milyon fiyattan değer görüyor...biraz daha kassinlar bakalım patlaması da bir o kadar şiddetli olur...var bı hayalimiz bes sektöründen

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Ben de her gün tirtikliyorum her iki hisseden ortak...dediğin gibi ilk çeyrek 200 üstü gelir mi diye hesap ederken hala ceyreklik 120-130 milyon fiyattan değer görüyor...biraz daha kassinlar bakalım patlaması da bir o kadar şiddetli olur...var bı hayalimiz bes sektöründen

Tırtıkla ortak tırtıkla. Tırtıklayanı pişman etmez.
    Ben senin ana bes şirketinde yokum ama fark etmez ikiside aynı diyebiliriz ortak . Tabi sen sermayeleri düşüğü seversin
    Son bi 10k daha alacağım var ve artık anhyt taki sessiz ve derinden bekleyişime başlarım. Takasa koysalar beni 23. Aracı kurum olurum ( yatırım ve e eklilik fonları dahil), ama dağınık hesaplar goclar, iz belli edilmez
    Bu kadarı fazlası ile kafi.

Hedef ilk 20 birgün
    Ama temettülerle beleşe!!!

7. )))))) artık bı degerleme yaparsın ortak....RLC44 YATİRİMDAN ANHYT analizi
     Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Ben senin ana bes şirketinde yokum ama fark etmez ikiside aynı diyebiliriz ortak . Tabi sen sermayeleri düşüğü seversin
    Son bi 10k daha alacağım var ve artık anhyt taki sessiz ve derinden bekleyişime başlarım. Takasa koysalar beni 23. Aracı kurum olurum

8. Agesa da var bı Pegasus hareketi hayalimiz ortak pegasusta 15 liradan 100 e geldi...agesa bir gün niye olmasın diye aldık bakalım
     Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Son bi 10k daha alacağım var ve artık anhyt taki sessiz ve derinden bekleyişime başlarım. Takasa koysalar beni 23. Aracı kurum olurum ( yatırım ve e eklilik fonları dahil)

Sayfa 74/142 İlkİlk ... 2464727374757684124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •