Onemli Gunler Banner
Sayfa 74/842 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon
Arama sonucu : 6736 madde; 585 - 592 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    İşbir de kritik rakam 400 ler.Yalnız şunu dikkate almak gerekir.İşbir güzel sağlam ileri vadeli hisse.Fakat hisse dağınık toplu değil.Çıkması için Ortada somut birşeyde yok.Yongaya takılıp gitti.500 lere gelir geçerse arakasında bi haber beklemek lazım.Yoksa geldiği yerlere dönebilir.Düşük maliyetlilerde sıkıntı olmaz.Ama 300-400 li maliyetler için risk olabilir.Bol Kazançlar...
    Tatar sana şunu söyleyim.İşbir çok iyi hisse biraz dağınık.Fakat şu an için bu kadar gitmesinin nedeni var mı?...Yonga gitti die birileri bu hisseyide ateşledi.Yonganın artış sebebi başka.İşbir in şu an yonga gibi artması için somut birşeyler lazım var mı?....Sonuç olarak tahta sahibi ne bağlı.Ben şu anda Royaldeyim o hissede işim bittikten sonra ilk alacağım hisse İşbir di.Ama bu fiyatlardan almam......Bol kazançlar

İşbir hakkında iyi yorumunuz var, ikisi de olumsuz. İkisi de yukarıda siyah olarak işaretlediğim yazıdan her şey anlaşılıyor zaten.
    Yani ucuzdan mal almak isteyen birinin yalvarmaları gibi.. Hani 13.55 açılışta biraz moral bozup mal almış olabilirsiniz ihtimal. YOGA 3 binlere koşarken temeli daha sağlam olan İŞBİR^de yeni fırsatlar çok kolay olur mu ? bilemem.

ytd değildir

2. Malı olmayan kişinin yazma amacı nedir ? biz onu çok iyi biliyoruz. Anlatabildim sanırım.

ytd değildir

3. Meho kardeş 1500 rakkamı aldatmasın seni.İlk tahta açılışı serbest marj idi.Adamın biri 1500 satarım öbürüde aldım dedi.Ancak devamı gelmedi 3 lot 5 lot ile aşağılara geldi.Bu olaylar 4 bilemedin 5 sene evveldi.Buraları hiç görmedi diyebiliriz sadece düşerken buradan geçmişliği var.Yibitaş ta aynısı o da ilk halka arzı 7000 yedi bindi.Bu iksinin arzının ilanı olduktan sonra bekledim sürekli takip ettim yani.Yibitaş istatistiğine bakınca en yüksek fiyat 4 bin li bişey verir ama temettüler olduğu için öyledir.

Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Meho kardeş 1500 rakkamı aldatmasın seni.İlk tahta açılışı serbest marj idi.Adamın biri 1500 satarım öbürüde aldım dedi.Ancak devamı gelmedi 3 lot 5 lot ile aşağılara geldi.Bu olaylar 4 bilemedin 5 sene evveldi.Buraları hiç görmedi diyebiliriz sadece düşerken buradan geçmişliği var.Yibitaş ta aynısı o da ilk halka arzı 7000 yedi bindi.Bu iksinin arzının ilanı olduktan sonra bekledim sürekli takip ettim yani.Yibitaş istatistiğine bakınca en yüksek fiyat 4 bin li bişey verir ama temettüler olduğu için öyledir.
    sayın viking o iş öyle olsada sonuçta o fiyatlar kayda girmiş..daha iyi işte o rakamları çabuk geçer..yazının içinde cevabı da var aslında..ybitaş 7 binin yaklaşık 3 binin temettü vermiş aradan 6 yıla yakın zaman geçmiş.işbirin verdiği temettüde sayılmaz derecede az olduğuna göre şirketin herşeyi içinde duruyor...burda avantaj var sırf yongayla değil aynı zamanda yataş fiyatıyla da kıyaslamak gerekir...yataş eski zirvesini 10 a katlamış....
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. alıcı satıcı durumu nasıl şuan fiat hangi noktada dengelenmiş bakabilirmisiniz azbi miktar alış yazacagım

6.  Alıntı Originally Posted by camc43 Yazıyı Oku
    alıcı satıcı durumu nasıl şuan fiat hangi noktada dengelenmiş bakabilirmisiniz azbi miktar alış yazacagım
    Alıcı satıcı durumunu bilmem ama elimdeki lotların hatırı sayılır kısmını tavandan satışa koydum.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yazdıklarım beni bağlar ve yatırım tavsiyesi değildir.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by WindowsUp Yazıyı Oku
    Tatar sana şunu söyleyim.İşbir çok iyi hisse biraz dağınık.Fakat şu an için bu kadar gitmesinin nedeni var mı?...Yonga gitti die birileri bu hisseyide ateşledi.Yonganın artış sebebi başka.İşbir in şu an yonga gibi artması için somut birşeyler lazım var mı?....Sonuç olarak tahta sahibi ne bağlı.Ben şu anda Royaldeyim o hissede işim bittikten sonra ilk alacağım hisse İşbir di.Ama bu fiyatlardan almam......Bol kazançlar

İşbir hakkında iyi yorumunuz var, ikisi de olumsuz. İkisi de yukarıda siyah olarak işaretlediğim yazıdan her şey anlaşılıyor zaten.
    Yani ucuzdan mal almak isteyen birinin yalvarmaları gibi.. Hani 13.55 açılışta biraz moral bozup mal almış olabilirsiniz ihtimal. YOGA 3 binlere koşarken temeli daha sağlam olan İŞBİR^de yeni fırsatlar çok kolay olur mu ? bilemem.

ytd değildir
    Kimseye yalvarmam.Bu fiyatlardan İşbir almam.Hisse dağınık doğru.İncelersen sende görürüsün.Nerden alınıp satılacağını da bilen birisiyim.Hisse almadan önce İşbirle Royal arasında kaldım.Nasip Royalmiş.Şunu da bil Royalden kaçırdığım diğer fırsatları fazlasıyla telafi edeceğim.Royalden çıktığım zaman İşbir 100 li seviyelerde olursa alırım.Yoksada yolu açık olsun.Borsada fırsatlar bitmez.Yeter ki doğru hisseyi bul.Şunuda belirteyim İşbirde senin bilmedeğini bilirim.Kaçlardan geldi bak incele.Son söz uzun vade de On numara hisse.Bol Kazançlar...
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

Sayfa 74/842 İlkİlk ... 2464727374757684124174574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •