Sayfa 741/964 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751791841 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 5,921 - 5,928 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by taktaktakatak Yazıyı Oku
    Çağrı olayı ilk çıktığında gözaltı pazarında değildik ve istediğimiz an alıp satabiliyorduk. Spk haftalık yayınladığı bültenlerde kervanla alakalı bi haber yayınladığında tavan yapardık. Örneğin ceza kestiklerinde yada Zt nin muafiyet başvurusunun red olunduğunda. Tavan yapıyordu çünkü aşırı gaz vardı hepimizde bunların bu olaydan kaçamayacaklarına dair. Ama süreç uzadı krediler ödenemedi, şirkete giren paralar kendi hesaplarına geçildi(250 milyon) ve sonuç olarak GÖZALTI pazarı. Yaklaşık 7 ay kadar 20 kuruşlara demir attık. Allah oralardan satmak zorunda kalanlara sabır versin. Bu süreç böyle devam etti ta ki şirket çağrı davasını kazanıncaya kadar. Sonra 20 den 55 lere kadar geldik. Önceden çağrının adı geçtiğinde tavan yapan hisse bu sefer çağrı bittiği için tavanlıyordu. Sattık mı tabiki hayır çünkü maliyetlerimize yeni gelmişti ve uzun süredir bekliyorduk. Kar etmeden satamazdık. Satan yine kazandı çünkü 35 lere tekrar geldik. Bence film burda başlıyor. ÇÜnkü alışık olmadığımız değişik olaylar olmaya başladı. Borsa dışında 1 liradan satılan 30 milyon lot. SPK nın brüt takası kaldırması. Yeniden değerleme. Ve tabiki son gelen bilanço. Tüm bunlarla ancak 62 ye gelebildik. Sayın frecelin dediği gibi çamura bulanmış altın ortaya mı çıkıyor derken bugün yine 36 yız. Yine hayal kırıklığı. Bence bişeyler yapılmaya çalışılıyor ama çok yetersiz. Son gönderilen kap haberiyle bizim yaşadığımız mağduriyete sebep olarak SPK nın payları açmaması gösterilmiş. Kredileri yapılandıramıyoruz kredi çekemiyoruz falan filan. Tamam kardeşim hadi haklısınız diyelim. Ama SPK nın 1 yıl önce açması gereken payların açılması için başvuruyu siz niye daha Mart 2018 de yapıyorsunuz. Burdan SPK ya sesleniyorum. Madem herşey düzelecek paylar açılınca aç şirketin paylarını bide öyle görelim. Zaten ne kaldıki artık kaybedeceğimiz.
    Cagri kararinin iptal edilmesiyle sirketin buhran donemimden cikmaya basladigi asikar. Spk bu karar paralelinde islem yapmali

2. Spk madem çağrı davasını kaybetmiş. Blokeyi kaldırmak zorunda. Zira bloke çağrı ile alakalı. Yanlışmı söylediğim.

3. 30 milyon lot alan kimse vazgeçme hakkı var bence. Kimse kusurlu mal almak istemez. Parayı ödememiş bile olabilirler. Ben satılan lotların parasının tahsil edildiğini düşünmüyorum. Zeynep abla bu parayla tahtadan mal alsın demek bu yüzden anlamsız bence.

4.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Spk madem çağrı davasını kaybetmiş. Blokeyi kaldırmak zorunda. Zira bloke çağrı ile alakalı. Yanlışmı söylediğim.
    Aynen öyle sayın fabrika. Blokenin olmasının kime ne faydası var ki. Şirket önce fesih davasını öne sürdü şimdi bu blokeyi. Blokenin ivedilikle kalkıp şirketin öne süreceği hiçbir mazaretin kalmaması lazım. Ondan sonra görecez bakalım şirketin faaliyetlerini ve hisse fiyatının istenilen düzeye çıkıp çıkmayacağını. Zira bu blokenin kalkmasından sonra hiçbir mazaret kabul edilemez. Yeter artık bu yatırımcının çektiği

5.  Alıntı Originally Posted by taktaktakatak Yazıyı Oku
    Aynen öyle sayın fabrika. Blokenin olmasının kime ne faydası var ki. Şirket önce fesih davasını öne sürdü şimdi bu blokeyi. Blokenin ivedilikle kalkıp şirketin öne süreceği hiçbir mazaretin kalmaması lazım. Ondan sonra görecez bakalım şirketin faaliyetlerini ve hisse fiyatının istenilen düzeye çıkıp çıkmayacağını. Zira bu blokenin kalkmasından sonra hiçbir mazaret kabul edilemez. Yeter artık bu yatırımcının çektiği
    Size katılıyorum. Blokenin kalkması büyük ihtimalle son adım olacak. Milyon lotları alan yatırımcıların elbet bir hesabı vardır.
    Blokenin kaldırılması için spk ne bekler, bunu yoğunlaşmak lazım.

6. Blokelerin kalkmaması tamamda spk nın bir dayanağı vardır. 250 mlyn u şirket dışına çıkarmadılar ben mi yanlış hatırlıyorum 2017 eylül spk bülteninde artı yeni yönetime spk ceza kesmedi mi niye gözyumdunuz diye .

Yeni yönetim güven vermiyor spk nejzinde demekki.

Yeni yönetim hisse geri alımı yapsa atıyorum 1 lere getiren hisseyi sonrada deseki Eyy spk bak sen benim elimi kolum u bağlıyorsun Ky koruma şirketi mi koruma adına milyon milyon lot aldım blokelerini çöz kredi çekmiyorum fedakarlık yaptım deseler spk eminim ki bloke yi çözer. İyi niyeti görse. Spk mahkemeyii kaybetsin yine çözmez bloke yi 250 mlyn çıkmış şirket dışına boru mu bu 250 mlyn dile kolay. Ky yakında gerekli adımları atar bundan şüphem yok 5 yıldır çektikleri az mı.

7. SPK blokeyi çözsün de tahtayı daha rahat baskilasin zatı muhteremler.

Kredi ödemesi için kullanacak kişi SPK ya gider anlaşır. zaten SPK demedimi her türlü kolaylığı sağlarim diye?

Bunların ki hikaye. O elinde kalan blokeli hisseleride çözdürüp ky geçirme derdinde!!!

Sakın bloke çözülsun diye destek vermeyin!!!

8.  Alıntı Originally Posted by mavituz Yazıyı Oku
    SPK blokeyi çözsün de tahtayı daha rahat baskilasin zatı muhteremler.

Kredi ödemesi için kullanacak kişi SPK ya gider anlaşır. zaten SPK demedimi her türlü kolaylığı sağlarim diye?

Bunların ki hikaye. O elinde kalan blokeli hisseleride çözdürüp ky geçirme derdinde!!!

Sakın bloke çözülsun diye destek vermeyin!!!
    Millet hayal dünyasında yaşıyor neymiş şirket nasıl olsa yukarılardan satar bizde starız. Doğru senin elindekini aldıktan sonra şirket sana satar. 5 yıldır ky gerekli desteği verdi sonuç 0.000. elde var 0.000

Sayfa 741/964 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751791841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •