Sayfa 741/1000 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751791841 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 5,921 - 5,928 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Binali Yıldırım: 'Seçim bitmiştir,itiraz dönemi devam etmektedir'

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

AKP İBB Başkan adayı Yıldırım: Mazbaata kime verildiyse başkandır. Soruyorum İmamoğlu, mazbatan var mı? Yok

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

AKP İBB Başkan adayı Yıldırım: Seçimin sahibi ne Ekrem İmamoğlu ne de Binali Yıldırım'dır. Seçimin patronu YSK'dır.

4. Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

5. Mazbata, ''kime verilirse o başkan olur'' değil, mazbata en çok oyu alana başkan olsun diye verilir.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. CANLI Binali Yıldırım: Daha işin başındayız. İmamoğlu'nun tutumunu hayretle izliyorum. Bu ne acele? Yatacağız kalkacağız, yatacağız kalkacağız, yatacağız kalkacağız: Sonuç ortaya çıkacak.

https://twitter.com/dw_turkce/status...79233471504384
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Ekrem İmamoğlu'nun ''Mazbatamı verin'' çağrısını değerlendiren Binali Yıldırım: Sanki biz 3-4 gün oyalamak için pozisyon alıyoruz

https://twitter.com/evrenselgzt/stat...77716760834048

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 741/1000 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751791841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •