Sayfa 741/996 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751791841 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 5,921 - 5,928 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Tahtayı yapanlar altına sıçtı

Rüzgara karşı işeyen tahta yapıcar ve patronlara selam olsun

Nazif teyfo murat

Bugün iyi yüklendim bende. Bu zamana kadarki rekor lot sayıma ulaştım. Haftasonu biraz çizdim birseyler. 39.80 42.50 arası saatlikte dortgen yapıyor bir suredir. 42.50 ustu onemli vites arttırması icin

3. Dinlemedin beni değil mi yok yok kesin dinlemedim. Kardemir tavan Ereğli %7. Neyse ben üstüme düşeni yaptım vicdanım rahat.

Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    1 lira mı ne diyorsun! bayılırım... Bu sonbahar emtia rallisi görceğiz 1 lira'nın emtia değeri 1 liranın üstünde olur. Bak benden sana bedava tüyo hisselerimi yazdım içinden konu ile alakalı olanları seçebilirsin. Üstüne bi de önümüzdeki günlerde açıklanacak olan dev konut projesi var çimento lazım Demir lazım

4. Dur bi dakika ya parsan bu niye gitsin. Beklesin biraz daha. Holdinglerde, bankalarda, sanayi şirketlerinde ve diğer hisselerde satışa geçeyim nakit gelsin bunlar bu hisseyi burada tuttukça portföyü full parsn yaparım bekletsinler bence ya acelesi yok. 2018'den beri bekliyor zaten 2-3 hafta daha istiyorum çok mu

Alıntı Originally Posted by Vallis Yazıyı Oku
    Bugün iyi yüklendim bende. Bu zamana kadarki rekor lot sayıma ulaştım. Haftasonu biraz çizdim birseyler. 39.80 42.50 arası saatlikte dortgen yapıyor bir suredir. 42.50 ustu onemli vites arttırması icin

5. Gün gelecek malımızı x2-3-4 fiyatlardan yalvara yalvara isteyecekler

Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Tahtayı yapanlar altına sıçtı

Rüzgara karşı işeyen tahta yapıcar ve patronlara selam olsun

Nazif teyfo murat

6.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Gün gelecek malımızı x2-3-4 fiyatlardan yalvara yalvara isteyecekler
    @deep, gerçek anlamda mı diyorsunuz?

7. Asagi yuikari iyiydi yaw..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8. Yazdım yazdım sildim neyse sonra lunar kızar bana. Uzun vade bu hisse her zaman iyi olur ona şüphem yok.
    Ama bu piyasada denedim/hesap verilebilir bi ortam oluşması lazım.
    Hatta kızım için bin lot yan hesaba atmıştım duruma göre belki 2030'a kadar tutarım o lotu...

Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    @deep, gerçek anlamda mı diyorsunuz?

Sayfa 741/996 İlkİlk ... 241641691731739740741742743751791841 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •