Sayfa 742/1004 İlkİlk ... 242642692732740741742743744752792842 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 5,929 - 5,936 arası.

Konu: Viop LV

1. Ligden çekileceğim dediğin zaman yayın gelirler sponsorluklar ve hatta futbolcuların bile kulübe tazminat açma hakkı doğuyor diye yazı okudum. İlk etapda 200 milyon euro denmiş.Bunu göze alabileceklerini sanmıyorum. İşin daha da kötüsü çekilecek adam maçtan sonra ki hafta toplanır hemen karar alır biter gider. Seçimi atlatmak 3 hafta sonrasına gün vermek de nedir ? Ne amaçlanıyor. ? Bu kadar konuşuldukdan sonra ya çekilinmezse daha büyük rezalet değil mi ? Ki fenerbahçenin daha evvelde çekileceğiz edeceğiz konuşacağız yer yerinden oynayacak söylemleri var hepde sonuç aynı oldu. Hayatı sokaklarda kavga içinde geçmiş bir arkadaşdan duydum idi.Kavga edeceksen vuracaksın hiç tırı vırı etmeyeceksin konuşmayacaksın da derdi. Yok iş olm yapma etme bak alooo kardeşşim e girerse sen dayak yersin derdi. Benim penceremden ne yazıkki yapılan bu. Bak çekilirim haaa olm akıllı ol sana 2 nisana kadar süre falan . Çekilecek adam o hafta toplanır çekildim kardeşim sen sağ ben selamet der.
    Not: Fenerbahçeliyim.

2.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    ezanı susturamazsınız bayrağı indiremezsiniz
    İlaveten Reis i münafıklara yedirmeyiz .

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bulut abinin FB ye seçim olmasa ceza verecekler neredeyse. Adamların dövdüler savunmamış olsalar öldürecekler neredeyse ölmediler diye ceza verecekler de seçim var. Ama Ali Koç öyle bir durumda ligden çekilir. Şuan ki zulmü gördükçe gönlüm fenere kaydı.
    ligden çekilmek o kadar kolay değil
    helede bu sene başkanlığı bıraktığını açıklayan Al, Koç bu kararı aldıramaz
    kendisinden sonra gelen yönetimlere bu vebali bırakamaz
    ya 3 yıl daha başkanlık yapar
    yada genel kuruldan yönetime böyle bir yetki alır sonraki gelecek yönetime kararı bırakır
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Ligden çekileceğim dediğin zaman yayın gelirler sponsorluklar ve hatta futbolcuların bile kulübe tazminat açma hakkı doğuyor diye yazı okudum. İlk etapda 200 milyon euro denmiş.Bunu göze alabileceklerini sanmıyorum. İşin daha da kötüsü çekilecek adam maçtan sonra ki hafta toplanır hemen karar alır biter gider. Seçimi atlatmak 3 hafta sonrasına gün vermek de nedir ? Ne amaçlanıyor. ? Bu kadar konuşuldukdan sonra ya çekilinmezse daha büyük rezalet değil mi ? Ki fenerbahçenin daha evvelde çekileceğiz edeceğiz konuşacağız yer yerinden oynayacak söylemleri var hepde sonuç aynı oldu. Hayatı sokaklarda kavga içinde geçmiş bir arkadaşdan duydum idi.Kavga edeceksen vuracaksın hiç tırı vırı etmeyeceksin konuşmayacaksın da derdi. Yok iş olm yapma etme bak alooo kardeşşim e girerse sen dayak yersin derdi. Benim penceremden ne yazıkki yapılan bu. Bak çekilirim haaa olm akıllı ol sana 2 nisana kadar süre falan . Çekilecek adam o hafta toplanır çekildim kardeşim sen sağ ben selamet der.
    Bilgilendirme yapayım. Tüzük gereği bu kararı genel kurul alır. Çağrılı genel kurulun toplanma şartları vardır. Yönetim kurulu kararı alır ve en az 2 hafta süresi vardır. Genel kurul , maçtan sonra karar aldık hadi toplanalım diyebileceğiniz bir yer değil. Bu işin ticaret sicil gazetesi var ilanı var vs...

5.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Ligden çekileceğim dediğin zaman yayın gelirler sponsorluklar ve hatta futbolcuların bile kulübe tazminat açma hakkı doğuyor diye yazı okudum. İlk etapda 200 milyon euro denmiş.Bunu göze alabileceklerini sanmıyorum. İşin daha da kötüsü çekilecek adam maçtan sonra ki hafta toplanır hemen karar alır biter gider. Seçimi atlatmak 3 hafta sonrasına gün vermek de nedir ? Ne amaçlanıyor. ? Bu kadar konuşuldukdan sonra ya çekilinmezse daha büyük rezalet değil mi ? Ki fenerbahçenin daha evvelde çekileceğiz edeceğiz konuşacağız yer yerinden oynayacak söylemleri var hepde sonuç aynı oldu. Hayatı sokaklarda kavga içinde geçmiş bir arkadaşdan duydum idi.Kavga edeceksen vuracaksın hiç tırı vırı etmeyeceksin konuşmayacaksın da derdi. Yok iş olm yapma etme bak alooo kardeşşim e girerse sen dayak yersin derdi. Benim penceremden ne yazıkki yapılan bu. Bak çekilirim haaa olm akıllı ol sana 2 nisana kadar süre falan . Çekilecek adam o hafta toplanır çekildim kardeşim sen sağ ben selamet der.
    Sn mathias,

Fenerbahçe başkanı olması Ali Koç, un her dediğinin olacağı anlamına gelmiyor böyle büyük kararlar alınacağında gidişat iyi olmadığı için yarın öbürsü gün yaşanacak büyük olaylarda sorumlu olmak istemediği için kararı delegelerin vermesi gerektiğini söylüyor.O tarihi belirleyen divan kurulu ha burada federasyonu kararı bekleniyor olabilir o ayrı ama kongrede olacam çok çevremde olan insanda doğru bir strateji ile gerekn neyse o yapılsın düşüncesinde.Her kulup her sezon kendine göre büyük paralar harcıyor , adaletli bir yönetim olmalı futboldan siyaset çıkmalı yoksa aynı takımlar bir şekilde her sene şampiyon olur.Hak eden kimse o olsun .Ama futbolu doğru idareciler yönetsin.
    FORMASYON AVCISI -53

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Sn mathias,

Fenerbahçe başkanı olması Ali Koç, un her dediğinin olacağı anlamına gelmiyor böyle büyük kararlar alınacağında gidişat iyi olmadığı için yarın öbürsü gün yaşanacak büyük olaylarda sorumlu olmak istemediği için kararı delegelerin vermesi gerektiğini söylüyor.O tarihi belirleyen divan kurulu ha burada federasyonu kararı bekleniyor olabilir o ayrı ama kongrede olacam çok çevremde olan insanda doğru bir strateji ile gerekn neyse o yapılsın düşüncesinde.Her kulup her sezon kendine göre büyük paralar harcıyor , adaletli bir yönetim olmalı futboldan siyaset çıkmalı yoksa aynı takımlar bir şekilde her sene şampiyon olur.Hak eden kimse o olsun .Ama futbolu doğru idareciler yönetsin.
    Maç 17 Mart'ta oynanmis. Yönetim 18 inde yada 19 unda karar aldı. Üstüne en az 15 gün ekle daha önce genel kurul yapamaz. Çağrılı genel kurul var ortada

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Sn mathias,

Ne kadar güzel yazmışsın abi. Bence FB olayı ülkede birşeylerin değişmesi için bir şeyler yapmasının fitilini ateşleleyecek. Bjk anksragucu maçında Souza ya ceza verdiler üstelik hakemi kurtardığı için. Trabzon maçı için aynı şeyi uygularlarsa. Bu gelecekte çok büyük sorunlara yol açar. Nefsi müdafaa var öldürülme korkusu var. Sarrafa soygun için gelen adamı sarraf vursa öldürse ceza almıyor. Kendini koruyan futbolcuya nasıl ceza verirsiniz böyle bir durumda.

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ne kadar güzel yazmışsın abi. Bence FB olayı ülkede birşeylerin değişmesi için bir şeyler yapmasının fitilini ateşleleyecek. Bjk anksragucu maçında Souza ya ceza verdiler üstelik hakemi kurtardığı için. Trabzon maçı için aynı şeyi uygularlarsa. Bu gelecekte çok büyük sorunlara yol açar. Nefsi müdafaa var öldürülme korkusu var. Sarrafa soygun için gelen adamı sarraf vursa öldürse ceza almıyor. Kendini koruyan futbolcuya nasıl ceza verirsiniz böyle bir durumda.

Futbolcunun nesini çalacaktı derler sonra şortunu mu
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Sayfa 742/1004 İlkİlk ... 242642692732740741742743744752792842 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •