Sayfa 745/1011 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon
Arama sonucu : 8088 madde; 5,953 - 5,960 arası.

Konu: ViOP XLIX

Spot da açığa satış olmadıkça hep kötü kapanışlar olacaktır, bütün günlükçüler mal alıp yukarıdan satmak istiyorlar, tahta yapıcıda günlükçüye para kazandırmak istemeyip, düşüşe izin veriyor, hatta alttan eşleştirmeler gerçekleşiyor, açığa satış olsa yukarı yapan bazı hisselerde günlükçü mal almayıp açık yapacaktır, tahta yapıcıda günlükçü sıkıştırmak isteyip yukarı kapanış deneyecektir, bu yukarı hareket diğer hisseleri de yukarı tetikleyecektir,

NATO için onay bekleyen İsveç'ten, Türkiye'nin talebine ret

İsveç hükümeti mahkemenin kararını onayladı. Türkiye'nin istediği terör zanlısını iade etmiyorlar...............��✈⛽

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Uzun yıllar ekonomi yönetimimizde yer alan Mehmet Şimşek kardeşimizin koordinasyonunda bir ekip, bu doğrultuda hazırlıklar yapıyor" dedi

4. Twitter vs VPN ile giriyorum bu sefer o ülkenin trend topikleri geliyor. Geçen Hollanda Schiphol 2025'den itibaren gürültü nedeni ile gece uçuşlarına kapanıyormuş, 10 bin civarı uçuş etkilenecekmiş. Transfer Hub'ı olduğu için bir kısım yolcu alternatif havalimanlarına kayabilir.

THY'de yolcu doluluğu artmış ama esas olarak arz edilen yolcukm de artmış katlamalı bir durum olabilir.

İstanbul Kars otobüs 750 TL'den başlıyor, Bakan Kars'a kadar uzatacağız diyor ama YHT vs 10 yıldan önce bitmez gibi. Uçaklar benzini ÖTV'siz alıyor KDV'yi de tamamen mahsup ediyordur, otobüsçü pek fatura kullanmadığı için belki tam mahsup edemiyor yolculuk pahalıya geliyor.

https://tr.euronews.com/2023/04/04/a...i-yapilmayacak
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

TCMB'den bankalara yeni talimat

Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    Şarkıcı Gülben Ergen hastaneye kaldırıldı
    geçmiş olsun belki de KY ahı tuttu
    Ky yi borsaya yönlendirdi. Temettü candır borsa kandır dedi durdu.
    Milleti borsaya soktu.
    Aldığı ahlar onu bu hale getirdi.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Olumsuz haber olarak yurt dışından deprem nedeni ile sağlık turizmi azalıyor deniyor. Fuarlar da etkilenebilir demişler. Otel vs için depreme dayanıklılık sertifikası vs önerileri görüşülüyormuş.

Turizm rakamlarına dikkat etmek gerekecek.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ky yi borsaya yönlendirdi. Temettü candır borsa kandır dedi durdu.
    Milleti borsaya soktu.
    Aldığı ahlar onu bu hale getirdi.
    Gülbenin demediyle borsaya giren var mıdır bilemiyorum. Halka arzlara girmek için yeni hesap açılıyor sanırım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

Sayfa 745/1011 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •