Sayfa 746/853 İlkİlk ... 246646696736744745746747748756796846 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 5,961 - 5,968 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Gidermi dusermi bilmem ben haberi yapistirdim yabanci algisini ortadan kaldirmak icin hercitiyi yabanci sanmayindi amacim

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bi tarafta karakaya ailesi petkimin yuzde 10 nu sahipti onemli bi aile tahtada olmasi guzel diger tarafta bu pislik 1.70 lere cikarip vurdu gecen haftaki dususu bu yapti yasak gelmesi guzel olsu laflari herkafadan bi ses yani nereye cekersen

3.  Alıntı Originally Posted by celikahmet72 Yazıyı Oku
    Tahtada ilk kez ********ce hareketler olmadı.
    İlk kez alan bekleyen kazandı.
    Deprem oldu çökmedi; suriye dendi çökmedi.
    Tüm baldırı çıplak üç kuruşluk adamları tahtadan attı.
    Ya doğan ailesi yada malı 1.50’den kaptıran grupların karı gibi şikayeti olmuş.
    Ancak bakmışlar bakmışlar manuplatif bişey bulamamışlar. Adam manuplasyon yapmadı hatta tahtada ilk kez manuplasyon yapılmadı insanlar mağdur edilmedi.
    İnternet yasağı karakaya ailesine hiçbirşey yapmaz.
    Emirleri internetten verdiklerini zaten sanmıyorum.
    Takasın kökünü bile alacak güçleri var
    Tahta hedefine gidecektir.
    Açıkçası bu ismin gözükmesine kendi adıma çok sevindim zira; baldırı çıplak iki spekülatör parçasıyla değil; zamanında petkimin yüzde 10’unu alan yatırımcı bir aile ile beraberiz.
    Haberi biraz önce gördüm.
    Sizin yazdıklarınızın aynısını ben yazacaktım ki, siz yazmışsınız...
    Altına imzamı atarım...

Çok merak ediyordum, Mipaz ı alan yatırımcıyı... Böylece öğrenmiş olduk...

Bentonit madeninde Türkiye lideridir, Karakaya...Gerçekten Petkim'in %10 undan fazlasını alınca, Aksoylar paniye kapılmıştır... Petkim'de sanırım%300 karla sattılar, büyük ihtimal Socar a, Aksoylara...

İsteseler MİPAZ ın tümünü, arsasını alırlar, sanırım...Bilmiyoruz, belki de arsasına taliptirler..

İnternet den alış satışı yasaklamış, Bist....Arar dealırı işlemi yaptırır, yada gider aracı kuruma ekranı izlerken emirlerini verir...

Birçok kıvır zıvır birçok hisse %20 yükleliyor, %20 düşüyor, milletin anasını ağlatıyor, tedbir yok, Adam her gün her gün aldıkça yukarı gidiyor, hoop internet kullanma....

Bist le inatlaşmak istese, tavana 50 milyon alış atar, diye söyleniyor...
    Ama doğru olmaz...

Petkim'de olduğu gibi yavaş yavaş hakettiği yere gider inşallah...

Herşeyin hayırlısı...

Asla yatırım tavsiyesi değildir

4. Hisseyi yakından takip ediyorum, hatta bugün bir kaç kere almayı da düşünüp vaz geçtim, çok toplandığı için almış olacaktım alsa idim.

nedir hisseyi almasının sebebi?

o araziye imar çıkar diye bir beklenti olsa hisse tavan kilitler 20 liralarda zor durur

e o zaman mantıklı bir açıklaması yok bu çıkışın diye düşünüyorum.

sayın temel analizin yorumlarını oldukça önemsiyorum, foruma üye ona bir soru sormak için olmuştum sonra arkası geldi yazdım yazıyorum

saygılar.

5.  Alıntı Originally Posted by twiztaz Yazıyı Oku
    Bi tarafta karakaya ailesi petkimin yuzde 10 nu sahipti onemli bi aile tahtada olmasi guzel diger tarafta bu pislik 1.70 lere cikarip vurdu gecen haftaki dususu bu yapti yasak gelmesi guzel olsu laflari herkafadan bi ses yani nereye cekersen

Bahsettiğiniz yıkımı yapanlar, kan emici sülükler kimse Allah belasını versin...Adamlar son lotlarına kadar kaptırdılar... Kıskançlıktan çatlasın ********ler....

6. Bakalim hafta ici kendini belli eder hayirlisi
     Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Bahsettiğiniz yıkımı yapanlar, kan emici sülükler kimse Allah belasını versin...Adamlar son lotlarına kadar kaptırdılar... Kıskançlıktan çatlasın ********ler....

Alıntı Originally Posted by celikahmet72 Yazıyı Oku
    Tahtada ilk kez ********ce hareketler olmadı.
    İlk kez alan bekleyen kazandı.
    Deprem oldu çökmedi; suriye dendi çökmedi.
    Tüm baldırı çıplak üç kuruşluk adamları tahtadan attı.
    Ya doğan ailesi yada malı 1.50’den kaptıran grupların karı gibi şikayeti olmuş.
    Ancak bakmışlar bakmışlar manuplatif bişey bulamamışlar. Adam manuplasyon yapmadı hatta tahtada ilk kez manuplasyon yapılmadı insanlar mağdur edilmedi.
    İnternet yasağı karakaya ailesine hiçbirşey yapmaz.
    Emirleri internetten verdiklerini zaten sanmıyorum.
    Takasın kökünü bile alacak güçleri var
    Tahta hedefine gidecektir.
    Açıkçası bu ismin gözükmesine kendi adıma çok sevindim zira; baldırı çıplak iki spekülatör parçasıyla değil; zamanında petkimin yüzde 10’unu alan yatırımcı bir aile ile beraberiz.
    Durum bu ise sıkıntı yok İnşAllah..kıçı kırık bir kaç speğin işi değildir bu şikayet olayı. Muhtemelen Doğan ailesi bu babayiğit ile tahta da anlaşmaya çalışıyorlar. Tahtanın yeni sahibi tırsıp kaçacak bir adam olmadığına göre ya doğan ailesiyle anlaşıp kazan kazan deyip yoluna devam eder ya da resti çeker bu yolda tek başına hedefine gider. Bize düşen filler tepişirken ezilmemek olacak
    Asla Yatırım Tavsiyesi Olamaz.

hayırlı kazançlar,
    uzun zamandır kağıttayım ve sürekli takip ediyorum,
    hem hisseyi hem de forumu fakat yazmayı pek sevmiyorum artık ve yazmıyorum...
    (öğrendim ki ne yazarsan yaz, ne argüman ortaya koyarsan koy, alırsalar gidiyor, almaz iseler gitmiyor...
    fakat nedense bu konu hk da yazmak istedim...)

1-beyfendi bariz süpürdü, sülüklerin hepsini ve yüksek ihtimal açıkcıları, buraya geldi ve durmaya niyeti yoktu... bu sülüklerin millete yaptığını bu beyfendi bunlara yaptı ve bunlarda bu beyfendi yi bist deki* bağlantıları sayesinde ceza verdiler (kuyruk acısı büyük resmen t..şak geçildi) fakat bist baktı bişey yok adam çatır çatır topluyor, borsada bukadar dalavere ve soyguna parmağını kıpırdatmayan bist bu beyfendiye ne niş ne kebap yansın hesabı internetden satış cezası verdi 1 ay !!!... bu beyfendide para var mı anlaşılan var o zaman bu ceza bişeye yaramaz, her türlü alır hatta hasan a, ahmet e, toplatır sonra ister virman yapar ister cezası bitince seansta cep to cep yapar sıkıntı yok....

2- bu beyfendi, sülükleri tokatlaya tokatlaya buraya kadar geldi, arada eskisi gibi olacak 1.60 dan 1.70 den satayım nasılsa 1.4x lara geri gelecek ordan tekrar alırım diyenleride süpürdü (arkadaşlarım da var aralarında) sonra baktı ben ve benim gibiler kaldı bursada ki bu duruma rağmen hatta doğan bile aşağı tepki verirken bunda tık yok * bari bir haber vereyim çıkarayım belki bu ceza ile millet tırsar dökülür diye düşündü, iki gündür 10 kademeden sonra böyle kağıtda düşünün ki tavan a kadar 200-300 k emir oluyor... normal kademelerde zaten satan yok, hacim yerlerde,... yani satan yok tavan a dahi... bu beyfendi istese para var mı var yapıştırır tava gider ama anladığım amaç çıkarmaktan ziyade mal toplamak...

ben şunu öğrendim ne teknik ne haber ne zart-ne de zurt hiç bir şeyin bir değeri yok kullnamak istemez iseler, isterseler gider, isterseler gitmez ana kural budur, en güzel örneği bir beyendi geldi neler yaptı gördük 1 hafta da...

ha ben mi ne yapıyorum* çocukları özel okul yerine devlet okuluna yolluyorum, hayatı ve YOK un ne olduğunu öğrensinler diye, onlara haracayacağım paralar ile den çook uzun vadeli* hikayesi olan kağıtları alıyorum.... ne için çocuklar için

kusura bakmayın uzun oldu...
    saygılar hayırlı kazançlar...

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Derdi Dünya Olanın, Dünya Kadar Derdi Olur... Yunus Emre...

Sayfa 746/853 İlkİlk ... 246646696736744745746747748756796846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •