Sayfa 747/1011 İlkİlk ... 247647697737745746747748749757797847 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 5,969 - 5,976 arası.

Konu: Viop XLVI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,802
    Blog Entries
    1
    Bu zorlukları birileri sizin için güvenli ortam sağlayarak komisyon alıyor. Yoksa işin mantığı yüzyıllardır böyle.

Sizin yapamıyor yapmıyor olmanız bir yerlerde yapılmıyor anlamı çıkmasın.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

2.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Bu zorlukları birileri sizin için güvenli ortam sağlayarak komisyon alıyor. Yoksa işin mantığı yüzyıllardır böyle.

Sizin yapamıyor yapmıyor olmanız bir yerlerde yapılmıyor anlamı çıkmasın.
    Bence altın ve döviz viop pozlarda vergi hoş değil. O kalksa kaldirac ile oynayan gene oynar.

Ama altins1 benim gibi hisse işlem çok geçen için bulunmaz niyetim gerçekten. Başkasına belki çok hitap etmez.

TESLA 400 den
    109 usd a.. İyi çakılmış.

Darısı FROTO nun başına

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,742
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bence altın ve döviz viop pozlarda vergi hoş değil. O kalksa kaldirac ile oynayan gene oynar.

Ama altins1 benim gibi hisse işlem çok geçen için bulunmaz niyetim gerçekten. Başkasına belki çok hitap etmez.
    Darphanenin bastığı sertifikaların 5 ton altın karşılığı 500 milyon adet olduğunu da hatırlamak lazım. Yani bunlar sonsuz olmadığı ve sınırlı olduğu için elinde tutanlar için gizli bir potansiyel fırsatta barındırıyor.
    O da şöyle ki; borsa endekslerinde oluşabilecek sert satıcılı bir günde riskten kaçış için yatırımcıların ani alımlarıyla spotta misal fiyat 1.100TL iken burada çok rahat 1.180-1.200 TL vb rakamlar görülebilir. Tabii geçici olarak. (bir ara borsadaki gümüş fonlarında da kısa süreli böyle bir durum yaşanmıştı yanılmıyorsam)

5. Evi ucuza satışa çıkarmış.

>>>>>>>>>
    https://www.patronlardunyasi.com/hab...slandi-/273110

ABD’li milyarder girişimci ve hayırsever Bill Gates, New York kentindeki bir dairesini, dört yıl önce aldığı fiyatın da altında satışa çıkarınca, uzmanlar bunu konut piyasasında çöküşün göstergesi saydı.

...

İki cepheden Central Park manzarası bulunan 220 metrekarelik dairenin alış fiyatı 5 milyon dolarken, ilanda 4,75 milyon dolar fiyat kondu.

Gates’in daireyi ciddi bir tadilattan geçirdiği de belirtildi.

...
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6. 1 milyar insan kalacak diyorlar-Altın milyar! Hala izlemediysenïz https://youtu.be/TbGl2KihhC4
    @HayatiSir

@ahmetham

Özeti burada.

https://twitter.com/Ferda77yildirim/...24686473248769
    __________________________________________________ __

Dünya nüfusu ALTIN (1) milyara düşürülecekse altın almanın da ne anlamı var.

7. Böyle bir haber çıkmış.

<<<<<
    https://www.paramedya.com.tr/devami/...-ithal-edecek/

Türkiye 2.el buzdolabı ve televizyon eşya ithal edecek

...

İthal edilebilecek ürünler hangileri?

Atık Elektrikli ve Elektronik Eşyaların Yönetimi kapsamında ithal edilme izni olan ürünler şunlar:

Büyük ev eşyaları, küçük ev aletleri, bilişim ve telekomünikasyon ekipmanları, tüketici ekipmanları, aydınlatma ekipmanları, elektrikli ve elektronik aletler (büyük ve sabit sanayi aletleri hariç), oyuncaklar, eğlence ve spor ekipmanları, tıbbi cihazlar, izleme ve kontrol aletleri, otomatlar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,802
    Blog Entries
    1
    Çok basit sen alma diyedir.

Ayrıca kişiyi de tebrik etmek lazım. Büyük gizli projeyi bulmuş. Deşifre etmiş.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Sayfa 747/1011 İlkİlk ... 247647697737745746747748749757797847 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •