Sayfa 747/2241 İlkİlk ... 24764769773774574674774874975779784712471747 ... SonSon
Arama sonucu : 17926 madde; 5,969 - 5,976 arası.

Konu: ...:::vobelıt:::...

1. Bu şirketlerden gelen temettü ve satışlarla ilerde borcunu öder bir sıkıntı yok..

2.  Alıntı Originally Posted by CambazaBak Yazıyı Oku
    Bu şirketlerden gelen temettü ve satışlarla ilerde borcunu öder bir sıkıntı yok..
    Tamam biz öğrendik...Sayın Deniz 43 ün öğrenmesine gerek yok. bugün üye olup bugünden trollemeye başlama burası vobELİT ilk defa yazsakta her gün okuyoruz....

bilgi öğrendiğimiz birine saygısızlık edersen çok ayar veren olur.

3.  Alıntı Originally Posted by CambazaBak Yazıyı Oku
    Öyle değil sayın deniz. Aldığı borçla tcell i satın alıyor. İstanbul finans merkezine ortak oluyor. Aldığı borcu harcamıyor. Vadesi gelince ödemeyecek tabiki tekrar yenileyecek... Milli piyango yu sattı. Borsa İstanbul hissesi sattı. Vs vs
    Varlık fonu denen yapı esas itibariyle bir fon yönetimi şirketi veya varlık fonu gibi finansal bir kuruluştan ziyade, şemsiyesi altındaki şirketlere hükmeden devasa bir holding görüntüsü veriyor..

Buradaki sıkıntı risk yönetimi tarafında. Malum, holding batarsa bütün şirketlerini de beraberinde götürür 🙂

Peki o zaman hangi akla hizmet böyle bir karar alındı ?
    ytd..

4.  Alıntı Originally Posted by ENGRANDMASTER Yazıyı Oku
    Tamam biz öğrendik...Sayın Deniz 43 ün öğrenmesine gerek yok. bugün üye olup bugünden trollemeye başlama burası vobELİT ilk defa yazsakta her gün okuyoruz....

bilgi öğrendiğimiz birine saygısızlık edersen çok ayar veren olur.
    Abi nerede saygısızlık var. Çöküş iflas açlık kaos kriz yazmayınca mi saygısızlık oluyor. Gayet parayı şuana kadar nereye harcadıklarıni yazdım alınan borç oralarda harcanıyor..

5.  Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    Varlık fonu denen yapı esas itibariyle bir fon yönetimi şirketi veya varlık fonu gibi finansal bir kuruluştan ziyade, şemsiyesi altındaki şirketlere hükmeden devasa bir holding görüntüsü veriyor..

Buradaki sıkıntı risk yönetimi tarafında. Malum, holding batarsa bütün şirketlerini de beraberinde götürür ��

Peki o zaman hangi akla hizmet böyle bir karar alındı ?
    Sayın effendy 75 Adamın üyelik tarihi bugün 12.34 bu ana kadar 19 gönderisi var. sen hala bir şeyler anlatmaya uğraşıyorsun. bence amaç trollemek. anlatmaya gerek yok.

6.  Alıntı Originally Posted by CambazaBak Yazıyı Oku
    Abi nerede saygısızlık var. Çöküş iflas açlık kaos kriz yazmayınca mi saygısızlık oluyor. Gayet parayı şuana kadar nereye harcadıklarıni yazdım alınan borç oralarda harcanıyor..
    saygısızlık yok. doğruya doğru .ama şunu söylerim ki sayın deniz 43 ü çok uzun süredir okurum ve çok faydalı ve bilgili. Bu topikte ilk defa yazdım çünkü kırılıp giden çok sayıda bilgili kişi oldu ve yazmaya devam etmesini istiyorum. Kalbi kırılmasın gönül koymasın istiyorum. En azından bu nick le bugün yazmaya başladınız. Önce bize bilginizi topikte ,forumda ispatlayın, sonra aynı güçle sizi de savunayım. Önce deniz 43 ün geçmiş yazılarını yada bilgisini tartın. yada en azından benim ilk gönderimi okuyun.

Yada ben tekrar yazayım. nick im de giriş şifremde kayıtlı e-mail adresimde 20. yüzyıldan kalmadır.

Alıntı Originally Posted by CambazaBak Yazıyı Oku
    Bu şirketlerden gelen temettü ve satışlarla ilerde borcunu öder bir sıkıntı yok..
    Bu şirketler varlık fonu olmasada bu işlevlerini yerine getiremiyorlar mıydı ?

Mesela bir müteahitin kredisine kefil olup,
    Geçiş garantisi verip yaptırmak ile
    Hazine tarafından borçlanmaya çıkılıp gelen para ile ihaleye çıkılıp aynı yolu yaptırmanın ne farkı var ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

8. Sayın Egeli,

Öncelikle Deniz hocamın sayfasını yazılar, soru cevap şeklinde yazışmalarla doldurmak niyetinde olmadığımı söylemek istiyorum. Ayrıca zaten nadide bir örnek olan bu sayfanın konu dışı yazılarla kirlenmesini doğru bulmuyorum.

Müteahhitin bulduğu krediye kefil olup, geçiş garantisi verilerek yaptırmak ile, hazine tarafından borçlanmaya çıkılıp gelen para veya özkaynak ile ihaleye çıkılıp aynı yolu yaptırmak taban tabana zıt konulardır.

Her zaman parayı veren düdüğü çalar!

Saygılar
    Sadece sesli düşünüyorum ! Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!

Sayfa 747/2241 İlkİlk ... 24764769773774574674774874975779784712471747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •