Sayfa 748/1078 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798848 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,977 - 5,984 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Merhaba Sn.T/A
    Sisteminizde dolar grafiği olabiliyorsa rica edeceğim.Tşk.

Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Merhaba Sn.T/A
    Sisteminizde dolar grafiği olabiliyorsa rica edeceğim.Tşk.
    Olmaz mı?

USDTRY Canlı Grafikleri...

3.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Olmaz mı?

Sn.T/A Grafikleri ben açamadım,geçerlilik süresi bitmiştir uyarısı alıyorum.
    iyi geceler.

Grafikleri forumun dışında kullanamazsınız. Tıkladığınız zaman açılan sayfayı sürekli yenileyerek kullanabilirsiniz...

Ayrıca her grafiğin geçerlilik süresi var. Genelde içinde olduğumuz hafta pazar gece saat 00:00 'a kadardır.

Siz eski grafiklere bakarsanız göremezsiniz. Sisteme sürekli her yenilemede kullanılmayan eski grafikler yük getirmesin ve buradaki sayfamızda sohbet devamlılığı olsun diye böyle yaptım.

En son grafiği açamıyorsanız sorun vardır. Ama dediğim gibi adece forum üzerinden açabilirsiniz...
    iyi geceler.
    E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,986
    Günaydın üstadım,

Forumda şöyle bir göz gezdireyim dedim. Aman bir de ne göreyim. Bizim MRDIN de bir hareket bir hareket, aman şöyle kötü aman böyle zarar ettik..
    Forum indikatörüne bakılırsa ele geçiremedikleri bir miktar aksi ve yaşlı yatırımcı malı var. onun peşine düşmüşler, niyetleri açıkça belli oldu. Bak benden duymuş olma 3 vakte kadar hafif bi yükseliş yapıp ele verip aşağı basacaklar gibi bir duygu durumu oluştu.
    Amaaan ne bileyiim zenginin malı züğürdün çenesini yorar misali. Bende tutmuşum yorum yapıyorum.
    Nasılsın, sağlığın sıhhatin nasıl?
    Akademik ara verildi, bizim delikanlı İzmir de mi kaldı yoksa eve dönüş yaptı mı?
    Prenses nasıl,karne ne durumda

Ulu bilgem size de saygılarımı sunarım. Uzun zamandır bana pek bulaşmıyosunuz. Aramıza kara kedi mi girdi. yoksa eskilerin dediği gibi artık ne hali varsa görsün bu dalgacı dubaracı takımı deyip hepten saldınız mı bizi.
    Bizi sizden mahrum etmeyin lütfen.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Günaydın üstadım,

Forumda şöyle bir göz gezdireyim dedim. Aman bir de ne göreyim. Bizim MRDIN de bir hareket bir hareket, aman şöyle kötü aman böyle zarar ettik..
    Forum indikatörüne bakılırsa ele geçiremedikleri bir miktar aksi ve yaşlı yatırımcı malı var. onun peşine düşmüşler, niyetleri açıkça belli oldu. Bak benden duymuş olma 3 vakte kadar hafif bi yükseliş yapıp ele verip aşağı basacaklar gibi bir duygu durumu oluştu.
    Amaaan ne bileyiim zenginin malı züğürdün çenesini yorar misali. Bende tutmuşum yorum yapıyorum.
    Nasılsın, sağlığın sıhhatin nasıl?
    Akademik ara verildi, bizim delikanlı İzmir de mi kaldı yoksa eve dönüş yaptı mı?
    Prenses nasıl,karne ne durumda

Ulu bilgem size de saygılarımı sunarım. Uzun zamandır bana pek bulaşmıyosunuz. Aramıza kara kedi mi girdi. yoksa eskilerin dediği gibi artık ne hali varsa görsün bu dalgacı dubaracı takımı deyip hepten saldınız mı bizi.
    Bizi sizden mahrum etmeyin lütfen.
    Teşekkür ederim Selim...

Sen söylemesen, benim haberim bile olmayacak...

Bu nasıl, o aksi ve yaşlı adamın elindekini almak için ortam hazırlamak. Demek ki başarısızlar...

Çok şükür iyiydim ama dün yine dizimde sıkıntı oluştu. Ayağa kalkarken yerinden çıktı ve tekrar girdi sanki...

O zamandan beride çok acıyor. Gece uyutmadı desem yeridir...

Oğlan maalesef gelemedi. Bütünlemeleri var. Kısmetse şubat başı gelecek...

Kızımız karneyi aldı. Takdir almış ama inşaAllah gerçek takdirdir. Bizim zamanımızda bırak takdiri, teşekkür almak bile çok zordu...

iyi geceler.
    Dün evde değildim, grafiği de cepten yükledim. Sanırım zaman ayarı yapmayı unutmuşum. O zaman da sadece gün içi geçerli oluyor...

Akşam eve geldiğimde de dizimdeki sıkıntıdan dolayı erken yattım...

Size cevabı da sabahleyin yine cepten yazdım ve grafiği kontrol edemedim.

Kusura bakmayın. Yenisini hemen ekliyorum...

Sayfa 748/1078 İlkİlk ... 248648698738746747748749750758798848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •