Sayfa 749/1001 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799849 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 5,985 - 5,992 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Her şey kontrol altında. Sıkıntı yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    sıkıldım valla ne olacaksa olsun 900K giriş TCD
    Hayırlı olsun

3.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    borsanın %1 lerde bu kadar sabit beklemesi normal mi tamam haber bekliyor ama gelecek haber de borsa için öyle ya da böyle iyi haber olacak...neden tedirgin bekliyor onu anlamadım. faiz indirmezse yani pas geçerse borsa da satış mı olur ya da hangi durumda satış olma ihtimali var ki ben öyle bir ihtimal görmüyorum açıkcası
    Faizlere indirim gelirse, borsanın yükseleceği varsayılır. Ancak faizler düşse bile borsa buna ters tepki de verebilir. Çünkü beklentiler gerçekleşmiş olur. Borsa endeksi zirvede ve herkes tetikte. Siz bakmayın bahar havası estirildiğine bir anda bir bahane ile satış gelebilir. Burada en önemlisi panik yapmamaktır. Çünkü ky çok ürkek olur. Ve piyasa oyuncuları bunu hep kullanır. Bol kazançlar

Burak ss cekermisin

5.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Siz varsınız üstadım anlatırsınız Şelale, fişek gibi teknik terimleri anlamadığım için öyle düşündüm herhalde
    İnvesting forumlarının jargonu oluyor bunlar.
    Hergün birşeyler ya şelale oluyor yada fişekliyor orada
    Vaktiniz varsa arasıra takip edin
    Adamı hayattan soğutuyorlar😁

Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Faizlere indirim gelirse, borsanın yükseleceği varsayılır. Ancak faizler düşse bile borsa buna ters tepki de verebilir. Çünkü beklentiler gerçekleşmiş olur. Borsa endeksi zirvede ve herkes tetikte. Siz bakmayın bahar havası estirildiğine bir anda bir bahane ile satış gelebilir. Burada en önemlisi panik yapmamaktır. Çünkü ky çok ürkek olur. Ve piyasa oyuncuları bunu hep kullanır. Bol kazançlar
    Zaten biraz önce reisimiz açıkladı faiz inecek. Biraz sonra açıklanacak dedi.

7.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Burak ss cekermisin
    tcd 1.33 üstad

8.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Bende TTE çıkardım %50 EID ve FPH almayı düşünüyorum.
    News bir ara FPH almiştim. Getirisi fena olmuyor ama düşüşü de çok pis oluyor. İyice incele derim.

Sayfa 749/1001 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •