Sayfa 749/1000 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799849 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 5,985 - 5,992 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by harakiri35 Yazıyı Oku
    hala seçimle birşeyin değişeceğini düşünenleri görmek ülke hakkında hiçbir umut kırıntısı bırakmıyor bende. ysk reis ne derse onu yapacak bundan önceki zibilyon çeşit seçimde olduğu gibi. olmazsa bile kayyum atayacağını kendi söyledi. daha hala bomboş umut beslemek... enayilikten öte bişey bu
    İtibar puanını buradan göndereyim. Fena halde kumpasa geldiğimizi düşünüyorum,partileri sevmem de haklarında konuşmam da ama dün rastladığım bir durumu ileteyim. Çok uzun yıllar yönetimde bulunan ve büyük oy oranıyla koyu CHP'li bir belediyede çalışanların profillerine rastladım. İçlerinde koyu dinci cemaatlerden,yatmış çıkmış tam tekmil ülkücülere kadar çalışan veya bunlarla irtibatlı çalışanlar dolu. Bu tablo,iki tarafın da dağ kadrosundan gelme adaylarını açıklamasından daha acaip geldi,ne kadar aşırı uç varsa doluşmuşlar. Neyi seçtiğini bilmeyen halka koyun denmesine de karşıyım,bu kadarını koyun yapmaz, ben koyuna razıyım.

2.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Bu gece 5,48'den aşagı kapatcak var mı benle iddaya giren ?
    Olsa olsa Pazartesi olur diye düşünüyorum,içgüveysinin seçim sonrası için sözü vardı çünkü. Bu gece saat 12 ye kadar diyorsanız iddianız kabulümdür

3.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Bu gece 5,48'den aşagı kapatcak var mı benle iddaya giren ?
    Varım. Haydi neyine sen söyle...

4.  Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Varım. Haydi neyine sen söyle...
    Tamam, kazanırsan imzamı değiştircem...Purplee kraldır yazıcam...

5.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Tamam, kazanırsan imzamı değiştircem...Purplee kraldır yazıcam...
    Tamam kabul, aynı şekilde martind paşadır yazarım imza oluşturup, üç buçuk saat sonra, forum şahit her mesajınıza yazarım Purplee kraldır yazacaktınız diye ...

5.65-70 arası kapatır
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. http://www.hisse.net/forum/showthread.php?t=157350

kuzu demişti zamanında 50 bin olacak diye bakalım tutacakmı
    nasa = sa t an

8. Önümüzdeki dönemde dövize değer artışı vergisi gelirse şaşırmam.

Sayfa 749/1000 İlkİlk ... 249649699739747748749750751759799849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •