Sayfa 75/165 İlkİlk ... 2565737475767785125 ... SonSon
Arama sonucu : 1320 madde; 593 - 600 arası.

Konu: ESEN - Esenboğa Elektrik Üretim A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Gelen haber burada herkes okusun anlasın.. Kimi brut der kımı tek fıyat yok der..

SPK iyice işin suyunu çıkardı. Standart yok. Tkuru yu seyret merkoya göz yum öbür taraftan önüne gelene salla.
    Böyle saçmalık görmedim Kesinlikle.spk kararları incelenmeli. SPK uyeleri ve bu kararları alanalr incelenmeli.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    Borsadan bi haber insanlar icin, gaz verici, azda olsa para kazandiran, kaybettirmeyen, yassklari ve tedbirleri yasatan bir staj gibi dusunun halka arzlari
    Bu gazla baska hisselere giriyorlar. E birileri kaybedecekki birileri kazansin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu piyasada çok can yakacaklar.. çok yenı arkadaş var ne olduğunu anlamadan bırçoğu elindekini kaybedecek malesef... Çok dikkatli olunmalı söylediklerim genel pıyasa için esen için 100 lot olsa ne olur olmasa ne olur..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Arkadaşlar bist ve SPK ya dilekçe yazın. Bu sorunun çözümü halka arzlarda ilk gün uygulanacak SERBEST MARJ dır.
    Bu sayede daha reel bir fiyat dengesi oluşacaktır.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bist ve SPK ya dilekçe yazın. Bu sorunun çözümü halka arzlarda ilk gün uygulanacak SERBEST MARJ dır.
    Bu sayede daha reel bir fiyat dengesi oluşacaktır.
    Çok mantıklı. Hisse geleceği yere gelsin. En azından bir hafta serbest marj getirsinler.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

5. Arkadaşlar açılış lotu kaçtır acaba?

6. 145.000 lot satış oldu. Tavanda 14.8 milyon alis bekliyor.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7. Satın bakalım, biz bu senaryoları çok gördük

Sayfa 75/165 İlkİlk ... 2565737475767785125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •