Sayfa 75/726 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon
Arama sonucu : 5802 madde; 593 - 600 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

1. Takaslar makaslar hikaye hisse birilerinin elinde bal gibi toplu olarak duruyor sağ cepte olunca yerli oluyor ,sol cepte olunca yabancı oluyor buralarda yabancı aldı yerli sattı ya da tam tersi benzeri muhabbet dönüyor, ve bilinçli olarak bu fiyatlarda tutuluyor , olay
    pandemi meselesinin çok ötesine geçti ne zarar ettiği zaman ,diğer uluslar arası hava yolu şirketlerinden az zararın pozitif etkisini gösterdi ne de diğer hava yolu şirketlerinin çoğu dişe dokunur bir kar dahi ortaya koyamazken, onların dahi gösterdiği pozitifliği elde ettiği kar rakamına rağmen gösteremiyor yoksa imkanı yok bu artan endeks ve gelen bilanço sonrasında bu fiyatlar komik ötesi varsın bu benim hezeyanım olsun en kötü kahverengi pantolonumu giyer beklerim.

2. Yurtdışı uçuşa geçmişken, THY tahtası benim kendime mahsus problemim var imajı çiziyor. Artık ne derece doğru, yada KY satmak istemiyor da ona uğraşıyorlar gibi.

3. Gün sonu

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Amerikan havacılar açılış öncesi yine yemyeşil.
    American Airlines Group (AAL) +3,74%
    Delta Air Lines Inc (DAL) +3,12%
    Kapanış eksi oldu ortak

5. Şişe asel ile ilgili spekülasyonlara THY de eklendi.
    Katar air CEO su Thy nin yüzde 49 nun satım alımını duyurdu, bu Türk devletine ait şirketlerin özelleştirmelerin başlangıcı mı diye de eklemiş.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by doctrine Yazıyı Oku
    Şişe asel ile ilgili spekülasyonlara THY de eklendi.
    Katar air CEO su Thy nin yüzde 49 nun satım alımını duyurdu, bu Türk devletine ait şirketlerin özelleştirmelerin başlangıcı mı diye de eklemiş.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Haberi teyit eden herhangi güncel bir kaynak bulamadım.Katar air ceo su kim?Yani o eklemeyi Katar ceo su o ifadeyi kullanarak nerede paylaşmış?

7.  Alıntı Originally Posted by HİSSİYAT Yazıyı Oku
    Haberi teyit eden herhangi güncel bir kaynak bulamadım.Katar air ceo su kim?Yani o eklemeyi Katar ceo su o ifadeyi kullanarak nerede paylaşmış?
    Adı: akbar al baker

Hisselere fısıldayan adam...

8.  Alıntı Originally Posted by doctrine Yazıyı Oku
    Adı: akbar al baker

Hisselere fısıldayan adam...
    Kaynak paylaş.Ben güncel bir beyanat göremiyorum

Sayfa 75/726 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız