Sayfa 75/178 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 1420 madde; 593 - 600 arası.

Konu: TKNSA - Teknosa İç ve Dış Ticaret

1. Emeğinize sağlık, teşekkürler.
     Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Ne hikmetse hissenetin modu çok düşük..olanca tecrübelerimle ve gücümle gayret sarf ediyorum..

2. Sn.Kazançkapısı ilk günden itibaren kıymetli yorumlarınızdan ziyadesiyle istifade etmekteyiz.Şirkete dair en ufak anekdotları dahi pas geçmeden burada paylaşıyorsunuz.Elinize emeğinize sağlık.

3. Ayrıca sn.kekoya' da kıymetli paylaşımları için sonsuz teşekkürler.

4. eskiden iki tavan olan hissenin forumunda 300-400 kişi birikirdi..ama bu gün bu kadar kişi yok...ama buranın kalitesi bambaşka...buradan çok kaliteli yatırımcılar yetiştiler...emeği geçen herkese teşekürler...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    eskiden iki tavan olan hissenin forumunda 300-400 kişi birikirdi..ama bu gün bu kadar kişi yok...ama buranın kalitesi bambaşka...buradan çok kaliteli yatırımcılar yetiştiler...emeği geçen herkese teşekürler...
    Gençler artık buralara pek rahbet etmiyor GENELDE KUŞLU SİTEDE YADA telegramda lar ama burda tecrübeli bir grup var en buyuk avantajıda o buranın...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6. Bilançoda iklimsa iyi bir ciro ve vizyon paylaşsa şöyle 30-40 tl fiyatlar bir çırpıda gelse millet üşüşse ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Gençler artık buralara pek rahbet etmiyor GENELDE KUŞLU SİTEDE YADA telegramda lar ama burda tecrübeli bir grup var en buyuk avantajıda o buranın...
    doğrudur dostum..ben hala eskilerde kalmışım...bayağı tenhalaşmış da benim haberim yokmuş...şimdilik en canlı topik bile en fazla 50 kişi...önceleri 300 kişiler birikiyordu...tam bir hindistan trenlerine benziyorlardı...diğer platformlarda insan analiz bile yapamıyor..burada yaz yazabildiğin kadar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    Bilançoda iklimsa iyi bir ciro ve vizyon paylaşsa şöyle 30-40 tl fiyatlar bir çırpıda gelse millet üşüşse ytd.
    iklimsada ges ile ilgili güçlü bir kap gelsin veya olası bir yabancı ortaklık ile ilgili bir haber düşsün...o zaman çok kısa sürede 50 ler hatta 80 ler görülür...onun dışında bilançolarımız ile gideriz..bilançolarımız da çok anlamlı ve güzel olacak...burada kaldı 13 gün..en geç 13 gün sonra bilançomuz gelecek...o zaman ak mı kara mı göreceğiz...

Sayfa 75/178 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •