Sayfa 75/428 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 593 - 600 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

SPK, Vakıf Finansal Kiralama A.Ş. pay piyasasında 3 ay süre ile brüt takas uygulanmasına karar verdi

SPK haftalık bülteninde yer alan kararda şu bilgiler verildi:
    "Vakıf Finansal Kiralama A.Ş. (VAKFN) pay piyasasında 02.03.2017-15.03.2017 döneminde gerçekleştirilen işlemlerin
    incelenmesi sonucunda, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu (SPKn)’nun 107/1 maddesinde sayılan fiilin işlendiğine dair makul şüphe bulunması nedeniyle, 6362 sayılı SPKn’nun 1 inci maddesi çerçevesinde yatırımcıların hak ve yararlarının korunmasını teminen, yapay piyasa oluşturmaya yönelik işlemlerin engellenmesi amacıyla, 6362 sayılı SPKn’nun 101 inci maddesi ve 128 inci maddesinin birinci fıkrasının (a) bendi ile V-101.1 sayılı Bilgi Suistimali ve Piyasa Dolandırıcılığı İncelemelerinde Uygulanacak Tedbirler Tebliği’nin 18/1 maddesi kapsamında, VAKFN pay piyasasında 17.03.2017 tarihinden itibaren 3 ay süre ile .
    i. Brüt takas uygulanmasına,
    ii. Açığa satış ve kredili menkul kıymet işlemleri
    gerçekleştirilmesinin yasaklanmasına,
    iii. Yatırım kuruluşlarının internet üzerinden emir kabul
    etmelerinin yasaklanmasına
    karar verilmiştir."

http://www.spk.gov.tr/apps/haftalikb...enuheader=null
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2. Allah yardımcınız olsun. Teker kırıldıktan sonra yol gösteren çok olur da "girmeyin artık bu tarz kağıtlara yahu"

Bir ayda yüzde 400'den fazla artmış. Bu yükselişin mantıklı tek bir açıklaması yok. Bu yatırım değil bu kumar.

Temettü vermeyen, bedelsiz vermeyen ve çakalların oyuncağı olmayacak onlarca hisse var. Az kazanın ama yatırım yapmanın tadına varın

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Öncelikle acemi arkadaşlara, yapmışlar bir hata, tavsiyem ; yakın zamanda brüte girmiş flap, dirit , dobur, megap, iztar

sayfalarına girip bir 4-5 aylık sayfaları okumaları. brüt takasın ne olduğunu daha iyi anlarsınız oralarda.

şu son 1 yılda ky için en hayırlı brüt bu olmuştur sanırım, çünkü düşerken taban taban da brüte aldılar, flap ve dirit te çıkan

kağıdı brüte alıp çıkışı frenlediler sonra birkaç gün taban oldu. özellikle brütteki kağıtlar şokla ilk 1-2 gün hızlı düşer, eğerki

güçlü bir grup veya kişi yakalandıysa zararını çıkarmak için mutlaka kağıdı eski seviyesine getirir ki çoğu öyle olmuştur.

4.  Alıntı Originally Posted by cesar Yazıyı Oku
    Allah yardımcınız olsun. Teker kırıldıktan sonra yol gösteren çok olur da "girmeyin artık bu tarz kağıtlara yahu"

Bir ayda yüzde 400'den fazla artmış. Bu yükselişin mantıklı tek bir açıklaması yok. Bu yatırım değil bu kumar.

Temettü vermeyen, bedelsiz vermeyen ve çakalların oyuncağı olmayacak onlarca hisse var. Az kazanın ama yatırım yapmanın tadına varın

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    kasım ayında bende yakalandım 3 lerden 4-5 günde 1,40 gördü, 5 gün taban giden bir hisse olurmu ya diyordum oluyomuş demekki

burdaki brütün o yüzden bi avantajı olmuştur diye düşünüyorum.

5. SPK bunu dün değilde 2 gün önce yapsaydı fiat 4820 iken helal olsun derdim SPK millet kağıda atlamadan brüt takasa aldı.Küçük yatırımcının zarar görmesini engelledi fakat sanki metronun maldan çıkmasını bekledi.Adam 2 günde 9 milyon lotu sattı SPK nın çıkardığı her düzenleme küçük yatırımcının aleyhinedir bu piyasada her zaman galip gibi adamlar korunur.Adamın kaç tane şirketi var halka açık ALLAH için adamın ne iş yaptığını bilen varmı hep dalavere.

6. hocam telefon bankacılığından satış yapıcam, kağıdın borsa kodunu istiyor bilen var mı kodu ?

7. 2,60 maliyetli kağıtlarımı sıkılarak 1,50 lerde satmıştım zarar çok büyüktü, bir 2,3 ay bekleseymişim 2 kattan fazla kazanmıştım.

ahhh ya keşke diyorum, enson ki harekettede 2,40 da girdim 3,80 de sattım 5 lere gelince tühh demiştim, 2 gündür de ohh

diyorum, yani borsada her duguyu yaşarsın genelde ky ve aynı zamanda açgözlü olduun için eninde sonunda hep üzüntü ve pişmanlığı tadarsın

Sayfa 75/428 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •