Sayfa 752/2404 İlkİlk ... 25265270274275075175275375476280285212521752 ... SonSon
Arama sonucu : 19227 madde; 6,009 - 6,016 arası.

Konu: Finans ve Muhabbet Mekanı

1.  Alıntı Originally Posted by Rock'n Roll Yazıyı Oku
    134775 longle işim bitti.flat

diğer tarafa kısalara ek yüklüyorum ...135 kırılırsa 135500 e kadar short basarım 136500 stop

Kısa zamanda iyi kar ..iyi günlerde harca İNŞALLAH
    Hayat hoş gerisi boş

2.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    EREGL de iyi di ...PETKM rallisi bir başkaydı ama
    anadolu grubundan aldınmı ..kaçırmamaışsındır... 1 hisseye 3 vermişti sonrası malum ..ihya etmişti... krdmd den de eşşek yüküyle almıştım ...bunlar efsane kazançlarım ..unutamıyorum borsa o zamanlar daha zevkliydi
    Yatırım tavsiyesi değildir...
    https://www.youtube.com/watch?v=pBGfUybFnAs

3.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Ağzıma BAL SÜRÜLEN Eczacıbaşı hisseleriYDİ % 400 para kazanmıştım Eczacıbaşı yatırımdan tadı damağımda kalmıştı sonra hep kötüye getti tansaş tan 2 bin dolar kaybolup getti
    rosense hocam ..olur böyle şeyler ...sağlık olsun...her şeyin hayırlısı İNŞALLAH
    Hayat hoş gerisi boş

4.  Alıntı Originally Posted by Rock'n Roll Yazıyı Oku
    borsa o zamanlar daha zevkliydi
    Taaaaaaa ki KALDIRAÇLI piyasa ortaya çıkıp bizlerinde tanışması
    yalnız ben kendime söyleyeyim çok maymun iştahlıydım
    daha sonraları 3.500 tl kayıp bir günde ya sen kimsin desenize sabancının oğlumuyum gözüme uykular girmezdi ne günlermiş yahu...

5.  Alıntı Originally Posted by Rock'n Roll Yazıyı Oku
    anadolu grubundan aldınmı ..kaçırmamaışsındır... 1 hisseye 3 vermişti sonrası malum ..ihya etmişti... krdmd den de eşşek yüküyle almıştım ...bunlar efsane kazançlarım ..unutamıyorum borsa o zamanlar daha zevkliydi
    Vob a başlamadan ,spot ta en büyük kazancım ALCTL de oldu ..1 e 10 a yakın bir şeydi ...

Evet borsa eskiden daha iyidi ..şimdi spotta bir tek bankalara o da GARAN-HALKB-ISCTR başka da bir şeye bakmıyorum bile ...
    Hayat hoş gerisi boş

6.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Vob a başlamadan ,spot ta en büyük kazancım ALCTL de oldu ..1 e 10 a yakın bir şeydi ...

Evet borsa eskiden daha iyidi ..şimdi spotta bir tek bankalara o da GARAN-HALKB-ISCTR başka da bir şeye bakmıyorum bile ...
    En büyük zararım da DOHOL da oldu
    Hayat hoş gerisi boş

7.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Taaaaaaa ki KALDIRAÇLI piyasa ortaya çıkıp bizlerinde tanışması
    yalnız ben kendime söyleyeyim çok maymun iştahlıydım
    daha sonraları 3.500 tl kayıp bir günde ya sen kimsin desenize sabancının oğlumuyum gözüme uykular girmezdi ne günlermiş yahu...
    1.körfez , 2.körfez büyük patlamalar ...uyuyamadığımız günlerdi çok şükür atlattık ... ama ömürden ömür gitti

8.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    En büyük zararım da DOHOL da oldu
    dohol den kazık yemeyenmi var bende zararzedelerden dim ...kaybımı da hürgaz dan yerine koymuştum ..

Sayfa 752/2404 İlkİlk ... 25265270274275075175275375476280285212521752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •