Sayfa 755/890 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon
Arama sonucu : 7119 madde; 6,033 - 6,040 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Tahtada gerçekleşen fiyat hareketleri ne bist nede reel ekonomiyle uyuşmuyor.
    Ağaların paşa gönlü ne zaman isterse o zaman.

2.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    215 tl adamın malını aldığımdan beri şakülü kaydı.
    Endeksle devre kesen endeksle yukarı sözde gidemiyor.
    ozdemir ucarin harbiden canini yakmissin abi..endeks neredeyse yuzde 7 cikiyor bu salak tahta yapicisi bizim dokulecegimizi saniyor..birakalim sansın bakalim

3. 30 yılımı vermişim bunun gibi abiduk gubudiklere.
    Bedava pabuç bırakacak halimiz yok.

4.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    30 yılımı vermişim bunun gibi abiduk gubudiklere.
    Bedava pabuç bırakacak halimiz yok.
    anlamadigim bisey var..elimde bundan baska 3 kagit dsha var onlarda da bi tik yok..cikan kagitlar hep ayni kagitlar..yan tahtalara ugrayan yok

5. Yaprak daldan düşünce rüzgarın oyuncağı olurmuş .
    Olsun.
    Rüzgar uzun zamandir tersine esiyor.
    Essin.
    Ağacın meyvesi var mı var.
    Elbet rüzgar bizim tarafimizdan da esecek
    Adam meyvenin bir kısmını kaptırmış.
    Aklı orda dediğin gibi
    Halbuki açgözlülük onun sonu olacak.
    Ağacı arada sula.230 lar

6.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Tahtada gerçekleşen fiyat hareketleri ne bist nede reel ekonomiyle uyuşmuyor.
    Ağaların paşa gönlü ne zaman isterse o zaman.
    Orası öyle.
    Bizim şu an tek silahımız sabır.
    Takip ettiğim senetler 1 senede üzerine 3 kat birim koydu.

Piyasanın agababalari bunu otturur de mali ondan bir güzel almasını da bilir .Ne yazık ki babalar başka mecralarda.
    Piyasa ucuz senet avına çıkınca tıpış tipis...
    Burayı okudugunu düşünüyor musunuz?

Yıllarımız, bu beceriksiz Kartal belediyesinin, bölgenin imar dosyalarını imar komisyonuna havale edişini izlemekle geçti. İtirazları reddet bitir işi. Ne lanet bir toprakmış arkadaş.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Bence bütün sosyal medya hem radarları altında hemde kontrolleri altında.

Beni sona yaklaştığımız konusunda ikna eden bazı gelişmeler mevcut ama son ne zaman sonlanır tarihsel olarak ben de kestiremiyorum.
    Şua kendi bölgesin de tahliye çalışmalarını başlatmış zaten gidip görenler bilir resmen çevrelenmiş kuşatılmış bir muhit zamanın durduğu bir yer bütün bağlantıları kesilmiş insanlar bıkmış. Yunus mahallesi için konuşuyorum mülk sahipleri derneğine kahveye bir uğrayın bir çay için tarihsel gelişmeler son dakika haberlerini anında alırsınız.
    Dediğim gibi %46 şua o bölge için anlaşmış sözleşmeler hazırlanmış ve en önemlisi eczacılardsn 18 20 dönüm bir yeri de almış.
    Eczacı kolay kolay yer vermez demekki başka işler olmuş karşılıklı nede olsa siyasi iktidara yakın diye biliyorum.

Bir diğer gelişme chp li kartal belediyesi bile yunus mahallesi sınırında kalan yerleri için şua ile sözleşme imzalayacak bugün konu hukuk komisyonuna sevk edildi uygun görüş geldiği zaman başkan sözleşmeyi imzalar.

Demekki kabaca yılbaşı sonrası bölgede hareketlilik artacak gibi tam zamanlama bürokrasinin hızına bağlı malesef .

Emlak işiyle uğraşan bölgeyi tanıyan kişilerden edindiğim izlenim sonrası bir de içinde olduğumuz enflasyon sarmalı neticesin de paranın pul arazinin değerli olduğu bir dönemdeyiz.

Açıkçası param oldukça almanda ki mantıkta bu bağlamda para durdukça değer kaybetmekte hisse üzerinden arsaya dönüştüğünde en azından daha korunaklı bir hale geldiğini düşünüyorum. Borsada fiyatın düşmesi beni zerre ilgilendirmiyor aksine mutlu oluyorum bu gün markete gidip bir ürün alın ne aldiginizin bir önemi yok o ürünü 10 gün sonra aynı fiyata alamıyorsunuz ama borsada bizim hisse maşallah 10 yıl önceki fiyatından bile kelepir şekilde satılıyor.

Özetle gerçeklerden uzakta tutmaya çalışmaları takdire şayan ama bunun maliyetine her nekadar şu an da bizler katlanıyor gibi gorunsekte aslında onlar bu maliyeti sirtlanmis durumdalar .

Fiyatı burada tutmanın tek bir şartı var oda ben sen o biz siz onlar tahtaya alıcı olarak her geldiğiniz de size o malı verebilmesine bağlı hadi bakalım spek sana kolay gelsin ben para buldukça kapına damlar alır giderim gerisi senin bileceğin iş.

Umarım yardımcı olabilmişimdir paydaşlarıma.

Sayfa 755/890 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •