Sayfa 755/843 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805 ... SonSon
Arama sonucu : 6737 madde; 6,033 - 6,040 arası.

Konu: ISBIR - İşbir Holding

1. 7 yıl önce keşke portföyümün %80 ini değil de %20 sini sana yatırsaydım.Son yedi yılda portföyümün %20 siyle sırasıyla katmer 2000 aldım 5000 sattım.18000 e gitti.TACTR 3500 aldım 8000 sattım.24000 e gitti.Kront u 1000 liradan aldım.5000 e sattım 12000 e gitti.PSDTC 4000 e aldım 8000 e sattım.İnfo yu 1000 liradan aldım 6000 sattım 12000 e gitti. En son ACSEL i 3500 aldım 11000 sattım.Ve bunların hepsini 1 e 10 hareketi diye bilerek aldım. Daha 1 ay önce pandemi sonrası için 39 dan pegasus 10 dan tav almayı düşünüyordum.1.04 den ihlas holding de cabası.Ben bu zararları kurtarabilmem için bu kağıdı en az 10-15 ten satmamlıyım ki 7 yılın zararını çıkarayım.O da bu saatten sonra zor.Bu kadar dillenen sığ bir kağıt bunu zor yapacak gibi.Yukarıdaki bahsettiğim hisseleri aldığımda forumlarda o zamanlar bu hisseler hakkında yorum yazan yoktu.Varsa da çok azdı.Operasyon hisseler için bu önemlidir.Biraz daha bekliyecez. Ne yapacaksa martın sonlarına kadar yapacak.O zamana kadar beklemeye devam.

2.  Alıntı Originally Posted by DNZL20 Yazıyı Oku
    7 yıl önce keşke portföyümün %80 ini değil de %20 sini sana yatırsaydım.Son yedi yılda portföyümün %20 siyle sırasıyla katmer 2000 aldım 5000 sattım.18000 e gitti.TACTR 3500 aldım 8000 sattım.24000 e gitti.Kront u 1000 liradan aldım.5000 e sattım 12000 e gitti.PSDTC 4000 e aldım 8000 e sattım.İnfo yu 1000 liradan aldım 6000 sattım 12000 e gitti. En son ACSEL i 3500 aldım 11000 sattım.Ve bunların hepsini 1 e 10 hareketi diye bilerek aldım. Daha 1 ay önce pandemi sonrası için 39 dan pegasus 10 dan tav almayı düşünüyordum.1.04 den ihlas holding de cabası.Ben bu zararları kurtarabilmem için bu kağıdı en az 10-15 ten satmamlıyım ki 7 yılın zararını çıkarayım.O da bu saatten sonra zor.Bu kadar dillenen sığ bir kağıt bunu zor yapacak gibi.Yukarıdaki bahsettiğim hisseleri aldığımda forumlarda o zamanlar bu hisseler hakkında yorum yazan yoktu.Varsa da çok azdı.Operasyon hisseler için bu önemlidir.Biraz daha bekliyecez. Ne yapacaksa martın sonlarına kadar yapacak.O zamana kadar beklemeye devam.
    peki sizce isbir ne olur?

3.  Alıntı Originally Posted by Namıkkemall Yazıyı Oku
    peki sizce isbir ne olur?
    İşbir bu saatten sonra kumar.Eğer hisse de sağlam bir grup varsa.Olumlu haberler gelirse hisseyi belli bir fiyata çektikten sonra sert bir şekilde aşağıya salıp küçük yatırımcıyı silkeledikten sonra anormal fiyatlara götürebilirler.Ama hisse de sağlam bir grup yoksa birkaç tavandan sonra pili biter.Çünkü piyasa hisse yi fazla taşıyamaz.Burada kaydileşen 22000 lot hisse ne zaman satılacak bu önemli.Bu durumda hisse de varsa pozisyon alan bir grupla yapabilirler.Böyle bir şey yoksa hisseyi bu pazarda çıkartarak belli bir bedelsiz ve bedelli den sonra yapabilirler.İnşaallah böyle olur. Uzun vadeli grafiğe bakıp gördüğüm ve buna benzer hareketi yapan hisselere (İşbankası kurucu hisse grafiklerine benziyor.) bakarak sadece tahmin 8-12000 aralığına gitme ihtimali var.Bu benim sadece tahmin ve beklentim. Bu görüşüme bakarak ta işlem yapmayın.

Alıntı Originally Posted by DNZL20 Yazıyı Oku
    7 yıl önce keşke portföyümün %80 ini değil de %20 sini sana yatırsaydım.Son yedi yılda portföyümün %20 siyle sırasıyla katmer 2000 aldım 5000 sattım.18000 e gitti.TACTR 3500 aldım 8000 sattım.24000 e gitti.Kront u 1000 liradan aldım.5000 e sattım 12000 e gitti.PSDTC 4000 e aldım 8000 e sattım.İnfo yu 1000 liradan aldım 6000 sattım 12000 e gitti. En son ACSEL i 3500 aldım 11000 sattım.Ve bunların hepsini 1 e 10 hareketi diye bilerek aldım. Daha 1 ay önce pandemi sonrası için 39 dan pegasus 10 dan tav almayı düşünüyordum.1.04 den ihlas holding de cabası.Ben bu zararları kurtarabilmem için bu kağıdı en az 10-15 ten satmamlıyım ki 7 yılın zararını çıkarayım.O da bu saatten sonra zor.Bu kadar dillenen sığ bir kağıt bunu zor yapacak gibi.Yukarıdaki bahsettiğim hisseleri aldığımda forumlarda o zamanlar bu hisseler hakkında yorum yazan yoktu.Varsa da çok azdı.Operasyon hisseler için bu önemlidir.Biraz daha bekliyecez. Ne yapacaksa martın sonlarına kadar yapacak.O zamana kadar beklemeye devam.
    Yazınızı çelişki yokmu kardeş
    Bu kağıt 7 yıl önce kaç idi şimdi kaç 2 yıl önce 100 TL.civariydi şimdi 3000 TL.desek 30 katı gitmis daha ne olsun

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Yazınızı çelişki yokmu kardeş
    Bu kağıt 7 yıl önce kaç idi şimdi kaç 2 yıl önce 100 TL.civariydi şimdi 3000 TL.desek 30 katı gitmis daha ne olsun
    Kardeş yukarıda yazdığım hisseler arka arkaya aldığım sattığım hisseler.Ve ben bu hisseleri uzun vade grafiklerine bakarak 1 e 10 hareketi diye aldım.Ve hepsi o zamanlar 1 e 10 hareketini yaptılar.Ben onun hesabını yaptım.Dedim ya İşbir i 10-15 ten satarsam zarar anca çıkıyor.Tabiiki bu kardan zarar. En önemlisini de yazmamışım geçen yıl eylül de 1200 den retalp almıştım.Bedellisinide katıldım. Hedefim 6000 di. Kasımda 2500 den sattım.Daha sonrası malum.

Kardeş keşke 7 yıl önce tüm paramı isbire yatirsaydim daha doğru bence.
    Bırakın 7 yılı 3 yıl önce keşke tüm paramı isbire yatirsaydim .
    Ayrıca başka hisse şu kadar kat gitti diye bir mantık olmaz ki keşke borsa yerine altına arabaya yatirsaydim diye bı sürü şeyle mukayese etmeye kalkarsak bu işin içinden çıkamayız.
    Tam süreyi bilmiyorum ama bu hisse 2 yıl civarında 100 TL.ise 30 kat gitmiştir.
    Ama hareket başladıktan sonra alanlar elbette zararlı veya az karlıdır.
    Netice olarak nerden baktığına bağlı olarak karlı vede zararlı olan olacaktır.
    Bir hisseyi alırken vede satarken zamanlamayı yapa kazaniyoruz.
    Sagliklar hayırlısı olsun

7.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Kardeş keşke 7 yıl önce tüm paramı isbire yatirsaydim daha doğru bence.
    Bırakın 7 yılı 3 yıl önce keşke tüm paramı isbire yatirsaydim .
    Ayrıca başka hisse şu kadar kat gitti diye bir mantık olmaz ki keşke borsa yerine altına arabaya yatirsaydim diye bı sürü şeyle mukayese etmeye kalkarsak bu işin içinden çıkamayız.
    Tam süreyi bilmiyorum ama bu hisse 2 yıl civarında 100 TL.ise 30 kat gitmiştir.
    Ama hareket başladıktan sonra alanlar elbette zararlı veya az karlıdır.
    Netice olarak nerden baktığına bağlı olarak karlı vede zararlı olan olacaktır.
    Bir hisseyi alırken vede satarken zamanlamayı yapa kazaniyoruz.
    Sagliklar hayırlısı olsun
    Aynen bende öyle düşünüyorum.Keşke 7 yıl değilde 3 yıl önce alsaydım. aynı fiyata daha fazla hisse alabiliyordum.O 4 yılda çok hisseler kaçırdım.Aslında 1 yıl önce hedefim 1000000 dan satmaktı.Ama yukarıda bahsettiğim kar zarar hesabından dolayı bugünlere geldik.Her neyse her şeyin hayırlısı.Allah ağız tadıyla sağlıkla yiyeceğimiz paralar kazanmayı nasip etsin.

8.  Alıntı Originally Posted by DNZL20 Yazıyı Oku
    İşbir bu saatten sonra kumar.Eğer hisse de sağlam bir grup varsa.Olumlu haberler gelirse hisseyi belli bir fiyata çektikten sonra sert bir şekilde aşağıya salıp küçük yatırımcıyı silkeledikten sonra anormal fiyatlara götürebilirler.Ama hisse de sağlam bir grup yoksa birkaç tavandan sonra pili biter.Çünkü piyasa hisse yi fazla taşıyamaz.Burada kaydileşen 22000 lot hisse ne zaman satılacak bu önemli.Bu durumda hisse de varsa pozisyon alan bir grupla yapabilirler.Böyle bir şey yoksa hisseyi bu pazarda çıkartarak belli bir bedelsiz ve bedelli den sonra yapabilirler.İnşaallah böyle olur. Uzun vadeli grafiğe bakıp gördüğüm ve buna benzer hareketi yapan hisselere (İşbankası kurucu hisse grafiklerine benziyor.) bakarak sadece tahmin 8-12000 aralığına gitme ihtimali var.Bu benim sadece tahmin ve beklentim. Bu görüşüme bakarak ta işlem yapmayın.
    Üstadım yanlış anladınız beni,İşbir kottan mı cıkar yuksek bedelli veya beelsiz mi yapar ust pazara cıkmak için ugrasırmı sizce?
    ayrıca bılgılendırme ıcın tesekkur edewrım

Sayfa 755/843 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •