Sayfa 757/785 İlkİlk ... 257657707747755756757758759767 ... SonSon
Arama sonucu : 6279 madde; 6,049 - 6,056 arası.

Konu: TKFEN - Tekfen Holding

Hayret bugünkü alışımıza tepki geldi.. Şirket için 1200 tl li rakamlar 1500 tl li rakamlar havada uçuşuyor.. Tabi herkes görmek istediğini yazıyor X li sitede.. Bende 5000 tl görmek isterim

500 baz puan beklenen faiz artışı acaba 1000 puan olarak keskin hamle mi yapacak? Birileri bunu tabi ki içerden öğreniyor ve satıyor..Bu tarz satış bir günle kalmaz ama yarında böyle olursa öncedende başka yerlerde yazdığım gibi bizi 6666-7777 arasına sıkıştırmak istiyor.Saygılar.

3. Bu niye sapitti yine mal bunlar haa biz satiyoruz zorla 1.40 dolara getirip al.diyor . Belamidir nedir . Harbi mal ha oyle boyle degl .

Saglam bedelli yapsada icerideki miras avcilarnn elinde patlasa ah hakan goral yap su kiyagi

4.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Bu niye sapitti yine mal bunlar haa biz satiyoruz zorla 1.40 dolara getirip al.diyor . Belamidir nedir . Harbi mal ha oyle boyle degl .

Saglam bedelli yapsada icerideki miras avcilarnn elinde patlasa ah hakan goral yap su kiyagi
    Hakim ortaklar istemedikten sonra CEO hiç bir şey yapamaz. CEO yönetim kuruluna bağlı bir çalışan neticede

5.  Alıntı Originally Posted by thinktt Yazıyı Oku
    Hakim ortaklar istemedikten sonra CEO hiç bir şey yapamaz. CEO yönetim kuruluna bağlı bir çalışan neticede
    Hakim ortak kim yahu . Sirketi yoneten ceo da insiyatif yokmu saniyorsnz . Herkes disardayken yapar olaganustu genel.kurul yapistirr gecer . Kovulacaksada boyle kovulsun omuzlarda tasiyalim .

31 lirada ki %10 luk bosluk hedefiyse gelsin . Isimize bakalim . 1 dolara gelmis olur gelene kdr . Ha 40 ha 30 ne farkeder

6.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Hakim ortak kim yahu . Sirketi yoneten ceo da insiyatif yokmu saniyorsnz . Herkes disardayken yapar olaganustu genel.kurul yapistirr gecer . Kovulacaksada boyle kovulsun omuzlarda tasiyalim .

31 lirada ki %10 luk bosluk hedefiyse gelsin . Isimize bakalim . 1 dolara gelmis olur gelene kdr . Ha 40 ha 30 ne farkeder
    Hakim ortaklar yönetim kurulunda çoğunluğu sağlayacak kadar hiseye sahip olan kişiler.

CEO'nun insiyatifi Yönetim Kurulunun verdiği sınırlar çerçevesindedir. Kritik kararların hiç biri yönetim kurulu kararı olmadan hayata geçmez. Bu da zaten şirketlerin ana sözleşmelerinde belirlenmiştir.

Şirketin olağan veya olağanüstü genel kurulun toplantıya çağırılmasına ilişkin genel prensipler TTK'nın 410/1. maddesi ile düzenlenmekte olup ilgili madde ile genel kurulu toplantıya çağırmaya yetkili organ ve kişiler; yönetim kurulu ve tasfiye halinde tasfiye memurları olarak belirlenmiştir.

Ayrıca genel kurulun toplanması çoğunluğa bağlı. Diyelim böyle bir genel kurul çağrısı yapıldı. Hakim ortaklar hisse çoğunluğunu elinde bulundurduğu için istemedikleri bir şeyi genel kurul oylamasında reddederler.

7.  Alıntı Originally Posted by thinktt Yazıyı Oku
    Hakim ortaklar yönetim kurulunda çoğunluğu sağlayacak kadar hiseye sahip olan kişiler.

CEO'nun insiyatifi Yönetim Kurulunun verdiği sınırlar çerçevesindedir. Kritik kararların hiç biri yönetim kurulu kararı olmadan hayata geçmez. Bu da zaten şirketlerin ana sözleşmelerinde belirlenmiştir.

Şirketin olağan veya olağanüstü genel kurulun toplantıya çağırılmasına ilişkin genel prensipler TTK'nın 410/1. maddesi ile düzenlenmekte olup ilgili madde ile genel kurulu toplantıya çağırmaya yetkili organ ve kişiler; yönetim kurulu ve tasfiye halinde tasfiye memurları olarak belirlenmiştir.

Ayrıca genel kurulun toplanması çoğunluğa bağlı. Diyelim böyle bir genel kurul çağrısı yapıldı. Hakim ortaklar hisse çoğunluğunu elinde bulundurduğu için istemedikleri bir şeyi genel kurul oylamasında reddederler.
    Ne diyim aga sirketi zarara soksun ozaman donup desin ki saglam bedelli yapacagz kacan kacsin desin . Birsey yapsin artik birazda su sirketin sahiplerine birileri kazik atsin . Buyuk baba öldü gitti iste yannda ne goturdu iyilik kotulukden baska .

8. Deli deli hareketlere ne gerek var . Cayiovada bir tane fabrikadn baska birseyi olmayan 300 milyon piyasa dwgeri olan adel geldi tekfeni yakaladi suan 11 milyar piyasa degeri var . Bir ara 20 milyari bulmustu .

Sacma sapan isler yani az iyice ky nn dikkatini cekiyor . Ortam kaos iken cek yukari dok hepsini .

Sayfa 757/785 İlkİlk ... 257657707747755756757758759767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •