Sayfa 758/1001 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,057 - 6,064 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-2

1.  Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    tabiki volümü en yüksek hisseyi bulmak bizim için iyi. ben size o örneği verirken en kötü hissenin bile ne kadar kazandığını anlatmaya çalıştım

niye gitsin. siz %2,5 kazanıyorsunuz. fiyatın kaç para olduğunun ne önemi var. siz %2,5 kazanınca her hissede olduğu gibi komisyonunuzdda kazancınız üzerinden alınıyor. sizin dediğiniz nasıl olacak ki. anlamadım
    Doğru ben biran yanlış düşündüm.

2.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Yine başa döndük Sn.regal1 , ilk başta söylemiştim seans içi yukarı aşağı bol volümlü hisse seçmek diye, neyse ben sizin yönteminizi anladığımı düşünüyorum ,yalnız şuda var ,lot adediyle işlem yapıldığı için yüksek fiyatlı hisselerde kazanç komisyona gidebilir.
    1- Yuksek fiyatli hisselerde lot sayısını düşürebilirsiniz.
    5 tl lik hisse 1000 lot gibi
    10 tl lik hisse 500 lot aynı paraya gelir.
    Sonucta toplam para üzerinden komisyon kesiliyor.

2- Sn. Regalin sistemde al sat sat al mantığıyla sürekli spegin sırtında durabilmek.Spek nereye sen oraya.Böylece yön belirlemeye calismayada gerek kalmiyor.
    Yalnız bu sistemi devam ettirebilmek için elinizde devamli 100 birim uzerinden %50-75 hisse bulundurmaniz gerekir.Birde boşta paranız olması şarttır.

3- Son şartta hissede hem asagi hem yukarı volatilite olmasi gerekir.Birde buna SABIR ekledinizmi gerisi gelir.

Unutmayın borsa sabırsizlarin sabir edenlere parasını devrettigi yasal bir platformdur.
    Yasal diyorum çünkü yarin zarar ettiğinizde kimseye hesap soramazsiniz.

3. hala aynı oyuna devam ediyorlar yesil soğanda..
    damat gitti ama yerine giren oyuncu yine ayni tiyatroyu sergiliyor
    kamu gitti fx geldi

4.  Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    2,28 den 2100 adet aldıktan sonra gireceğim zincir emirler.
    235 satılırsa 228 den al
    241 satılırsa 235 den al
    247 satılırsa 241 den al

221 alınırsa 228 den sat
    214 alınırsa 221 den sat
    207 alınırsa 214 den sat
    doğru oldumu?her kademe 100 lot
     Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    evet olmuş.
     Alıntı Originally Posted by regal1 Yazıyı Oku
    tabiki volümü en yüksek hisseyi bulmak bizim için iyi. ben size o örneği verirken en kötü hissenin bile ne kadar kazandığını anlatmaya çalıştım

niye gitsin. siz %2,5 kazanıyorsunuz. fiyatın kaç para olduğunun ne önemi var. siz %2,5 kazanınca her hissede olduğu gibi komisyonunuzdda kazancınız üzerinden alınıyor. sizin dediğiniz nasıl olacak ki. anlamadım
    Eğer bu yöntemi denemeye başladıktan sonra ,1-2 gün borsayla ilgilenmemişsek 3 cü gün fiyat kademelerini belirlemek için sanki hep borsadaymışız gibi olmadığımız günler bizim kademelerimizdeki fiyatları görmüşse bizde ona göre fiyat belirlememiz lağzım diye düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    her yigidin yogurt yigisi farklıdır
    estf. reisin dedigi gibi para paradır nereden geldigi onemli degil ama 3-4 kademe gelecek diye altlari doldurup üste geldimi bosaltacagima önümde dirence yaklasmis veya kırması muhtemel hisselerden vur kaç yaparim daha iyi
    ha hepsi kırıyormu tabiki hayır ama 1 haftaya ama 2 haftaya kırmasını beklerim kırmasa aşkımız biter
    zararına yolcularım önüme bakarim

benim insanlara nasil para kazanılıyoru gösterme iddiasında asla olmadım ve üstüne basa bassa hisse üzerinden gitmeyecegimide söyledim
    Dzgyo için ayrılık vakti midir o zaman yoksa beklenti devam etmekte mi

Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    hala aynı oyuna devam ediyorlar yesil soğanda..
    damat gitti ama yerine giren oyuncu yine ayni tiyatroyu sergiliyor
    kamu gitti fx geldi
    farklı bir şey olacagini hiç düşünmemiştim zaten

Kardiyodayim canlar...

Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Eğer bu yöntemi denemeye başladıktan sonra ,1-2 gün borsayla ilgilenmemişsek 3 cü gün fiyat kademelerini belirlemek için sanki hep borsadaymışız gibi olmadığımız günler bizim kademelerimizdeki fiyatları görmüşse bizde ona göre fiyat belirlememiz lağzım diye düşünüyorum.
    eğer hergün hesaba portföye bakmak için 10 dakikanız yoksa. bu sistem zaten size göre değildir diyemeyiz. sadece o günkü getirileri kaybedersiniz. zarar etmezsiniz.

Sayfa 758/1001 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •