Sayfa 758/805 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768 ... SonSon
Arama sonucu : 6439 madde; 6,057 - 6,064 arası.

Konu: Günlük viop ticarethanesi

1. Tahmin ederim ki daha alacağız..

2. Yapı flatsa, hedef bölgesinde. Tabi flatsa bu uzun süre gördüğü göreceği zirve olacağından, savrulup ters yüz olmasını beklerim.

Özetle son C dalgasının iç sayımı çok flu, oradan bir yere varmak çok zor, flat hedefleri 137 ve zirve ama son DZZ nin ZZ si mesafece tükenmiş durumda, yani çanağı tamamladım yeter artık da diyebilir.

Tabi yapı flat olmayabilir, A dibi 2 sonrası komple bir İM olabilir, öyleyse bile (iki tane 1-2) bir 4 gelmeli, ama bu 4 tam bu %161.8 likten buralardan gelirse işe yarar, yok ben 3 ü uzatıyorum derse, ardından bakakalınır. YTD

Yeni barlar oluştuktan sonra bakılmalı..şimdilik tükeniş var ve son dalga C sayılamıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku

Bu yapıyı daire içinde A dediğin yerden sonra neden itki olarak saymıyoruz acaba? Gayet güzel bir beş dalga ve şu anda beşin üçü devam ediyor.

Dördüncü dalga bir'in içine biraz girmiş ama olsun o kadar..

4. Endekste üç dört bin puan alınabilecek bir tepki daha yolda gibi. Bakalım olgunlaşacak mı?

5.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku

Tabi yapı flat olmayabilir, A dibi 2 sonrası komple bir İM olabilir, öyleyse bile (iki tane 1-2) bir 4 gelmeli, ama bu 4 tam bu %161.8 likten buralardan gelirse işe yarar, yok ben 3 ü uzatıyorum derse, ardından bakakalınır. YTD

Yeni barlar oluştuktan sonra bakılmalı..şimdilik tükeniş var ve son dalga C sayılamıyor.
    Olabilir...

6. Dolar bazlı..

Şu seviyeleri geçene kadar IM de flat da bakılmalı, tek bir zigzag süresi kısa gibi..WXY DZZ yaparsa duman eder...YTD

7. İmpulse saymak zorlama bu yapıları...

Ama zorlarız, mezuramız 'esnek' ne de olsa

Şöyle bir 2 nci dalgada flat, biraz minik ihlal lazım??

Şöyle 2 nci dalgada bismillah kompleks...ihlal yok ama??

Şöyle pek istenmeyen bir durumlu sayım??

8. Aslında şu sayımı takip ediyordum son zamanlarda, ED %99 yalan oldu..YTD

Ama üçlü bunlar, İM saymak zorlama dediğim gibi..muhtemelen flat ve biraz daha uzatabilir buralara gelmişken...YTD

Sayfa 758/805 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •