Sayfa 758/1003 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 6,057 - 6,064 arası.

Konu: Viop - XIX

bimaş ve benzeri kagıtların olası realizasyonu için diğer kagıtların çıkması gerekiyor gibi bir sonuca ulaşıyoruz son dönemdeki hareketlere baktığımızda..ısrarla belli kagıtlarda yogunlaşmış bir algo (ve hatta algolar) var..zira borsanın düşmesinin asla istenmediği gibi bir izlenim edinmek zor değil..neticede endeks dediğimiz şey bir ortalama olduğuna göre bu 30 hisse içinde değişik varyasyonları yapmaları mümkün..

Türk borsası görece düşük meblağlarla (dünya ölçeğinde) istenilen yöne hareket ettirilebiliyor.. ani ve dünya kaynaklı bir şok ile belki belli seviyeleri savunmayı kısa süreliğine boşlayabilirler..ama onun dışında 30 hisseyi istedikleri marjlarda dans ettirmeye devam edecekler gibi..şimdilik batı cephesinde görüntü bu..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

2.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    amaç

viop 130 bin
    bist 110 bin

yapıp bırakmak olamaz mı ?

mübarek cuma niyetine

ytd.
    Palaya söyle hocam viop 130 istiorsa gelsin 12 vadeye orası 131300 gördü bile şuan 130700 diğer vade şhortcu arkadaşları üzmesin bosuna

3. Benim sistemim de bankalar saatlik göstergeler 13.00 kadar yukarı hareket gelmezse sata girecek yalnız günlükte uzun zaman sonra alda.Bakalım oyun nasıl dönecek.

4. Dax + 4 e gidiyor yine

5. Oyun tahtalar arası sırası gelen yukarı alınıyor , bugun 2 gündür düzeltme yapılan tuprs yükleniyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    bir bakalım
    becerebilecekmiyim

7.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    çevreme bakıyorumda bir boşalma görüyorum.

ev taşıyanlar
    valizini toplayıp gidenler

sebep?

iş güç yok aş yok

şehirlerden ( kalabalık ) kaçmak
    inşallah köylerine dönüyordur insanlar... biraz üretim artsa hiç fena olmaz...
    hatta üretip satmayı da geçtim, kendi yiyeceğini bile lokal olarak üretebilse o bile kar aslında...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Sayfa 758/1003 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •