Sayfa 76/953 İlkİlk ... 2666747576777886126176576 ... SonSon
Arama sonucu : 7620 madde; 601 - 608 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1. 595 milyon kar var. 96 sını dağıt. 500 milyon cukka... bunun en az tabiki iyi bir şirket olsa 300 milyonunu dağıtır. Tabi arkadaşlar bedelsiz veriyor ya... ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Mali Hak Kullanım*****TÜRKİYE SINAİ KALKINMA BANKASI A.Ş.tarafındanT.S.K.B.*pay senedi için*temettü ödemesibildirimi iletilmiştir. Detay bilgi aşağıda yer almaktadır*****Saygılarımızla.*
    Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş.*****Borsa KoduTemettü Dağıtım Net OranıTemettü Dağıtım Brüt OranıTemettü Ödeme Başlangıç Tarihi **TSKB . ESKİ3.400004.0000026/03/2018******* Borsada işlem*görmeyenpaylar için hak oluşum tarihidir. Borsada işlem*görenpaylar için Takas sürecinin tamamlandığı tarihte (T+2) haklar oluşur.

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3. Peki bedelsiz sermaye artışı ve pay ihracı için spk ya başvuruldu değilmi

4.  Alıntı Originally Posted by snacers Yazıyı Oku
    Mali Hak Kullanım*****TÜRKİYE SINAİ KALKINMA BANKASI A.Ş.tarafındanT.S.K.B.*pay senedi için*temettü ödemesibildirimi iletilmiştir. Detay bilgi aşağıda yer almaktadır*****Saygılarımızla.*
    Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş.*****Borsa KoduTemettü Dağıtım Net OranıTemettü Dağıtım Brüt OranıTemettü Ödeme Başlangıç Tarihi **TSKB . ESKİ3.400004.0000026/03/2018******* Borsada işlem*görmeyenpaylar için hak oluşum tarihidir. Borsada işlem*görenpaylar için Takas sürecinin tamamlandığı tarihte (T+2) haklar oluşur.

Dün ve bugün tskb aldım temettü için herhangi bir işlem yapmam gerekiyormu

5. (1) Kar payının şirket tarafından ödeneceği ve payın kar payı hakkı bulunmadan işlem görmeye başlayacağı tarih (teklif edilen).
    (2) Kar payının şirket tarafından ödeneceği ve payın kar payı hakkı bulunmadan işlem görmeye başlayacağı tarih (kesinleşen).
    (3) Payları Borsa‘da işlem gören pay sahiplerinin hesaplarına giriş yapılacağı tarih.
    (4) Borsada işlem gören tipteki payların hak sahiplerinin belirlendiği tarih.
    Pay Olarak Kar Payı Ödeme Tutar ve Oranları
    Pay Grup Bilgileri Pay Biçiminde Dağıtılacak Kar Payı Tutarı(TL) Pay Biçiminde Dağıtılacak Kar Payı Oranı(%)
    TSKB, TRATSKBW91N0 400.000.000 16,66666

6. Hesabınıza yatırılır. Bir işlem yapmanıza gerek yok. 1000 lot için 34 TL hesabınıza yatacak. 28.3.2018 tarihinde.

7.  Alıntı Originally Posted by snacers Yazıyı Oku
    Hesabınıza yatırılır. Bir işlem yapmanıza gerek yok. 1000 lot için 34 TL hesabınıza yatacak. 28.3.2018 tarihinde.

Dün bedelsizlerin de aynı tarihte verileceğini zannettim . .. ytd

8. Bedelsizler için SPK onayı gerekli. O da yaklaşık 1 ay sürüyor. Geçen yıl Mayıs ayında vermişti yanlış hatırlamıyorsam.

Sayfa 76/953 İlkİlk ... 2666747576777886126176576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •