Sayfa 760/1001 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,073 - 6,080 arası.

Konu: Viop XXXII

1. bir şekilde olaylar manzumesi bizi yeşil boncuğun olduğu yere atarsa longtan bahsedebiliriz,...
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    imf bize de para verecek mi?
    Uluslararası Para Fonu'nun (IMF) yarınki toplantısının gündemlerinden birinin üye ülkelerin rezervlerine toplamda 650 milyar dolarlık IMF parası (SDR) aktarılması olacağı, öneri onaylanırsa Merkez Bankası'nın (TCMB) brüt rezervlerine 6,4 milyar dolar eklenebileceği öğrenildi...
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

bir şekilde olaylar manzumesi bizi yeşil boncuğun olduğu yere atarsa longtan bahsedebiliriz,...
    Aşağı doğru bir bacak daha yapıp yükselse bu senaryoya uygun olur mu?..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

4. İstemem yan cebime koy deriz

5.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

bir şekilde olaylar manzumesi bizi yeşil boncuğun olduğu yere atarsa longtan bahsedebiliriz,...
    o nedenle minör tradelerinizi yine kendinizce yapın ama gözucu ile macör manada Endeks topiğnide takip edin,..

en son sıkışmayı verdim orada bakın peşi sıra bildiri işi geldi,

bildirinin içinde Cem Gürdeniz var ama Türker Ertürk te var,..
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

6. Öyle ya da böyle bir değişim şart bunu toplumun bence en az %60 ı istiyordur diye düşünüyorum. Ama 2023 den önce olması zor kendilerine güvenseler önce bunlar isterdi erken seçimi ama belli ki işler ters gidiyor. Ekonomi ,sağlık eğitim hepsinde sıkıntı var. Tek adam rejimini toplum kabullenemedi gibi geliyor bana belli ki çıkış yolu arayan çok ama çözüm yok...

2 şubat tarihinde aceleyle mart vade dolar longluyorum diyerek yanlışlıkla 7,10 civarından 17 şubat tarihli ne olduğunu bilmediğim 2 kontrat almıştım. ufak bir zararı elime verip yolladılar . şimdiki duruma bak.

2 hafta önce de haziran vade xu30 şortladım aceleyle, hala ekside. 1 gün beklesem her şey daha farklı olacaktı.

demem o ki, viopta acele etmemek sakin kafayla karar vermek gerektiğini öğrendim. gerisi zaten geliyor.
    audentes Fortuna iuvat

Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    2 şubat tarihinde aceleyle mart vade dolar longluyorum diyerek yanlışlıkla 7,10 civarından 17 şubat tarihli ne olduğunu bilmediğim 2 kontrat almıştım. ufak bir zararı elime verip yolladılar . şimdiki duruma bak.

2 hafta önce de haziran vade xu30 şortladım aceleyle, hala ekside. 1 gün beklesem her şey daha farklı olacaktı.

demem o ki, viopta acele etmemek sakin kafayla karar vermek gerektiğini öğrendim. gerisi zaten geliyor.
    zaten insan hızlı hareketlerde çarpılıyor. halbuki ortalığın durulması beklenilse kaçan bir şey olmadığını görecek, görüyorda... bence çok büyük bir ayrıntı.

Sayfa 760/1001 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •