Sayfa 762/892 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812862 ... SonSon
Arama sonucu : 7135 madde; 6,089 - 6,096 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Başka siteden alıntıdır....

kartaltabancasibuyuk kartaltabancasibuyuk
    19 saat önce
    0 Oy
    işlem hacmi bana göre düşük bu tuzak olabilir.
    CEVAP VER
    merhalet_kusuotmez_1930 merhalet_kusuotmez_1930
    22 gün önce
    1 Oy
    bu işlem hacmi ile asla ve asla 1 TL nin üzerine atmaz.atabilmesi için günlük işlem hacmi 50 milyon TL üzerinde olmalıdır.
    .................................................. .................................................. .................................................. ................ yorumları yapan Nicklere bakarmısınız; kartaltabancası büyük (Matkap) Merhalet kusuötmez (o da Mercury.59) çok uyuşuyor kanımca

2.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Sxkler milletin moralini bozmak için elinden geleni yapıyorlar. Aşağılık münafıklar...
    Ulan sxk,

IHLAS HOLDİNG 1.40 ı görüp, 1 TL den de 709 milyon bedelli yaptı mı yaptı.

0.55 neyin fiyatıdır?

Lale daha toplayamadınız değil mi?

3. Kuduruk doymaz Asude,işte bende tam da onu anlatıyorum buradaki mağdur olmuş yatırımcı kardeşlerime,sana sormalı diyorum çünkü sen 1.07 tl ve 1.40 fiyat aralığında ihlas holding sahibi harami CO yüz milyon lotlar satarken sürekli hisse hakkında olumlu haberler methiyeler yağdırıyor pompalyordun burada uçacak kaçacak babında halbuki biz seni sürekli uyarıyorduk yatırımcıları yanıltma sebep olma günahlarına girme diye ama senöyle bir yüzsüz,hayasız,karaktersiz bir insansınki geçmiş yorumlarını bulup getirip örnekleriyle yüzüne vuruyoruz ama sen o kadar oynak bir iblis dansözsünki bu seferde başkalarının üstüne atmaya çalışıyorsun kendi suçunu o yüzden matkap haklıdır diyorum hem önce damına konuyor sonrada hemde bahçendeki darıları biçiyor sende oh yarabbi şükür diyorsun yani özetin budur..Benim 1 adet dahi ihlas holding hissem yoktur çünkü bende senin abartılı hisse övgülerin sonrası 1.32 tl den alıp sonrada 1.07 tl den satıp yüklüce zarara uğrayanlardanım sırf o yüzden başka garibanlar mağdur olmasınlar diye burada yazıyorum Matkap'ın yavuklusu...
    Son düzenleme : wise stockbroker; 21-10-2021 saat: 15:19.

4. Kul hakkı yiyenlerin, yanında duranların , günahlarına ortak olanların, destek verenlerin, Yüce Allah'ın gazabı ve azabı üzerlerine olsun..Allah bahsettiğim zalimleri,merhametsizleri,hırsız dolandırıcıları,vesile olanları ıslah eylesin..Amin..

5. Senin ben yalanını sxyim. Dana hisseleri sattıktan sonra burada kolbastı oynamıyor muydun?

Madem elinde hisse yok burada ne sxm arıyorsun?

6. Ayrıca ben kimseye hisse al sat tavsiyesinde bulunmadım. Bunun suç olduğunu benden daha iyi biliyorsun. Zarara gelince ben bedelliye de katıldım. Hata ettim katılmakla.

7.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    ....

atmasyon destek dirençlerim şunlar ola
    aşşağıda 0,46 yukarıda 61 cıvarı 66 cıvarı şeyleri takip ediyrum oda göz zevkine yoksa umrumda değil istediğini yapabilir spek can , aslında spek iyi de çevresindekiler işte ...
     Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    .
    ...

endeksin grafiğine bakan oldu mu? ne düşünüyorsunuz çıkış falan mı ? yoksa nedir yorumunuz yoksa endeks olası çıkış yaparsa bizim ki gene kagıdı basmaya mı devam edecek izeyip göreceğiz.
    ------
    lakin bu geçirdiğimiz zamanlar mühim zamanlar spek can, nacizane görüşüm harcanmaması gereken fırsatlar var geçmişte olanlara takılma
    olan oldu biz önümüze bakalım

Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    dostlar ihlas dolar grafiğine bakan oldu mu ?

-------------------------------------------
    Sevgili spek, sende bir bak istersen
    sevgili spek yarın cuma hayırlı cuma, 61 yakışır
    Yazdıklarımın hepsi hayal ürünüdür ve asla al sat yada tut tavsiyesi değildir

Sayfa 762/892 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772812862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •