Sayfa 763/844 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813 ... SonSon
Arama sonucu : 6749 madde; 6,097 - 6,104 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. yakında körfez ülkelerinede iş alırsak şaşırmamak lazım...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Alıntı Originally Posted by Moothy Yazıyı Oku
    Gesan 3 kat bölündü biliyorsunuz di mi ?
    Değerli Kardeşim
    PD olarak bakıyoruz.

bedelsizine giren ekipteyiz.

EPWR PD ve GESAN PD kıyası için kasttetim onları. tekrar bakabilirseniz.

saygılar.

3. Geçen gün banada aynı soruyu sordunuz. Burada biraz bilen hiç kimse fiyatı kastederek söylemez. Piyasa değerine göre konuşur. Öbür mantıkla bakarsan japon yeni tl den daha değersiz demek gibi birşey olur
     Alıntı Originally Posted by Moothy Yazıyı Oku
    Gesan 3 kat bölündü biliyorsunuz di mi ?
    Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by exxcalibur Yazıyı Oku
    Geçen gün banada aynı soruyu sordunuz. Burada biraz bilen hiç kimse fiyatı kastederek söylemez. Piyasa değerine göre konuşur. Öbür mantıkla bakarsan japon yeni tl den daha değersiz demek gibi birşey olur

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şirket Yönetim Kurulu, 20/07/2023 tarihinde şirket merkezinde toplanarak,

ASO 2 OSB, 100501 Ada, 1 Parsel, Alcı OSB Mah. 2033 Cad. N16 Sincan/Ankara adresinde bulunan fabriba binası ve arsasının, Net Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.'nin 30.12.2022 tarih Özel 2022 - 1367 sayılı gayrimenkul değerleme raporuna uygun olarak yeni yatırım ve kapasite artırımları kapsamında dolaylı bağlı ortaklığımız Peak PV Solar Teknolojileri A.Ş.'ne satılmasına karar verilmiştir.

Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. A.Ş.'nin %60 bağlı ortaklığı olan PEAK PV SOLAR TEKNOLOJİLERİ A.Ş.'ne şu an faaliyet göstermekte olduğu fabrika binasının ve arsasının satış işlemi 21/07/2023 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Kamuoyu ve yatrımcılarımızın bilgilerine sunarız.

Saygılarımızla,

İştirakimizin iştiraki olan Peak'e yeni fabrika içinm 150 milyon TL maddi duran varlık satışı yapmışız. Bu bedelin ileride sermayeye eklenebileceğini değerlendiriyorum. Düşük oranlı olsa da bir bedelsiz gelebilir önümüzdeki 1 sene içerisinde.

5. Neden kendisine ait fabrikayı, arsayı satmış.Kendi üretimini artık Peak mı yapacak
    Olumsuz değil mi bizim için

6.  Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Neden kendisine ait fabrikayı, arsayı satmış.Kendi üretimini artık Peak mı yapacak
    Olumsuz değil mi bizim için
    Peak için başka arsa alsaydı gesan için ne değişecekti?

Gesan için arsa satışı kasaya para girişi demektir, bilançoya olumlu yansır.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    Peak için başka arsa alsaydı gesan için ne değişecekti?

Gesan için arsa satışı kasaya para girişi demektir, bilançoya olumlu yansır.
    Kendi işlettiği bir fabrikayı verince ne kârı var peki?Niye Gesanda kalmasın,niye hazır fabrikayı ben yiyemedim sen ye desin?Ya da bilmediğimiz ne var?

Sayfa 763/844 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •