Sayfa 765/1001 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,113 - 6,120 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,172
    Altın,kripto ve petrolde sert düşüşler,borsalarda öyle,zaten bizim borsada işler mafya parası ile dönüyor,en büyük nedeni nereden buldun yasası kaldırılmıştı

Erdoğan: Aldığımız tedbirlerin pozitif etkileri piyasada daha fazla hissediliyor, önümüzdeki aylardan itibaren çok daha iyi oranlarla karşılaşacağız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: Büyüme ve ihracatta çok iyi bir yerdeyiz, enflasyonun ateşi de düşmeye başladı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,172
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: Aldığımız tedbirlerin pozitif etkileri piyasada daha fazla hissediliyor, önümüzdeki aylardan itibaren çok daha iyi oranlarla karşılaşacağız
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: Büyüme ve ihracatta çok iyi bir yerdeyiz, enflasyonun ateşi de düşmeye başladı
    ,galiba at gözlüğüyle bakıyor,merkez bankasının rezervi hala eksi 40-50 milyar dolar,dış borç 450 milyar dolara yakın,çalınan 128 milyar dolardan hala haber yok,iç*dış toplamda borç 1.5 trilyon dolar,kısa vadede ödenecek borç 190 milyar dolar,bu borcun hala karşılığı yok,toplam ödemesi 500 sene sürüyor şimdiki haliylen,moratoryuma giren osmanlının 100 senelik borcunu Atamız ödemişti buda bir not,bazı sivri zekalılar çıkıyor eleştiri yapıyo ondan yazdım,varlık fonuda iç edimiş vs uzar,en fazlada dikkatimizi çeken orada nas var faiz 8.5 idi,bende bu beden olduğu sürece faiz devamlı düşecek derdi şimdi 40 hiç ses yok,ortam bedevi parasıylan frenleniyorrr,peki bedeviye verilecek teminat ney ???,ingiliz memed avrupadan para ve yatırım dileniyor,aldığı cevap NAH,adamlar adaletiniz yok diyor

TFF'den olağanüstü toplantı kararı... Ankaragücü-Rizespor maçında hakem yumruklandı.

Ankaragücü başkanı reisin ilk milletvekilliğinde keçiörendeki evinin sahibi wski milletvekili ancak artık reiste koruyamqz bu qdamı. Ankaragücü başkanı ve yerde tekme vuran 2 kişi derhal tutuklanmalı. Bu hafta hakemler maça çıkmamalı. Qnkaragücüne en az 10 maç saha kapatma cezası ve puan silme cezası ezqsı verilmeli.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

MKE Ankaragücü-Çaykur Rizespor karşılaşmasının bitiminde maçın hakemi Halil Umut Meler’e yönelik saldırının gerçekleştiği olaylarda sorumluluğu bulunanlar hakkında gerekli #adlisoruşturma başlatılmıştır.

Bakan Yerlikaya: "Hakem Meler'e saldıran Ankaragücü Kulübü Başkanı Koca emniyet gözetiminde hastanede tedavi görmektedir. Tedavi sonrası gözaltı işlemi gerçekleştirilecektir"

Sayfa 765/1001 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •