Onemli Gunler Banner
Sayfa 766/841 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816 ... SonSon
Arama sonucu : 6721 madde; 6,121 - 6,128 arası.

Konu: GESAN - Girişim Elektrik Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş.

1. Kuşlu sitede ve bu sitede enerji hisseleri patlayacak falan yazmaya başladılar

2. Bugün Gesanlarımın %75 iyle vedalaştım,Allah bereket versin,yarında bu fiatlardan ve üzerinde kalanları satarsam hedefimdeki,evladımın arabasını alacak duruma geldim,Allah bereket versin,benden alanda kazansın,hayrını görsün,Gesanımızda daha çok büyüsün yatırımcılarıda kazansın İnşallah, Bu arada buranın duayeni keko üstada teşekkürler ediyorum bu hissede büyük emeği vardı,yine sayın METEHAN,syn mzffr,syn rcan,syn richardbozkurt,syn ikonia,syn cumbaba,syn Better15,syn Majesty23,dahada var hele mehtyumumuz vardı takas takipcimiz uzun zamandır yazmadı eskilerden ismini hatılayamadığım çok değerli arkadaşlar vardı,herkese çok teşekkür ediyorum,kalanlara bol kazançlar diliyorum,bundan sonra küçükte olsa yine Gesan toplayıp devam edeceğim,burada olacağım,hepinize saygılar ve sevgilerimle iyi geceler diliyorum.

3. Hayırlı olsun alacağınız araba.Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

4.  Alıntı Originally Posted by Canmert Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun alacağınız araba.Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin
    Teşekkürler dostum Allah daha güzelini sizlere nasip etsin,

5.  Alıntı Originally Posted by aras67 Yazıyı Oku
    Teşekkürler dostum Allah daha güzelini sizlere nasip etsin,
    hayırlısı olsun güle güle kullanın...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    hayırlısı olsun güle güle kullanın...
    Sağolun sayın METEHAN,bu hisenin en yürekeli,inanmışlı dostum,sizin paylaşımlarınızla buraya kadar gelmemde büyük faydanız oldu,çok teşekkür ederim dostum yine buradayım.

Alıntı Originally Posted by aras67 Yazıyı Oku
    Bugün Gesanlarımın %75 iyle vedalaştım,Allah bereket versin,yarında bu fiatlardan ve üzerinde kalanları satarsam hedefimdeki,evladımın arabasını alacak duruma geldim,Allah bereket versin,benden alanda kazansın,hayrını görsün,Gesanımızda daha çok büyüsün yatırımcılarıda kazansın İnşallah, Bu arada buranın duayeni keko üstada teşekkürler ediyorum bu hissede büyük emeği vardı,yine sayın METEHAN,syn mzffr,syn rcan,syn richardbozkurt,syn ikonia,syn cumbaba,syn Better15,syn Majesty23,dahada var hele mehtyumumuz vardı takas takipcimiz uzun zamandır yazmadı eskilerden ismini hatılayamadığım çok değerli arkadaşlar vardı,herkese çok teşekkür ediyorum,kalanlara bol kazançlar diliyorum,bundan sonra küçükte olsa yine Gesan toplayıp devam edeceğim,burada olacağım,hepinize saygılar ve sevgilerimle iyi geceler diliyorum.
    Allah oğlunuza sağlıkla, kazasız, belasız kullanmayı nasip etsin. Size de bol kazançlar diliyorum.

Dün yorumumda oluşan hacim ve geç gelen tavan ile bahsetmeye çalıştığım konu işte buydu arkadaşlar. Onbinlerce lot Gesan bu fiyatlardan satılıyor ve karşılayan var. Aras bey'İn pozisyonunu kapatması herhangi bir fiktif işlem değildir. Sektöre talep devam ediyor. Hizze.net Türkiye'nin en büyük borsa forumudur. Hiçbir yeni ortağımızın fikirlerini yazdığını uzun süredir görmüyoruz. Bu parametre bile birşey anlatır. Fiyatlamanın sektör hisselerinde agresifçe yaşandığını görüyor ve biliyorum ama şunu unutmayın yükselen daha çok yükselir, düşen daha çok düşer, duran ise durmaya devam eder. İkinci çeyrek bilançoyu görelim en azından.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
     Alıntı Originally Posted by aras67 Yazıyı Oku
    Bugün Gesanlarımın %75 iyle vedalaştım,Allah bereket versin,yarında bu fiatlardan ve üzerinde kalanları satarsam hedefimdeki,evladımın arabasını alacak duruma geldim,Allah bereket versin,benden alanda kazansın,hayrını görsün,Gesanımızda daha çok büyüsün yatırımcılarıda kazansın İnşallah, Bu arada buranın duayeni keko üstada teşekkürler ediyorum bu hissede büyük emeği vardı,yine sayın METEHAN,syn mzffr,syn rcan,syn richardbozkurt,syn ikonia,syn cumbaba,syn Better15,syn Majesty23,dahada var hele mehtyumumuz vardı takas takipcimiz uzun zamandır yazmadı eskilerden ismini hatılayamadığım çok değerli arkadaşlar vardı,herkese çok teşekkür ediyorum,kalanlara bol kazançlar diliyorum,bundan sonra küçükte olsa yine Gesan toplayıp devam edeceğim,burada olacağım,hepinize saygılar ve sevgilerimle iyi geceler diliyorum.
    Aras bey hayirli olsun.

ama dolar bazli kazandiginizdan eminmisiniz ?
    bende kazandim saniyorudm , ama ortalama 17-18 den dolar bozup almisim, ,, hesabi yapinca birde baktim ki , daha basa-bas noktasina gelmisim,

kendi ozelimde soyluyorum, en azindan bir kismini birakirdim cunku bu sirketlerin 5-10 yil sonra muazzam yerlere gelecegini dusunuyorum
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Sayfa 766/841 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •