Sayfa 766/1009 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816866 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 6,121 - 6,128 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Sevgili TL. sahipleri, hani derler ya - Saman alevi gibi parlama- diye..... TL. mevduat eskiden çok güzel paralar kazandırmış olabilir ama artık bu iş yaşlı , finansal okuryazar olmayanlara kaldı gibi...

Şimdi internet kuşağı mevduattan 1 yılda alabileceği faizi çeşitli operasyonlarla 1 ayda alıyor. Bizler beceremiyoruz. Bizim yapabildiğimiz ise döviz alıp- satmak. Altın alıp- satmak vb. Faizler bizim için gecelik , belki haftalık lazım. yatırım tavsiyesi değildir.
    Dostum sanırım sendin vergisiz gümüş fonu ile ilgilenen.
    Sağ ol aldım.
    Memnun kaldım epey.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

2. Artık borsaya, altına veya gümüşe girme zamanı geldi eksi reel faizle hiç bir şey olmaz

Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Artık borsaya, altına veya gümüşe girme zamanı geldi eksi reel faizle hiç bir şey olmaz
    Kesinlikle Borsadan uzak durun.!!
    Tek adam rejiminde merkez Bankası bağımsız olamaz.!
    Ne yazdıysak hepsi doğru çıkıyor.!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Kesinlikle Borsadan uzak durun.!!
    Tek adam rejiminde merkez Bankası bağımsız olamaz.!
    Ne yazdıysak hepsi doğru çıkıyor.!
    Gözler kasım ayında 1000 den 1600 e giden borsada da seni aradı ama herhalde uzak duruyordun borsadan

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Gözler kasım ayında 1000 den 1600 e giden borsada da seni aradı ama herhalde uzak duruyordun borsadan
    Tr de adını Borsa koymuşlar.!!
    Gerçek adı Batakhane.!!
    Kumarhane.!!
    Hayatta .!
    Ne kumarla
    Nede batakhanelerle işim olmaz.!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6. karabatağı fazla ciddiye almayın. Kasım 2020'de dolar 8.50, gr altın 550 TL iken, kredi çekip altın ve dolar alır, çayımı demler keyfime bakarım diyen karabatak bu. ağustos 2018'de dolar 7.20'deyken hala dolar alın diyende bu. Karabatağı bir indikatör olarak düşünün, ortaya çıktığında dolarınızı satma zamanı yaklaşıyor demektir, yok olduğunda dolar alma zamanı yaklaşıyor demektir.

7. krediyle yatırım tavsiyesi veren karabataklardan uzak durun!

8. hsbc bugün DCD önerdi bana, kurun yukarı gitmesini öngörüyolarmış, çok güzel faiz eşdeğeri oran alabilirsiniz dediler
    kısacası ekonominin içine sıçtılar siz de uygun pozisyonu alırsanız kazanırsınız demek istediler

Sayfa 766/1009 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •