Sayfa 766/1001 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816866 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,121 - 6,128 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Erdoğan : Bu akşam oynanan MKE Ankaragücü-Çaykur Rizespor müsabakası sonrasında hakem Halil Umut Meler’e yapılan saldırıyı kınıyor, kendisine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Spor, barış ve kardeşlik demektir. Spor şiddetle bağdaşmaz. Şiddetin Türk sporunun içinde barınmasına asla izin vermeyeceğiz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ali Yerlikaya : MKE Ankaragücü-Çaykur Rizespor karşılaşmasının sonunda hakem Halil Umut Meler’e yönelik saldırı gerçekleştirilen Ankaragücü Kulübü Başkanı Faruk Koca emniyet güçlerimizin gözetiminde hastanede tedavi görmektedir. Tedavi sonrası gözaltı işlemleri gerçekleştirilecektir.

Hakemimize saldırıda bulunan K.Ç ve
    Ş. Y. Ş adlı şahıslar Ankara Batı Cumhuriyet Başsavcılığımızın talimatı ile gözaltına alınmıştır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Ankaragücü Başkanı Koca, AK Parti'den ihraç istemiyle disipline sevk edildi

TFF : Tüm Liglerdeki maçlar süresiz olarak ertelenmiştir.

5. Gündemi değiştirme hareketi olabilir.
    Fırtına yaklaşıyor.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

Cafe Trend&amp;Trade VIII

Ülkede istifa etmeme gibi bir huy var .. Mhk baskani ve TFF istifa etmelidir, haftalardır neler konuşuluyor , ne oyunlar oluyor ne laflar dolaşıyor ama hepsi hala o koltukta.. Hele az önce tff başkanının açıklaması işin cılkının çıktığının göstergesidir ..

TFF başkanı yorumcular suçlu , hocalar suçlu , kulüp başkanları suçlu , oyuncular suçlu , futbolcular suçlu bunlar sebebiyle olaylar buraya geldi diyor ama tff ve hakemlerde sorun yok dedi ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,640
     Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Gündemi değiştirme hareketi olabilir.
    Fırtına yaklaşıyor.
    Yunan gündemi vardı en son,bide borsa nane molla,bide ocak ayında maaş zamları son zamanlarda çok dillendiydi,ekonomi çöküşmü dediniz,olurmu yahu şaha kalktık uçuyoruz kanatsız olarak,neyse bu kadar bel altından vurmak yeter,oda şimdilik...hakeme şiddet olayını ayni şekilde kınıyorum,nedense böyle olaylar hep ak içinden çıkıyor,zamanında bu güruhlar polisleri içtimaya dizip ayar vermeye kalkmışlardı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,640
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ülkede istifa etmeme gibi bir huy var .. Mhk baskani ve TFF istifa etmelidir, haftalardır neler konuşuluyor , ne oyunlar oluyor ne laflar dolaşıyor ama hepsi hala o koltukta.. Hele az önce tff başkanının açıklaması işin cılkının çıktığının göstergesidir ..

TFF başkanı yorumcular suçlu , hocalar suçlu , kulüp başkanları suçlu , oyuncular suçlu , futbolcular suçlu bunlar sebebiyle olaylar buraya geldi diyor ama tff ve hakemlerde sorun yok dedi ..
    ..22 senedir hiç görmedik,görevi kötüye kullananlar istifa yerine affını istiyor,zam yerine güncelleme,beğenmedikleri kurumlara kayyum atamaları vs bir sürü aymazlık,geçmişleri bize aratır oldular ve hala destek verenler olması ironik vaka

Sayfa 766/1001 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •