Sayfa 766/1000 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816866 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 6,121 - 6,128 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    akpli kararsızlar secimin kaderini belirlicek...ben chp'nin yerinde olsam bu kararsız secmene yönelik dikkat dagıtıcı bi organizasyon yapardım. Dikkati dagılırsa secime gitmezlerdi...Büyük piknik organizasyonu olabilirdi...100 bin kişiye balık ekmek dagıtılabilirdi. Sonuçta secim için bütceleri var.
    Balık pahalı kaçar diye düşünerlerse makarna partisi kafi olurdu))..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

SEÇİM YASAKLARI SAAT 18:00’de BASLİYOR

Oy verme gününden önceki gün (30.03.2019), saat 18.00'den sonra yapılacak yayınlarda, propaganda maksatlı ve oy vermenin tam bir serbestlikle yapılmasına tesir edebilecek mahiyette haber, yorum ve köşe yazısı yayınlanması yasak olacak.

Seçim günü 18.00-21.00 saatleri arasında radyolarda ve her türlü yayın organlarında sadece YSK tarafından seçimle ilgili verilecek haber ve tebliğler yayımlanabilecek. Seçim günü saat 21.00'den sonra bütün yayınlar serbest olacak. YSK, gerek görürse yayın yasağını yarın saat 21.00'den önce de kaldırabilecek.

Siyasi partiler veya adaylar, oy verme gününden önceki 24 saate kadar olan sürede radyo ve televizyonlarda birlikte veya ayrı ayrı açık oturum, röportaj, panel gibi programlara katılarak görüşlerini açıklayabilecekler, açık veya kapalı yer toplantıları radyo ve televizyonlarda canlı yayınlanabilecek, son 24 saat içinde ise benzeri program ve toplantılar yayınlanamayacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by martind Yazıyı Oku
    Üstadlar boş yere tartışmayın. Atatürk bu ülkeyi zaman yolcuğuna sokmak istedi ve başarısız oldu. Herşey yavaş yavaş olucak. min 300 yılımız var :D

Imkanı ve fırsatı olan cocugunu heba etmesin. Atatürke acıyorum. Cok eğitimliydi, yabancı dili de vardı. İsvicrede 70-80 yaşına kadar yaşardı. Yanlış kariyer secimi yapmış.
    En başarılı Atatürk oldu.. Atatürk'e acıyamazsın bile..

Yazdıkların ironi bile olsa gerçekler böyle.. Değilse vay haline..

başkada seni adam yerine koyupta cevap yazmayacağım ahlaksız osmanlı çocuğu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    2002 de borcların gsmh ya oranı yüzde 52ydi şimdi 2019 da yüzde 56 ne liderin var be krizle aldığı ülkeyi 17 yılda tekrar aynı yere getirdi.böbürlen böbürlen yaz.Cevap verin kendinize son 10 yıldır kişi başı gelir niye 10 binn doları gecemiyor bir de azalıyor. Liderine sor da cevap versin egonomistmiş ya
    Kamu borcu gsmy oranı yüzde 30 altında sürekli de düşüyor.
    Özel sektör borcu gsmy oranı sanırım belirttiğiniz rakam olabilir değilse resmi kaynak gösterebilir misiniz?

riskadami Guest
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    sen ********in önde gidenidir ettiğin lafla güya ölen birinin arkasından laf sokuyon Ecevitin bu ülkeye yaptığı 2 şey susmana yetmeli
    bir kıbrıs harekatı
    iki apoyu kulağından tutup ülkeye getirmesi
    senin taptığın adamlar Ecevitin götünün kılı bile olamaz
    defol git şimdi iadenide sokarım gözüne
    Annen baban guzel terbiye vermis ne deyim ,tanimadigin adama dusuncelerinden dolayi kufur et ,yazik.

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    sen ********in önde gidenidir ettiğin lafla güya ölen birinin arkasından laf sokuyon Ecevitin bu ülkeye yaptığı 2 şey susmana yetmeli
    bir kıbrıs harekatı
    iki apoyu kulağından tutup ülkeye getirmesi
    senin taptığın adamlar Ecevitin götünün kılı bile olamaz
    defol git şimdi iadenide sokarım gözüne
    Ayhan Abi eleman Tl len 5 para etmem diye yırtım yırtım yırtınıyo yapma gözünü seveyim

İyi insan olmanın da ,hoşgörünün de , sevmenin de sermayesi bedava.. Sevin lan birbirinizi !
    S.Alışık

Sayfa 766/1000 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •