Sayfa 768/926 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778818868 ... SonSon
Arama sonucu : 7405 madde; 6,137 - 6,144 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Geçen bi yerde gördüm, bu Çin çan çonlar yine bir Çin şirketi olan Alibaba'dan saç tokası satıyor, toka 5 lira, dolar olarak 16 cent falan tutuyor, 1 doların çeyreğinden bile az yani, gemiyle Çin'den buraya nakliyesi, navlunu, vergisi, gümrüğü, kdv'si la kitapsızlar bedavaya üretseniz yine de daha çok tutar, bunu bu fiyata nasıl satıp bir de kâr ediyorsunuz? Hes doğrusu pes doğrusu.
    Sadece toka satmıyorlardır😀
    Batı da geçen çin kaynaklı bazı müptela eden maddelerin çoğaldıgına dair yazılar vardı.
    Güvenlik makalelerinde çokça atıf var.
    Henry Kissenger ın gençken abd baskanına dünya haritası üzerinde işaret koydugu ülkelerin arasında Çin yoktu.Ama çin in cevresindeki ülkelerin hepsi vardı.
    Çin tehlikesi bugün ortaya çıkmıs bir mesele değil.
    Çin Batı için çok büyük pazar değil ama Çin kendi döngüsünü kırmak için araç sanayi ile pazarlarına girmeye çalışıyor.
    Asya pazarı dahil.
    Enerji ihtiyacını kendi kendine karsılasa dahi dısarıya mal satma ihtiyacı var.Ya da pazarını ve şirketlerini acıcak Batı ya.bunu yaparken de rejimini değiştirmesi gerek.O zaman da ucuza üretme gücü kalmaz.
    Ezcümle korkan ve tedirgin olan Çin.
    Aşağıdan çin i sıkıstırıyorlar.Başkanlık için raporlarda ulusal güvenlik asya asya diye bagırıyor.Yani yeni başkan Çin ile kavga etmeli yoksa oturamaz demek o.
    Bir gün abd savaş gücünü kaybeder o zaman ben de fordları satar altın alırım😀
    Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    tip dediğiniz ben miyim? eğer kastınız banaysa olduğu gibi size iade ederim. ben değilsem, yazdıklarınıza dair bir şeyler söylemek lazım.

burası forum, forumun mantığı etkileşimdir, siz ya da başkaları alıntılar ve yanıt verir. beğenmiyorsanız kendinize bir sayfa, blog vs. açabilirsiniz.

buradaki insanlar fazlasıyla tecrübeli, tek hisseye kolay kolay girmezler, girerlerse de bundan size ne?

korkuların bastırılması meselesi biraz daha yansıtmanın ifadesi gibi duruyor üzerinizde. psikolojik bir terimdir, gugıllayınız, bilmiyorsanız, öğreniniz.

ve son olarak engellendiniz, sebebi farklı düşünmeniz değil, saygısız üslubunuz ve art niyetli olduğu iyiden iyiye ortaya çıkan paylaşımlarınız.

benimle muhatap olmayınız, hep mutsuz ve umutsuz olasınız, selametle...
    Ya arkadaşım ne alıngan adamlarsınız ya,neden üstünüze alındınız siz?Sizinle ne diyaloğumuz olduda öyle lafları size edeyim ben.Sizin gibi anti analiz yapanlar artsa keşke,en çok istediğim şey bu.Yanlışım/gözümden kaçan bir şey varsa istifade etmek için yer arıyorum.Bu yönde çok efendi üslupta içi dolu dolu anti analiziniz için teşekkür etmek için yazınızı alıntılayacağım sırada bu yazınızı gördüm.Lütfen üstünüze almayın,alması gereken almış zaten.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cahillik mutluluktur!

3. 700 den buraya kadar taşıyan bıyıklı emmiler George lara hunharca devrediyor malları.Adamlarada bişey diyemezsinki sağolsunlar millet inim inim inlerken biz güle oynaya %80 yükseldik.Umarım bu devir teslimden sonra hissede flowların devamı gelir.Yoksa masal masal matitas

Cahillik mutluluktur!

4.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Ya arkadaşım ne alıngan adamlarsınız ya,neden üstünüze alındınız siz?Sizinle ne diyaloğumuz olduda öyle lafları size edeyim ben.Sizin gibi anti analiz yapanlar artsa keşke,en çok istediğim şey bu.Yanlışım/gözümden kaçan bir şey varsa istifade etmek için yer arıyorum.Bu yönde çok efendi üslupta içi dolu dolu anti analiziniz için teşekkür etmek için yazınızı alıntılayacağım sırada bu yazınızı gördüm.Lütfen üstünüze almayın,alması gereken almış zaten.

Piyasayı takip etmeyi bırak sana yaramıyor.
    De ki ben tek hissede tir tir titriyorum.
    Lap diye yarısını 5 şirkete yayar geçerim.
    Senin aklın basmıyor mu?😀
    Alkış tutulmadığı için geriliyorsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,483
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,483

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,483
    1201 den bulasayim biraz...

1210 dogru surerlerse kahve param cikar..

Saka saka bugun cuma bulasmam bugun..

8.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    700 den buraya kadar taşıyan bıyıklı emmiler George lara hunharca devrediyor malları.Adamlarada bişey diyemezsinki sağolsunlar millet inim inim inlerken biz güle oynaya %80 yükseldik.Umarım bu devir teslimden sonra hissede flowların devamı gelir.Yoksa masal masal matitas

Yabancı 1.5 dolarda almamış da 3 dolar endeksin üzerinde mi alıma geçmiş. Tuzak olmasın bu iş? 3 dolarda aldığı malları kime okutmayı düşünüyor muş. Yabancı ve yerli arasında paslaşma dışında. 3 dolarda alıp 6 dolarda malı 3 dolardan aldıklarına geri mi vermeyi planlıyor . Yoksa uzaylılara mı satmayı düşünüyorlar.? Garip yani.

Sayfa 768/926 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778818868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •