Sayfa 769/1001 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,145 - 6,152 arası.

Konu: Viop XXXIX

1. Kendi ekip yetiştirdiği suladığı budadığı ağaçtan başkaları izinsiz meyve toplar ise çoğu kişi zaten sinirlenir.

Bir görüşe göre secere ağaç demek, meyve de çocuk sahibi olmakmış. Geçen cübbeli hoca TV'de başka kitaplarda var, biz meyvesi yenilen bir ağaç dendiği için elma veya xyz (ismi tam hatırlamıyorum incir olabilir) meyvesi olarak kabl ediyoruz dedi.

Bana göre mal ve mülk savaşı da önemli ama çoluk çocuk ile büyüyüp kavim olma savaşı daha etkili dünyada. Farklılıklar kimilerince zenginlik kimilerince tehdit olarak algılanıyor aynı şeyler tekrarlanıp duruyor. Ben farklılıklar ile beraber yaşamanın daha doğru olduğuna inanıyorum, ama tek başına da yaşayabilirim, her iki duruma da uyabilmek çok daha iyi ama yorucu.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Zeleski ve bati sevicilerine bugün sBah olmaz,wikingleri kieve salmışlar,ya sünnet ya hadım olayı tabiki Kacmazsa
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3. Aslında burası viop bölümü falan değil , birbirini tanıyan 10-15 kişinin özel havadan sudan muhabbet alanı , +birbirine gıcık olanın kavga alanı
    özeti bu ,neresi VİOP olm BURANIN

4.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    Aslında burası viop bölümü falan değil , birbirini tanıyan 10-15 kişinin özel havadan sudan muhabbet alanı , +birbirine gıcık olanın kavga alanı
    özeti bu ,neresi VİOP olm BURANIN
    whapsapp grubu kursalarda olur yani

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Palagiller hafta sonuna malda girmenin mükafatını almış olmalılar. makinanın ibresi 2310 a vurup çekmiş
    Bu saatten sonra yeni gelene mal taksimatı yapabilürler riski mevcut, tabi belli olmaz bu işler... nassa hergün para dağıtıyorlar burda
    Ptesi bende uyardıydım emlak abi, tabii nolucağını bilemeyiz, sadece fikir yürütüyoruz. En son ariston abiyle söyleşi yaparken tesadüfen aynı şeyleri düşünmüşüz.geçen ki söyleşiyi alıntıladım
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Fikir yürütmek şu konjonktürde zor, olasılıklar dahi hesaplanamıyor,
    3.dünya savaşı bile çıkartabilürler global piyasaları düşürmek için son kertik o kısım kaldı.
    Dediğin gibi olma olasılığı da yüksek, savaşta borsalar devam edebilir ve astronomik rakamlara çıkan şirketler olabilir.
    Son duyumlara göre, ne kadar doğru bilemem. Rusya, abd büyükelçi yardımcısını sınır dışı etmiş diye söylenti mevcut

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    Germiyan yargı dağıtıyor...

sevdim seni Germiyan...

7. Germiyanoğulları daha dur sen bişii görmedin.
    Din olayına girilmedi, kaç gündür gündemde ruslar var

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by poor Yazıyı Oku
    Seni burada görünce azz biraz döviz satıp (usd 14.22) hisse senedi satın aldım.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...80#post5804880

ytd
    Dolar ve altın gevşemiş.(şimdilik 14.09 cıvarı)

ytd

Sayfa 769/1001 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •