Sayfa 77/189 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon
Arama sonucu : 1510 madde; 609 - 616 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma

1. Son 2 gun 1100 puan eksi...

2.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    sadece bir kişi paylaşmış durumunu.

son iki gün +850

3. forum yenilendi diye mi ideal sayfaları popülerliğini kaybetti, yoksa sistemcilerin çoğu hatalı sistemlerden dolayı umudunu kaybettiği için ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadeniz
    Gönderi
    179

Poyraz2008

5.  Alıntı Originally Posted by drleo66 Yazıyı Oku
    forum yenilendi diye mi ideal sayfaları popülerliğini kaybetti, yoksa sistemcilerin çoğu hatalı sistemlerden dolayı umudunu kaybettiği için ?
    sanmıyorum hızlı zamanları cogumuz geçtik ve tecrübe kazandık sistemcilik işinin 3 5 aylık değil uzun vadeli oldugunu tecrübe ettik.

haliyle eskisi gibi yeni sistem yazanda pek kalmadı tiberius ve sezai beyin destekleriyle her gün yeni sistem tasarladık

yani bir çok şeyi sistem olarak zaten yaptık ve hazırladık artık meyve toplama zamanı meyvede uzun vadede olacak o yüzden kabugumuza çekildik.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

6.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    sanmıyorum hızlı zamanları cogumuz geçtik ve tecrübe kazandık sistemcilik işinin 3 5 aylık değil uzun vadeli oldugunu tecrübe ettik.

haliyle eskisi gibi yeni sistem yazanda pek kalmadı tiberius ve sezai beyin destekleriyle her gün yeni sistem tasarladık

yani bir çok şeyi sistem olarak zaten yaptık ve hazırladık artık meyve toplama zamanı meyvede uzun vadede olacak o yüzden kabugumuza çekildik.
    Erhan hocam durumu güzel özetlemissin..

7.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku

Erhan Bey , bu konudaki en aktif ve hırslı aynı zamanda başarılı kişilerden birisiniz, başarılarınızın devamını dilerim. ayrıca söylediklerinize sevindim, herkesin kazanması en azından kaybetmemesini dilerim.

artık ideal kullanamıyorum daha çok yurtdışı future alıp sattığım için , daha mantıklı daha hareketler var sistem demek mantık demek. herşeyden önce derinlikler çok bir iki fon at koşturamıyor, düşecekse düşüyor çıkacaksa çıkıyor ayrıca dalga boyları yüksek dolayısıyla getirili teknik hareketlere daha çok imkan veriyor.

neyse lafı uzatmayayım. sistemlerdeki basitlik kazancın anahtarı. kolay gelsin herkese.

bu arada sanki Sn tiberius Genel müdürüm Keçi olarak yine burda(tarama sistemi harika)

8. Bu arada sanırım hızlı sistemlerin (yada çok yavaş) daha başarılı olacağı "chop zone" a girdik yada girecek gibi gözüküyor bizim endeksler . Dikkat! bol kazançlar.

Sayfa 77/189 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •