Onemli Gunler Banner
Sayfa 77/312 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon
Arama sonucu : 2489 madde; 609 - 616 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

1.  Alıntı Originally Posted by drk76 Yazıyı Oku
    İyi akşamlar tüm dostlara ben tüm ıntema hisseleri mi Dün tavandan verdim burada bazı arkadaşlar pişman olacağımı yazmış yemin olsunki benden alan benden çok kazansın ben elimdeki hisseleri 4 ayda topladım 50 lot 100 lot şeklinde nasip bugüne imiş dün tavandan iyi alıcı gelince vermem gerektiğini düşündüm benim maliyetim 18.98 idi dünkü iş satışlarının hepsi benim satislarimdi elveda Intema.
    Hayırlı olsun kar cebe yakışır herkesin bir hedefi var hedefine ulaşmışsınki vermişsin

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2. Lan dengesiz yap şu hareketini de satıp gidelim

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. İntem bu hafta 45-55 arasında dinlenecek gibi duruyor

4. herkese iyi aksamlar diliyorum arkadaslar. borsa işlerinde biraz yeniyim. intemden almis olduğum hisseleri cuma günü sattim fakat t2 bakiyesi olarak göremiyorum. suan satmama ragmen baska hisse alacak bakiyem de yok,portföy de yok. sebebi ne olabilir acaba

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hayret bugün toparlanmadı sert düşüşle kapandı

6. Burut takasta işlemler t+2 ye göre çalışır yarın takası hesabında görebilirsin aracı kurumdan direk işlem yapıyorsan ertesi gün işlem yapabilirsin banka üzerinden işlem yapıyorsan 2 gün sonrasını beklemen gerekir

7.  Alıntı Originally Posted by drk76 Yazıyı Oku
    Burut takasta işlemler t+2 ye göre çalışır yarın takası hesabında görebilirsin aracı kurumdan direk işlem yapıyorsan ertesi gün işlem yapabilirsin banka üzerinden işlem yapıyorsan 2 gün sonrasını beklemen gerekir
    çok teşekkür ederim cevabınız için. normalde aracı kurumda t2 olarak görülüyor haklısınız. fakat inteme ait satmis oldugum hisselerde görünmüyordu hesap hareketlerinde. (t2 takas bakiyesi 0 olarak yaziyordu) fakat saat 6 ya doğru bugün takas bakiyesine yansıdı. demek istedigim satmis oldugum hisselerin yerine hisse de alamiyordum. inteme has birşeymiş bu.ama tam sebebi ne anlayamadim. cunku diger hisselerde paranızı t2 usulüne göre almaniza karşın,anında başka hisse alma şansımız vardı. t2 sadece parayı nakit olarak çekebilmemiz için gerekli süre sanırım. intem de ise bu mümkün değildi

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Burada akıl alacak son kişi baddog zıpzıp cemix ismet ağadır siz biliyormusunuz bu paydaşlar kaç yıldır burada bu grupta yarın taban olsa ne olur tavan olsa ne olur onu yeni alanlara satanlara söylemek lazım eğer gerçekten öyle bir alıcı satıcı kaldıysa ...

Yatırım danışmanı değilim ehtiyar bir bunağım geceleri bazen açıkta kalınca sabahları uyduruveriyorum.
    Sayın Gazmanbaba, INTEM piyasa değeri defter değerinin 200-250 katı gibi fiyatlarda,zararın da dibinin dibinde, gözaltı pazarında olsa şaşmayacağım bir şirket.Durum böyle olunca fiyatının böyle uçmasını anlamakta zorluk çekiyorum.Fiyatın bu seviyelerde olmasının sizce mantıklı sebepleri nelerdir? Cevaplarsanız sevinirim,cidden anlamak istediğimden soruyorum.

Sayfa 77/312 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •