Sayfa 771/930 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821871 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 6,161 - 6,168 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. @hkm bu sene için temettü beklentiniz ne kadar?

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    @hkm bu sene için temettü beklentiniz ne kadar?

Sn tilki hesap basit ,bu yıl 212 milyonla başladı.Son baktığımda 270 küsür milyondu fon net aktif değeri.60 milyon kar diyelim böl özsermaye olan 160 a 35 ila 40 arası bir rakam çıkıyor .Yıl başına kadar net aktif değer biraz daha artar.40 kuruş falan olabilir diye düşünüyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn tilki hesap basit ,bu yıl 212 milyonla başladı.Son baktığımda 270 küsür milyondu fon net aktif değeri.60 milyon kar diyelim böl özsermaye olan 160 a 35 ila 40 arası bir rakam çıkıyor .Yıl başına kadar net aktif değer biraz daha artar.40 kuruş falan olabilir diye düşünüyorum.
    Çok iyi rakamlar. Küçük küçük biriktiriyorum. Buradan gelen temettuyu başka bir temettü hissesine aktaririm.

Benim stratejide bu.

abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Çok iyi rakamlar. Küçük küçük biriktiriyorum. Buradan gelen temettuyu başka bir temettü hissesine aktaririm.

Benim stratejide bu.

Valla net aktif değeri altında kaldıkça bence de sağlam kağıt.Ama uçuk beklentiler falan olmamalı ,bu yılki hareket spek falan yoksa kağıtda artık sona geldi bence.Neyse iyiniyetle sorular olursa elbet bildiklerimi yazarım arkadaşlar,ama taş atılmazsa artık yazmak istemiyorum.Sizlere bol kazançlar saygılar sevgiler.

5.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla net aktif değeri altında kaldıkça bence de sağlam kağıt.Ama uçuk beklentiler falan olmamalı ,bu yılki hareket spek falan yoksa kağıtda artık sona geldi bence.Neyse iyiniyetle sorular olursa elbet bildiklerimi yazarım arkadaşlar,ama taş atılmazsa artık yazmak istemiyorum.Sizlere bol kazançlar saygılar sevgiler.
    Banka mevduatlari daha da düşerse vereceği temettuye bağlı olarak bir hareket daha yapabilir bence.

Banka mevduatlari daha da düşerse vereceği temettuye bağlı olarak bir hareket daha yapabilir bence.

Temettü fiyatın içinde zaten.Net aktif değerini spk nın sayfasından takip edin,onda artış olursa o zaman yeni bir hareket olabilir tabi.

Vay trade shark kardeşimiz gelmiş foruma.Ya eskilerdensiniz ,olayı en iyi bilenlerdensiniz ,arkadaşlara konuyu biraz da siz anlatın ben yoruldum valla ))))

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Temettü fiyatın içinde zaten.Net aktif değerini spk nın sayfasından takip edin,onda artış olursa o zaman yeni bir hareket olabilir tabi.
    Benim hesap şöyle.

15700 liram var.
    Bankaya gidiyorum yıllıkta bana yuzde 12 mevduat veriyor yani 1884
    İsyat a gidiyorum bana 10 bin lot ve 35 krş temettü veriyor.

Diyeceksin 35 krş temettü fiyattan düşecek degisen bir şey olmayacak.

Doğru ama gelen o temettü ile ben yeni bir yatırım yapacağım 10 bin lot yine elimde duracak. Benim hesap bu.

Sayfa 771/930 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •