Sayfa 771/1003 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821871 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 6,161 - 6,168 arası.

Konu: Viop - XIX

1. Dün tv de Ruslar gelir Temmuz da diyor
    Rusya da coronadan yıkılıyor

Gerçekten biz bize durum ortada iken Antalya felan aklımda deli sorular

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    haberden sonra sanki 300-500 puan satış yedi.
    haber bence iyi olmadı.

karşı hamle yaparlar diye düşünüyorum.

ytd.

3. Caddebostan sahilinde çim alanlara daireler çizmişler. Dairelerin içine oturulacakmış. İşte oralara oturmamak lazım. Yerde işiniz yok abi,ayakta durun. Bulaşacaksa burundan bulaşacak. Göz,ağız falan buralardan 70 milyar virüs alınamaz. Hergün alıyorsun zaten, evinin içinde,halının üzerinde, hatta yatağının içinde bile var. 10 milyar virüs alsan ciğerler onları dışarı atıyor.

Maske de masal bence. Takın tabi de asıl temiz kulak çubuğuyla, burnunuzun içine Trump'un kullanıyorum dediği Klorokinin içeren ve aktarlarda satılan bir yağ var, onu sürün. Onu sürdükten sonra yukarıdaki kurallara uyduktan sonra nasıl bulaşacak?
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Bist 12 ay vadelide 1 adet kısa pozisyon ile aranıza katıldım
    Maliyet 131.100. Kar al hedefim 129.900

5. Erdoğan: Vatandaşlarımızdan aldığımız değerlendirmeler, bizi kararı yeniden gözden geçirmeye yöneltti. 15 ili kapsayan hafta sonu sokağa çıkma sınırlamasını iptal etme kararı aldım. Maske-mesafe-temizlik kurallarına riayet edilmesini önemle rica ediyorum https://sptnkne.ws/CAmf

Bence tepki her tarafı açıp , 2 gün kısıtlama koymak ne işe yarar millet buna tepki gösterdi.

6. Tutacaklarsa yine bim le olacak, 67.63 bim long, sahol short devam

ülkenin şehirleri ve altyapısı bu salgın ile mücadeleye uygun değil..

koskoca ülkeyiz..80 milyon nufusun 20 milyonu istanbulda.. istanbul'a göçü sürekli teşvik ettiler.. millet toplu taşımada üst üste gidiyor.. bu şekilde salgın ve afetlerle mücadele edilemez.. ülkenin yumuşak karnı.. bize sürekli kaybettirecek bir şey bu..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

8.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Mangalı yaktım bekliyorum

Lambert abi ����
    valla mangalı yaktın da dısarıya bakarsan yıne vermez bu.....serroların ne yaptıgı bellı degıl bakalım papaz kımde kalacak.....ponzı nerde patlatavcak.......tosun cıftlıkbanka ne kadar uye alacak......ratbldekı sadedet zıncırı patladı hala tavan dıye hayal kuruyorlar...hatırlarmısın usaktan bahsetmıstın zamanında çok tasıdım o kagıdı 118 120lerden....sonra kagıt yanılmıyosam 20ler gıttı belkı 25 sımdı bak.....
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Sayfa 771/1003 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •