Sayfa 771/1001 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821871 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,161 - 6,168 arası.

Konu: Viop LIV

1.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    EREGLI Tradeviewda oscilatör al vermiş.

Öte yandan düz levha üreten rakip yerli firmalar var. Yıldızlar, Borusan, Tosyalı vs çok firma bu işe girmiş. İthal de getiren çok oluyor.

Karbon vergisi vs nasıl olacak belli değil.

Tekniğe göre oynamak daha sağlıklı olabilir.

55,07 hedefi mevcut ama yurt dışına göre primli demişler.

Bugun Kasım vadesinden en düşük işlemi ben geçtim 3 lotla verdi verenden Allah razı olsun.

Tabi kasıma kadar Eylül ekim baya mallanmis bulunduk. Verdiler malı yedik verdiler yedik.

Keriz miyiz neyiz ariston abey

2. 13 Eylül tarihinde burayı geçemeyip düşmüştük,bakalım ne olacak?
    Geçerse fincan kulp olabilir.(takibimde olacak)
    Geçemez tekrar geri gelirsek aylıkta 2 li tepe olur 2,22 usd ye geliriz.(bence)
    2 seçenekli tahmin en iyisi,hangisi tutarsa ben bilmiş olacağım.

YTD

3.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Tebrik ederim Çağrı.Bereketini gör.
    Arabada yağ kalmadı gidip 10-40 yağ alayım da yarın tamirciye kadar gidebileyim .
    Site bahçesi yağdan geçilmiyor.
    Ağabey sana tesla yakışır

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bugun Kasım vadesinden en düşük işlemi ben geçtim 3 lotla verdi verenden Allah razı olsun.

Tabi kasıma kadar Eylül ekim baya mallanmis bulunduk. Verdiler malı yedik verdiler yedik.

Keriz miyiz neyiz ariston abey
    Kaç bin kişi Oyak maaşı ile geçiniyor, EREGL de asla short olunmamalı, düşükten al yüksekten sat yapılmalı.

Citi, Oyak ve iş Yatırım takası son 3-4 aydır artıyor BES ve hisse fonları satıyor gibi.

Toplayan kişiler aşağı vurdurup panik yaratmak, düşüyor destekler kırıldı havası vermeye çalışıyor bence. Fon yöneticileri de destekler kırıldı, düşüş trendine girdi biz de sattık derler.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Hayret. Reis gelip bugün de kazanamayan girsin limon satsin yazmamış. Ben yazayım bari.
    Limon mimon hiç bir şey kalmadı tezgahta gördüğünü aldı hayvan oğulları en son tezgahı da aldılar kapattık gittik hayırlısı olsun bugun de böyle imiş.

6. Ülker tahtacisina da yazmıştım. Ağladığın geceleri kalbindeki acıları çekinmeden bana getir sen tükenme beni bitir.

Mal oradaysa hamal burada ver baba yüklenelim ama anında da satarız o ayrı tabi.

7. ULKER'de takas değişimi çok değil.

Belki bir oyuncu hünerini sergiliyor. Bizde böyle bir ekip var, hisseniz itina ile yapılır havası veriyor.

Geçen bir sohbet odasında ilk defa bir BIST100 tahtası yaptık görüyorsunuz diyordu ama başka hisse.

8. Oyuncuların bu kadar cesaretli olmasının nedeni ciddi satıcı geldiğinde anlıyorlar ve anında taban serisi yapıp hatta brüt takas, kredili alım satım yasağı vs ceza aldırıp tahtayı kilitliyorlarmış.

Bizim borsada sadece alabilirsin, satışa koyduğun anda fiyat düşüyor, direkt serbest satış vermek gerekiyor.

Oyuncuların en az 5 tahtası var deniyor, bir iki tahta kilitlendi diye tatile gitmiyor, ayrıca BIST30'da da oynuyorlarmış. BIST30 düşerken BIST100 dışının artması rastlantı değil.

Sayfa 771/1001 İlkİlk ... 271671721761769770771772773781821871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •