Onemli Gunler Banner
Sayfa 773/990 İlkİlk ... 273673723763771772773774775783823873 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 6,177 - 6,184 arası.

Konu: Viop XLVII

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Kanada, Türkiye'de teröristler tarafından yakın bir zamanda terör saldırısı gerçekleştirebilme tehdidi olduğunu açıkladı ve vatandaşlarını uyardı.

alımların çoğunu sildim bugün bişey var...

konsolosluklar falan kapanıyor...
    Bu haber 3 gün önce verilmeye başlandı

dolardaki anlık zıplamayı bi ben mi gördüm
    hayalmiydi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by deepfish Yazıyı Oku
    Ali ve Veli...2 borsacı kazandıkları parayla cruise tatiline çıkmış. Ama kaybedenlerin ahı tutmuş olacak ki gemi batmış. Bizim 2 kafadar yüzerek ıssız bir adaya ulaşmayı başarmış.

Adada yiyecek aramak için gezinirken bir de bakmışlar ki bir yerli kabilesi çığlıklar atarak onlara doğru koşuyor. Ali hemen yanı başlarındaki ağaca tırmanmış. Yerliler Veli 'yi yakalayıp güzelce zkmişler... Sonra öylece kenara atıp kaçmışlar. Ali ağaçtan inmiş ve "Geçmiş olsun Veli...Çok üzüldüm sana ama elimden birşey gelmezdi" demiş ki... Yerliler tekrar toplanıp çığlıklar atarak saldırıya geçmiş. Ali tekrar ağaca tırmanmış. Yerliler tekrar Veli 'yi güzelce zkmişler. Ve tekrar kaçmışlar. Ali ağaçtan inip dağılmış vaziyetteki Veli 'yi yerden kaldırmış. "Dostum...Cidden çok üzüldüm" demiş. Derken o da ne... Yerliler tekrar toplanıp çığlıklar atarak 3.kez saldırıya geçmiş. Ali tam ağaca çıkmak üzere hamle yapıyormuş ki, Veli kolundan tutmuş ve "Yeter artık Ali. Dayanacak gücüm kalmadı. Bu sefer ben çıkıyorum ağaca" demiş ve ağaca bu sefer Veli çıkmış.

Yerliler bağıra çağıra Ali 'ye doğru koşmuşlar. Ali korku içinde titriyormuş ki tam önünde durmuşlar. En önde liderleri olduğu belli olan kabile reisi arkasındakilere dönüp : "Aşağıdakini çok zktik, biraz da yukarıdakini zikelim" demiş.

Bu fıkradan borsa ve bugünkü hareket adına çıkarılacak çok dersler var anlayabilene
    Son paragrafta iş yerinde sesli güldüm...

4.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Bozkurt abi çok incittiler bizi bugün dip dediğimiz yer yarının zirvesi oluyor
    Borsanın özü boğadır, bi yerden illaki dönücektir, cetonu idareli kullanarak bu düşüşleri fırsata çevirerek portföyü büyütebiliriz,sonra ralli zamanında elimizde puro seyrederiz.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5. Anladığım kadarı ile Kur'an-ı Kerim'in yakılması ile ilgili İsveç konsolosluğuna yapılacak protestoyu bir terör saldırısı olma potansiyeli taşıyor gibi yorumluyorlar?

6. Sevgili Shortcu abiler. Acıyın bize, biraz nefes alalım, ay sonu yine gelirsiniz

7.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Bu haber 3 gün önce verilmeye başlandı
    son dakika diye bugün verilmiş...

https://twitter.com/haskologlu/statu...95069761347584
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by KısaVade Yazıyı Oku
    Alman konsolosluğu da kapanmış... Bişey deniyorlar herhalde.

https://www.instagram.com/p/CoGF1E_r...YmMyMTA2M2Y%3D
    hep deniyorlar, cia emir veriyor, almanya-hollanda vs hepsi sıraya giriyor, bi terör saldırısı olacaksa planlamayı zaten cia yapacağı için napsın garibanlar, mecbur alarm veriyorlar.. cia bi kaç sene evvel şöyle bi istihbarat vermişti, mecidiyeköy falanca sokakta şu gün şu saatte patlama bekliyoruz diye, emniyet müdürlüğünün 2 sokak ötesi

Sayfa 773/990 İlkİlk ... 273673723763771772773774775783823873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •