Sayfa 774/1001 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824874 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,185 - 6,192 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Mb başkanı : Ulaşım, yemek gibi hizmet gruplarıyla kiralarda gerilemenin yavaş , "Enflasyonda tek haneli rakamları 2026'da göreceğiz. 2025 sonu hedefimiz yüzde 14."

Mb başkanı : Saçımı topluyorum, at kuyruğu yapıyorum. Eşofmanlarımı da giyiyorum. Kimse tanımıyor. Hem ‘ucuz’ ürün satmasıyla bilinen marketleri hem orta halli marketleri hem de sayıları daha az olan özel ürünler satan ve ‘pahalı’ olan marketleri geziyorum

Mb başkanı : Biz parasal sıkılaştırma adımlarının sonuna doğru geldiğimizi belirttik. Önümüzdeki seneye bu zamanlar daha ılımlı bir ortamda olacağımızı düşünüyorum. Bunu hem enflasyon hem parasal sıkılaşma için söylüyorum. O zaman başka adımlar atacağız diye söylemiyorum ama. Yabancı yatırımcı da girecekse şimdi girecek. Daha sonra çok daha düşük bir getiriden gireceği şu an belli. Ama dezenflasyona ne kadar hızlı girersek ve o politikada başarılı olabilirsek sıkılaştırma politikasında ne yönde hareket edeceğimiz de o ölçüde şekillenecek. Ayrıca çok fazla bilinmeyen var. Ocak ayında ücret artışları ne olacak? Mayıs ayında doğalgaz ne olacak? Bunları da görmemiz gerekiyor
    160 bin TL maaş alıp 'İstanbul çok pahalı' diyen Merkez Bankası Başkanı'na Fatih Altaylı'dan müthiş yorum geldi

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/1...ih-745964h.htm
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Yeniçağ yazarı Emekli Tuğgeneral Naim Babüroğlu da tartışmalara katılarak “Şeyh Sait'i kim neden sever” sorusunun cevabına ders niteliğinde bir cevap verdi.

Babüroğlu, sosyal medyadan tepkisini göstererek şu ifadeleri kullandı:

PKK bölücü terör örgütü Şeyh Said’i çok sever… Neden?

İkisi Atatürk’ten nefret eder. İkisinin hedefi Türkiye’nin parçalanması. Neden?

İkisi de Türkiye’de sözde Kürt devleti ve Ermeni devleti kurulmadığı için 100 yıldır hayal kırıklığı yaşar.

Ve ikisi Lozan’dan nefret eder.

İkisi de Türk Bayrağı’nı sevmez.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/s...di-745982h.htm
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

3. Haberi okumadan yorum yapıyorsunuz?
    İlginç.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Ne olacak şimdi,iktidarın devamlı gazzz,petrol bulduk deyimleri ?,tezeğemi dönüş yapacağız

Dünya Kulüpler Şampiyonası'nda tarihi final: Eczacıbaşı - VakıfBank

VakıfBank Kadın Voleybol Takımı, FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası yarı final maçında Çin temsilcisi Tianjin Bohai Bank'ı yenerek finalde Eczacıbaşı'nın rakibi oldu. Dünya Kulüpler Şampiyonası finalinde ilk kez iki Türk takımı karşı karşıya gelecek.

https://www.ntvspor.net/voleybol/dun...b1ce005a019536
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Alıntı Originally Posted by hissecanbaz Yazıyı Oku
    Haberi okumadan yorum yapıyorsunuz?
    İlginç.
    O biliyor ne dediğini.

Makaraya sarıyor.

Güneş ve Rüzgarı kullanılması gerektiğini TÜRKİYE yi düşünen tüm insanların yapması gerektiğini bilir.

ÜLKEMİ düşünen tüm çatıları güneş paneli ve küçük rüzgar türbinleri yapmalı.

Otoyollar ve baraj ve göller olmalı belli yerler foto sentez engellenmeden.

Cengiz efendiye tüm tarım arazilerine güneş paneli işine girişilmemeli.

ÜLKEMİ düşünen tarımı ve hayvancılığı korur israfı önler demi ya.

Mehmet Cengiz hedefine tarım arazilerini aldı. Proje onaylanırsa tarım arazileri yok olacak

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/m...ok-745854h.htm
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Almanlar sera gazı etkisindenmi güneşe yöneliyor yoksa rus gazına gebe olmamak içinmi?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,625
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Almanlar sera gazı etkisindenmi güneşe yöneliyor yoksa rus gazına gebe olmamak içinmi?
    Ne zaman fosil yakıtın rezervi tükenme aşamasına gelirse,rant gelirleride azalırsa o zaman aniden bir bakmışız yeni teknolojiler türemiş,zaten hala uçan araçların gelişimi neden olmadı en büyük soru bu,1800 yıllardan bu zamana kadar ayni teknoloji,tam 220 sene olmuş,yapay zeka ile uğraşıyoruz buna fırsat bulunmamış guya,tabiki yersen,dünya ne zaman kapitalist,emperyal egemenliğinden kurtulduğu an işte o zaman gelişmiş bilim çağı olacağı kesindir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,625
    Explorerin yerini edge aldı,ama hernedense bol,bol iktidara yakın haberler veriyor,explorer neden kapandı hala bilemiyorum,büyük ihtimallen rantsal durum,neymiş içine sızma çok kolay olurmuş yavaşmış,peki zamanında bilgisayar ve leptoplar neden bu paketlen veriliyordu,bide Windows yazılımları,eski 7 çok iyiydi,10-ve 11 hala onun yerini alamadı sıkıntılı,7 desteği kalktığı için oda sıkıntılı,apple mac sistemini önceden kullanmıştım beni tatmin etmedi,cep akıllı telefon modelleri çığ gibi çoğaldı,yeni teknolojileriylen donatılmış,70 yıllarında fotoğrafçılığıa,peşi video vs ile haşir neşir oldum,şimdiki cepler onların papucunu dama attı,hd ve 4 k çekimleri süper,hd demişken çoğu yayınlarımız hala sd yayınında görüntüler çamur gibi,çoğu videolar 144-240p kullanıyor,480p bile onlar için lüx,720p yıllar oldu icat edileli,4k yayın yapan bile yok pek nadir,sanırım alan yüzünden,tv durumuda öyle tüplülerin yerini led vs aldı,önceden buna benzer olanları çok pahallıydı 4k olup smart vs yüksek düzeyde,tabi buna göre video çekimleri geri planda,projeksiyon cihazlarıda gelişti 2000 lümen altı beş para etmez normali 3000 olmalı,neyse bu kadar teknoliji yeter.

Sayfa 774/1001 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •