Sayfa 776/1009 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 6,201 - 6,208 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. Ali İsmail in ikinci videosunu izledim. Tarım bakanlığı ile ilgili. Ben kaza geçirmeden hemen önce bir medikalde çalışıyordum biz iş ilişkimiz olan tanıdığımız bir medikal firmasına hatır çeki verdik. Adam çeki ödemedi ve bize ödetti. Biz baya zor durumda kaldık o dönem patronun babası villa sattı öyle paçayı kurardik çek yüksek meblağdi. Bizim çek verdiğimiz firma tarım bakanlığında bir projesi olduğu ve o projenin havuzdan parası çıkacağını söylemişti. Biz o esnada patronun babasının evini satacağımiz adamlar ile konuşuyorduk. O adamlarda tesadüfen tarım bakanlığından arazı kiralıyor orayı ekip biçiyor arazi on binlerce dönüm. Bunlar arazı kiralamadan önce tarım bakanlığı havuzuna bağış her ne derseniz deyin para yatırıyoruz dedi. Tesadüfen bizim para kaptırdığımiz adam ile villa sattığımız adam aynı havuzdan bahsetti. Bu şahısların biri Konya da biri Ankara da. Bu konuyla ilgili bilgilerimi zamanı gelince ilgili yerlere aktaracağım. Benim görüşüm tarım bakanlığı personeli tümüyle lavedilmeli.

2. -Çiğne beni...çiğne...

Geçende de, bir abla, TOGG'un camından uzatıyor kafasını, aracı kullanan Bakan bürokrat tayfasına;

-'Öbür tarafa gidince, yanında durmuştum derim ben de' diyor.

Üzülüyor abiler de, veya ne diyeceklerini şaşırıyorlar....bi kere de binmesine müsaade ediyorlar.

Üzüldüm tabi ben de. Ablanın zaten hayallerinde bile o arabayı almak veya oğluna/kızına almak diye bir şey hiç yok...Ben de yanında durmuştum, konuya dahil olabilmiştim diyecekmiş öbür tarafa gidince.

Din bir inanç meselesi, yoğun olarak daha çok duygularla alakalı...

Ve işte tam da bunu sömürüyorlar ya...dünün açılımcıları, PKK bayrağı açmayı suç olmaktan çıkardık diyerek övünen FETÖ işbirlikçileri....Bugünün FETÖ düşmanı, yerli ve milli abiler...

Adamlar Atak helikopteri üretilmesin diye, Milli Gemi inşa edilmesin diye ellerinden geleni yaptılar....şimdi bunlarla övünüyorlar.

Youtube'a giriyorum, Bahçeli, Soylu seri halde AKP'ye sektiriyor açılım sürecinden, yolsuzluklardan dolayı. Çelebi Stockholm sendromu geçiriyor. Öbürü, bi büyükelçiliğe tav oldu. Beriki 10 milyon dolara.

Andımızı, Türkiye Cumhuriyeti TC tabelalarını kaldıranlar, bize millilik dersi veriyor çat pat o da.

Hayır ben merak ediyorum, harp okulunda, kim namaz kılıyor, oruç tutuyor, sabah sabah mescide gidiyor bunları takip eden ispiyon teşkilatının başını, siz AKP'den nasıl milletvekili adayı yaptınız kendinize, oldu olacak SADAT'ın başına da getirin.

(Antiparantez...bunlar(ispiyoncular) yaş kuru ayırımı yapmadıklarından ve o dönem nedense FETÖ' ye hep pozitif ayrımcılık yaptıklarından, harbiyeliler tarafından sevilmezlerdi. Bunların sırf bu ispiyon hizmetinden dolayı ekstra puana layık görüldüklerini söylemeye gerek yok sanırım. Sıkı durun, bu dönem bunlara posta koyabilen, lan bit yavruları FETÖ' yü neden ayırıyorsunuz, onları da atsanıza, hem bu sizin fişlediklerinizin içinde tarikat marikatle alakası olmayan tonla adam var, bunlardan ne istiyorsunuz diyebilenler de vardı.)

Her şey birbirine girdi anasını satayım...HÜDAPAR şimdi Cumhur ittifakına dahil mi değil mi? Hani şu Kürtçü İslamcılar.

Hani bi eve operasyon düzenlenmişti, örgüt lideri ölü ele geçirilmişti, iki kişi de sağ, hani adamlar 250 kişiyi işkence ederek öldürmüşler bi de bunu kameraya çekmişler, valiz dolusu kaset vardı, ayrıca delil aramaya gerek yoktu. Domuz bağı diye bi düğüm çeşidi vardı.

Mevzu uzadı, yine yeniden; 'Çiğne beni çiğne'

3. Viob sayfasındakileri okuyup buraya özet geçmeden yapamadım ..

Sosyal medyada dolaşan videoların seçmende çok fazla karşılığı olacağını şimdilik bilemeyiz.
    zaten duyduğumuz seyrettiğimiz söz ve videolar herkesin bu kesin böyle olmuştur diye tahmin yürüttüğümüz şeyler.
    ama belli ki o çevrelerde epey bir hoşnutsuzluk var.
    büyük bir çözülme var nereden vardın bu kanıya derseniz kessen kanı akp li olan şahıslar vekili erdoğanın belirlemesine karşılık açık açık ben ona oy vermem diyor.

bu adamlar magazin mafyası değil.
    bildiğin icraat yapan adamlar.
    6-7 tane daha video varmış.
    O çevrelerin OYU'na olumsuz etkisi olabilirde olmayabilir de.
    Ama muhalefet kazanırsa ertesi gün çok kişi pılını pırtısını toplar yurtdışına uçabilen uçar.
    şimdi şöyle: Hepimizin de bildiğin üzere Devlette her şey kayıt altındadır ve bir yerlerde kaçak olma ihtimali çok azdır.
    bir yerde kaçak varsa o da yukarıdakilerin bilgisi dahilindedir.
    bunlar konuşmasa, sussa da, ölse de yönetim değişirse her şey açığa çıkar.
    MALUMUMUZ 200 kez değişen ihale kanunda ihale başına düşen arpalık ortalaması kaç milyar dolardır..?

not:418 milyar dolardan bahsediliyor

4. Kapalı çarşıda tavsiye edebileceğiniz döviz bürosu var mı?

Alıntı Originally Posted by Economics Yazıyı Oku
    Kapalı çarşıda tavsiye edebileceğiniz döviz bürosu var mı?
    Harem ve nadir döviz en büyükleri..Onların orada orta ve küçüklerde var...Bana göre Kapalı çarşı piyasanın en sağlamlarıdır. Fiyatı daha uygun olandan alım yapabilirsiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by Economics Yazıyı Oku
    Kapalı çarşıda tavsiye edebileceğiniz döviz bürosu var mı?
    https://www.ozbeyaltin.com.tr/iletisim.html
    burayada bakabilirsiniz

7. Oyuncu kıtlığından aynı şahıslar farklı rollerde oynuyor, olan bu..
    Gene dikkatler suni şeylerin üstünde..

Olması istenen neyse o oluyor..
    Siyasal islamcıları, milliyetçilerle aynı masaya oturttular..
    Atatürkçüleri, yıllarca düşman oldukları, siyasal islam/tarikatçıkar/hdp gurubu aynı masaya oturttular.

Soslandıktan sonra çiğ tavukta yedirilir.. benim diyeni de böyle, bende istiyorum diye çıldıran şekilde sıraya dizerler..

Çok akıllı adamlar, çok.
    Memento mori

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Harem ve nadir döviz en büyükleri..Onların orada orta ve küçüklerde var...Bana göre Kapalı çarşı piyasanın en sağlamlarıdır. Fiyatı daha uygun olandan alım yapabilirsiniz.
     Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    Teşekkürler.

Sayfa 776/1009 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •